You are currently viewing چرا غذا می خورم؟  5 علت اصلی رایج

چرا غذا می خورم؟ 5 علت اصلی رایج


آیا تعجب می کنید ، “چرا من الکل می نوشم؟”

اگر تجربه روزه داری مانند از دست دادن کنترل یا ناتوانی در غذا خوردن داشته اید ، ممکن است افکار مشابهی داشته باشید.

واضح است که در سالهای طولانی مربیگری ، اغلب بیش از آنچه که مردم تصور می کنند غذا خورده ام.

خوردن شیرینی یکی از شایع ترین چالش هایی است که اعضای ما قبل از ورود به روش تغذیه آگاهانه تجربه کرده اند. چه آنها این هفته ملاقات کنند و چه در مناسبت های خاص. گیج می شوند. سردرگم مطمئن نیست چه اتفاقی می افتد. چرا این اتفاق می افتد؟ چگونه می توانید روابط آنها را متعادل کنید؟

هنگامی که درک خوبی از آنچه باعث اشتهای جنون آمیز شما می شود ، می توانید اقداماتی را برای جلوگیری از آن انجام دهید. این می تواند رابطه شما با غذا را التیام بخشد و به شما تعادل دلخواه را می بخشد.

Binge Eating چیست؟

قبل از توضیح علت ، باید بدانیم چه اتفاقی می افتد. شما باید از طریق آنچه که هست عبور کنید.

اول و مهمتر از همه آخرین مورد دارای دو مرحله است. ما اختلال پرخوری داریم سپس ما به روند غذا خوردن نگاه می کنیم ، عادات یا نگرش هایی داشته باشید.

سرگیجه و سوء تغذیه

طبق قانون ملی اختلالات خوردن (NEDA) ، مصرف زیاد الکل ؛ از دست دادن کنترل سوء مصرف الکل ؛ ناامیدی افسردگی و احساس گناه شایع هستند.

به طور خاص ، معمولاً با پرخوری 2 ساعت یا کمتر آشکار می شود. در این قسمت ها ، افراد نیز کنترل ناپذیری را تجربه خواهند کرد. آنها ممکن است احساس کنند نمی توانند عمداً توقف کنند و غذا نخورند.

طبق گزارش NEDA ، این مجموعه ها حداقل سه ماه در هفته اختلال پرخوری محسوب می شوند.

علاوه بر این ، اختلال پرخوری شایع ترین سوء هاضمه در ایالات متحده است. بر اساس تحقیقات ، 1.25 درصد از زنان و مردان

سریال خوردن دیوانه وار

حالا فرض کنید شما برخی از علائمی را که به تازگی تجربه کرده اید تجربه کرده اید. شما بزرگتر از حد معمول هستید ممکن است کنترل و اضطراب یا سرزنش را از دست بدهید.

اما برعکس. شما اغلب این فرایندها را همانطور که در بالا توضیح داده شد تجربه می کنید. یا ممکن است شدت آن کمتر باشد.

شما اختلال پرخوری ندارید ، اما همچنان در حال تجربه وعده های غذایی گیج کننده هستید.

چرا غذا می خورم؟

پس چرا؟ دلایل متفاوتی برای این سریال وجود دارد. می توانید این دستور غذا را با یک یا چند ترکیب از آنها بخورید.

اجازه دهید در مورد برخی از شایع ترین علل مسمومیت صحبت کنم که من به عنوان یک متخصص تغذیه ثبت شده با یک مربی ثروتمند می بینم.

5 علت چاقی

1 به اندازه کافی غذا نخورید

یکی از شایع ترین علل سوء مصرف الکل سوء تغذیه یا محدودیت رژیم غذایی آنها است.

محدودیت های عینی

محدودیت ها در شرایط مختلف می تواند بسیار متفاوت باشد. به عنوان مثال ، این شامل محدودیت های غذایی شدید است. این ممکن است شامل محدود کردن برخی غذاها یا نسبت ها باشد.

این نتیجه رژیم غذایی مزمن است که اغلب شروع می شود و منجر به چرخه توقف می شود. معمولاً به دلیل قوانین و مقررات ناسالم رژیم غذایی ایجاد می شود.

کمی مرتبط تر. هنگامی که بدن به طور مکرر از اصول اولیه کافی برخوردار نیست ، در نهایت تجزیه می شود. بدن برای محدود کردن مقدار غذای مورد نیاز خود به اراده نیاز دارد. به دلیل محدودیت اراده ، این قدرت در نهایت تمام می شود و دریچه های سیل باز می شوند.

قطعات از پشت بام شلیک شده و در آن سوی جاده فرود آمدند. بدن در تلاش است تا خود را برای سوء تغذیه ای که تجربه می کند آماده کند.

در پایان سریال ، افراد غرق در انرژی هستند. تورم اغلب احساس شرمندگی و ناامیدی می کنم. این باعث می شود که آنها در تلاش نادرست برای آماده سازی یا رفع آخرین سری binging به محدودیت ها بازگردند.

محدودیت های ناخواسته

توجه به این نکته ضروری است که برخی افراد غذاهای اشتباه نمی خورند.

یکی از اعضای ما در حال تحصیل برای امتحان حقوق خود است که با شام روبرو می شود. پس از بررسی عادات او ، متوجه شدیم که استرس زیر او اشتهای او را سرکوب کرده و او را مجبور کرده است که در طول روز چیزی جز میله های پروتئینی نخورد. پس از یک روز طولانی در کتابخانه ، هنگامی که او سرانجام به خانه بازگشت ، به محض گرسنگی ، بدنش برای آنچه می تواند بدست آورد آماده شد.

به جلو حرکت کن. او غذا را بسته بندی می کند و یادآوری هایی را برای خوردن انجام می دهد و اطمینان می دهد که مواد مغذی مورد نیاز خود را در طول روز دریافت می کند.

2 خصوصیات غذا و عادات نادر

چه محدود باشید و چه نباشید. مهم نیست. مصرف زیاد الکل اغلب با رفتارهای خوب همراه است.

وقتی به شما می گویم شخصیت خود را تغذیه کنید ، آنچه من در اینجا به آن اشاره می کنم این است که آیا غذا خوب است یا بد. بد یا خوب؟ درست یا غلط؟ درست یا غلط.

کسانی که مسئول رفتار خوب هستند غالباً غذاهای مغذی را خوب معرفی می کنند و به مصرف آنها افتخار می کنند. آنها به غذاهای اساسی لذت بخش تر ، کمتر مغذی اشاره می کنند. سپس با خوردن این غذاهای خوشمزه احساس گناه یا شرم می کنند.

غذاهایی که در دسته “بد” قرار می گیرند بسیار جذاب هستند وقتی این شخصیت را به عنوان چیزی تعریف می کنیم. وقتی این غذاها را می خورید ، ممکن است احساس کم آبی یا حالت فوری کنید. نگرش نادر این است که شما نباید “غذا” داشته باشید و آنها ممکن است اعتقاد داشته باشند که باید وعده های بزرگتر را سریعتر از حد معمول بخورند.

دلیل این امر ناشی از این ایده است که این تنها شانس شما برای خرید غذا است. یا آنها ممکن است با خود بگویند “این آخرین بار است” که گفته های خود را بسوزانند. بنابراین آنها باید تجربیات زیادی داشته باشند تا از این تجربه حداکثر استفاده را ببرند.

این نگرش ها در طول زمان می تواند به اختلال پرخوری تبدیل شود.

3 رژیم متعادل نخورید

Nutrition Stripped در اینجا همیشه عادلانه است. ما در مورد غذاهای مغذی صحبت می کنیم. ما از سیستم Five Foundational خود برای توصیف آسان این غذاها استفاده می کنیم. تو می توانی راهنمای رایگان ما را بارگیری کنید این هفته از سیستم بنیادی پنج برای پخت و پز یا ایجاد غذاهای متعادل که می توانید برای طبخ تازه استفاده کنید ، می گذرد.

پنج ماده غذایی اصلی منابع اصلی پروتئین و چربی در همه غذاها هستند. شکر و شکر ؛ کربوهیدرات بدون کربوهیدرات ؛ از چربی و طعم دهنده تشکیل شده است.

هر جزء متفاوت است. بدن را به طریقی مهم تغذیه می کند. وقتی گروه های غذایی خاصی را عمدا یا ناخواسته از دست می دهیم ، می تواند منجر به داستان خوردن مست شود.

بدن به این قسمتها نیاز دارد. این به بدن احساس قدرت و قدرت می دهد. آنها به بدن اجازه می دهند عملکرد بهینه داشته باشد.

هنگامی که رژیم غذایی یک فرد در درجه اول از غذاهای فرآوری شده تشکیل شده است ، یا هنگامی که برخی از این اجزا به طور دائم دچار کمبود هستند ، کنترل رژیم غذایی خود را از دست می دهند و در نتیجه پرخوری می کنند.

گاهی اوقات می تواند با گرسنگی ایجاد شود. اما اغلب از نقطه گرسنگی و قحطی فراتر می رود. این در دسته سری خوردن مست قرار دارد.

4 احساسات حل نشده یا استرس

سالم در صورت عدم ایجاد مکانیزم های مقابله موفق برای احساسات موفق یا عوامل استرس زا ، افراد ممکن است به غذا دسترسی داشته باشند.

خوردن استرس و احساسات بسیار رایج است ، اما اگر برای مدتی کنترل نشود ، می تواند شروع به خوردن کند.

در این داستان ، غذا خوردن یکی از راه های منحرف کردن خود از احساسات و استرس هایی است که در حال تجربه آن هستند. آنها اشتهای خود را نادیده می گیرند زیرا در نتیجه گرسنگی به درستی غذا نمی خورند. این تقریباً یک روش احمقانه است.

اگر از گرسنگی و سیری خود غفلت کنید ، می توانید در مدت زمان کوتاهی غذای زیادی بخورید. ارتباط ذهن و بدن اساساً بسته شده است و ممکن است کنترل ناپذیری را تجربه کنید.

اگر متوجه شدید که سطح استرس شما زیاد است و پاسخ احساسی مناسبی ندارید ، چرا چنین است؟

5 عزت نفس پایین یا تصویر بدنی ضعیف

احتمالاً شرکت کنندگان در این مجموعه ها دارای اعتماد به نفس پایین یا وضعیت بدنی بدی هستند. رابطه بین این دو نتیجه برخی از خود تخریب است.

شما به غذا دسترسی دارید. شما از من ناراضی هستید. شاید بخواهم بیشتر بخورم. “همه چیز ترسناک است. چه کسی اهمیت می دهد که من زیاد غذا بخورم؟ در تغذیه سالم تفاوتی وجود ندارد. من باید فقط آنچه را که می خواهم بخورم و تا جایی که می خواهم بخورم. منظورتان نمکهای شور و امثال آنها است ، اینطور است؟

غلبه بر اختلالات خوردن

اولین قدم برای جلوگیری از سوء مصرف الکل ، بهبود رابطه شما با غذا است.

ایجاد رژیم غذایی سالم به شما کمک می کند تا رژیم غذایی سالمی داشته باشید و با استرس و احساسات مقابله کنید. این نه تنها گرسنگی شما را برطرف می کند بلکه به شما امکان می دهد از رژیم غذایی خارج شوید. شما روح سپاسگزاری و شفقت را برای خود و بدن خود ایجاد خواهید کرد.

این نکته ای است که به افراد می آموزد چگونه در رویکرد تغذیه آگاهانه ما عمل کنند. ما اقدامات لازم را برای بهبود رابطه شما با غذا انجام می دهیم. توسعه ، ما به شما می آموزیم که چگونه یک رابطه جدید برای ثبات و حمایت ایجاد کنید.

شما می توانید در کارگاه آموزشی رایگان ما ببینید که چگونه با انتخاب غذایی خود متعادل تر باشید و می توانید از مواد غذایی و اعتیاد خلاص شوید. وزن سالم داشته باشید و با رژیم غذایی خود رابطه سالم برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید