You are currently viewing چرا شما شایسته بدن امروز هستید؟

چرا شما شایسته بدن امروز هستید؟


زمان خواندن 4 دقایق

میدونی چی اذیتم میکنه؟ ایده این است که همه باید بدن خود را تغییر دهند تا بتوانند از نمونه دیگران متناسب باشند. این که “کسی” همسر / شریک است. دوست یک غریبه یا می تواند کل جامعه باشد. سونیا رنی تیلور یا ، شگفت آورتر ، بدن او عذرخواهی نمی کند.

من دارای چندین گروه حرفه ای فیس بوک هستم که مربوط به خوردن بصری و سلامتی در هر اندازه® (HAES) است. من قطعاً پستی را از شخصی به یاد می آورم که با مشتری کار می کرد که با بی اشتهایی و مشکلات جسمی دست و پنجه نرم می کرد. اگر تعداد کمی وجود داشته باشد ، خریداران به احتمال زیاد با هرکسی که مناسب به نظر می رسد تماس می گیرند. اعتراف کننده ناراحت است که آنها در این وزن بسیار بهتر از دیگران هستند. به عبارت دیگر ، آنها دیگر بر اساس وزن مورد تبعیض قرار نمی گیرند.

این حسی است که من از بسیاری از مشتریان خود شنیده ام. غذا خوردن و نارضایتی می تواند در هر اندازه و شکلی رخ دهد. در هر صورت، شما استانداردهای هنری جامعه را برآورده می کنید. یا یادگیری از منظر “سلامتی” به این معنی است که شما بیشتر در معرض وزنه های داخلی و همچنین وزنه های خارجی هستید.

در بدن شما مشکلی وجود دارد. اما وقتی نوبت به صندلی های هواپیمایی یا تئاتر شما می رسد ، یا ترس از این که یک صندلی سرد رستورانی ممکن است شما را عقب نگه دارد باعث می شود این احساس وزن بیشتری را تحمل کند. هدف غم و اندوه

تخریب کاهش وزن

کاهش وزن با خستگی و خستگی مداوم همراه خواهد بود. مشکلات مزمن سلامتی مرتبط با افزایش وزن. افزایش وزن انگ و تبعیض وظیفه دارند افراد را به حداقل برسانند. به خصوص اگر مردم آن ننگ را نصب کرده باشند. (هنگامی که زخم های کاهش وزن می گذارید ، یا می گویید که اضافه وزن دارید ، یا اضافه وزن دارید یا اضافه وزن دارید.)

متأسفانه ، زخم های کاهش وزن بسیاری از افراد را وادار به انجام قدم های شدید برای کاهش وزن می کند. تلاش برای دستیابی به استاندارد باریک معده و / یا روده ها را از رژیم غذایی بسیار سخت خارج می کند. متأسفانه جراحی کاهش وزن می تواند عوارض جانبی جدی داشته باشد. وقتی نوبت به روزه داری می رسد ، تلاش برای غذا خوردن در محدوده نقطه تعیین شده بدن یکی از راه های افزایش وزن است. در حقیقت ، بسیاری از افرادی که رژیم می گیرند اگر هرگز غذا نخورده اند وزن خود را افزایش می دهند. (در این رابطه ، من می خواهم یک مصاحبه پادکست با متخصص تغذیه ربکا اسکریچفیلد ، “چرا رژیم ها ما را چاق می کند” پیشنهاد کنم.

سازمان بهداشت جهانی آیا نیاز به تغییر دارید؟

همه چیزهایی که تا به حال گفتم بسیار مرتبط است نه فقط برای این وبلاگ. من بارها در مورد اسکارهای کاهش وزن برای این وبلاگ و همچنین برای بولتن های مختلف نوشته ام. یکی از اینها مقاله طولانی در مورد کاهش وزن است متخصص تغذیه امروز مجله ای که اخیراً درباره کاهش وزن نوشتم سیاتل تایمز در مقابل واشنگتن پست اینجا و اینجا ، اما آنچه واقعاً زنبور عسل را در کلاه من قرار داد ، مقایسه ای افسرده کننده بود که برای لحظه ای در سرم پیچید.

همسری که برای پذیرش و اجتناب از تبعیض مورد سوء استفاده قرار می گیرد ، کمی شبیه همسر متجاوز است که سعی می کند رفتار خود را تغییر دهد.

ما در مورد جوش های سر سیاه صحبت می کنیم. این که آیا شما در مورد سوء استفاده صحبت می کنید قربانی نباید تعهدی برای تغییر داشته باشدنمی تواند این عامل (فرد ، فرهنگی یا اجتماعی) است که باید تغییر کند.

هر یک از ما سزاوار همان احترامی هستیم که هر انسان دیگری می تواند به آن احترام بگذارد. تمرکز بر وزن و سلامتی ما (بخوانید ، سلامتی اخلاقی است ، اگر اضافه وزن دارید نمی توانید سالم باشید) جامعه ما را شادتر و سالم تر می کند. باعث کاهش سلامت و افسردگی ما می شود. باید متوقف شود.

کمی بیشتر از جعبه صابون من

من هر روز با تک تک مشتریان خود کار می کنم تا به آنها در ایجاد رابطه متعادل بین غذا و بدن کمک کنم. معنی دار ارتقاء سلامت با روشهای پایدار مصرف سلامتی (HAES) و بینش در هر اندازه چارچوبی است که من از آن استفاده می کنم. اینها عواملی هستند که به جنون گوارش کمک می کنند. مواردی وجود دارد که من به طور گسترده نوشتم ، از جمله این موارد.

آره، HAES کاهش وزن و تبعیض ؛ در مورد مسائل مربوط به غذا خوردن و تصویر بدن اطلاعات بیشتری خواهید یافت.

این پست حاوی پیوندهای وابسته به آمازون است. از خریدهای واجد شرایط من به عنوان شریک آمازون دریافت شده است.


این پست را چاپ کنید این پست را چاپ کنید

دیدگاهتان را بنویسید