You are currently viewing “چرا باید برگردم دکتر؟”

“چرا باید برگردم دکتر؟”


بیمارانی که مراقبت های بهداشتی طبیعی را ابداع می کنند می توانند کمی داستان باشند. من می توانم این را با احترام و عشق بگویم زیرا سالها پیش مثل یک بیمار جدید بودم. من در یک “فرم پزشکی” بزرگ شدم که باید فوراً با آخرین داروها بدون هیچ علائمی درمان شود. “راه حل سریع” در مورد سلامت ؛ من درگیر ایده “قرص برای هر بیماری” بودم.

وقتی برای اولین بار به عنوان یک متخصص کایروپراکتیک شروع کردم ، داستانهای شگفت انگیزی از افرادی که می شناختم و در مقابل من خوشحال بودند شنیدم. من کاملاً امیدوار بودم که یک تجربه شگفت انگیز داشته باشم. برای اولین بار تنظیمات اولیه من طول نکشید تا بفهمد که این کار کمی من را تسکین داد. همه مشکلات من را فورا حل نمی کند.

من توانستم روی بطری ها شناور شوم تا به من کمک کند سریعتر احساس کنم. اما من آن را کشیدم. همه این داستانها از سایر بیماران باید واقعی باشد. شاید من درست انجام ندادم. اگر چیزهای دیگری وجود داشت که من نمی دانستم؟ گیج شدم.

زمان زیادی از جمله آموزش و آموزش عملی گذشته است. من هنوز هم تقریباً هر روز چنین چیزی را در بین بیمارانم می بینم.

یکی از عبارات رایجی که می خواهم به آن بپردازم این است که کسی چیزی می گوید

“خوب انجامش بده دکتر من یک ماه دیگر خواهم رفت ”

یا مورد علاقه من

“چرا باید برگردم؟ نمی توانی آن را برطرف کنی؟ نمی توانی مذاکرات را متوقف کنی؟”

از نو من این جملات را در قالب یک راه حل سریع درک می کنم. ما می خواهیم کاری انجام دهیم. ما می خواهیم هرچه زودتر به زندگی عادی خود بازگردیم. ما می خواهیم به شخص دیگری پول بدهیم.

اما باید با پرسیدن س questionsالات تفکر انتقادی از شر آن خلاص شوم.

“من همیشه می خواستم به شما تغییر دهم ، اما اجازه دهید این را از شما بپرسم: آیا آنها به مکانیکی اعتماد دارند که بتواند ماشین شما را تنظیم کند؟”

یا می توانم بپرسم.

“نمی تونی خیلی خوب مسواک بزنی؟”

“آیا می توانید غذای مقوی و مغذی بخورید؟ آیا لازم است دوباره غذا بخورید؟”

“آیا می توانید خانه خود را به خوبی تمیز کنید بدون آنکه آنقدر کثیف شده باشد؟”

در واقع سلامتی یک شغل است. برای به دست آوردن بهترین نتایج ، باید بر روی موارد مناسب تمرکز کنید. سلامتی یک تصادف نیست ؛ این فقط برای “خوش شانسی” نیست. این نتیجه طبیعی زندگی هماهنگ با بدن طبیعی ما است.

پس از هزاران سال تمرین ، اساسی ترین عملکردهایی که به سلامت کمک می کند رژیم غذایی مناسب و حفظ عملکرد کامل سیستم عصبی است. بسیاری از استراتژی هایی که ما در حین استفاده از این تکنیک ها پیدا کرده ایم ، معتبرترین و مفیدترین آنها هستند: آزمایش تغذیه (با استفاده از اصول رژیم غذایی دکتر وستون A. پرایس و دکتر رویال لی) و مراقبت های کایروپراکتیک. شما باید بسیاری از سبک های زندگی مثبت دیگر را نیز شامل شوید. اما بدون استفاده از این دو جزء بی اثر هستند.

این ایده ساده و جدی الهام بخش کتابچه آموزش بیماران من بود شب قبل از ثروتنمی تواند درباره اینکه چگونه این استراتژی ها می توانند به شما و خانواده شما کمک کنند ، بیشتر بیاموزید. با تمرین محلی خود تماس بگیرید و همین امروز شروع کنید.

بهترین زمان برای مراقبت از سلامتی سال ها پیش است. اکنون دومین زمان مناسب است. سرانجام هنگامی که به سلامت مورد نظر خود دست یافتید ، برای حفظ آن چه مدت باید به کار خود ادامه دهید؟

ارائه تصویر از iStock / Wavebreakmedia

دکتر دیوید کولوفسکی

دکتر دیوید کولوفسکی اهل کلرادو ، کلرادو است. متخصص کایروپراکتیک در لاولند ؛ او سخنران و نویسنده است. جزوه اش شب قبل از ثروت ایده بزرگی از مراقبت های بهداشتی طبیعی را به جوانان و بزرگسالان ارائه می دهد دکتر کلوفسکی توضیح می دهد که هدف وی کمک به مردم برای دیدن تصویر بزرگتر هنگام پرسیدن سوالات بزرگتر است. می توانید آن را در Inside Health پیدا کنید.

محصولات دکتر دیوید کولوفسکیدیدگاهتان را بنویسید