You are currently viewing چرا انرژی هوشمندتر پاسخ سرکوب اشتها نیست؟

چرا انرژی هوشمندتر پاسخ سرکوب اشتها نیست؟


بسیاری از زنانی که من بالای 60 سال با آنها کار می کنم ، ده ها سال است که با اشتها دست و پنجه نرم می کنند و سعی می کنند بدون غذا آشپزی کنند.

اینو گفتی؟

فقط شما ، به عنوان والدین می توانید با اطمینان بدانید. اگر منظم یا مشتاق هستید ، چوب هویج را در جاده Min Kyauk می چینید. پزشک سطح کلسترول شما را تحسین می کند.

این باور که میل اشتها را برآورده می کند با تجربه شخصی ترکیب می شود.

شما فصلی را گذرانده اید که می توانید آهن را تمرین کرده و به نتایج دلخواه خود برسید. اما به نوعی ، فصل های این زندگی متفاوت است. فکر نمی کنم بتوانید به رویای خود در مورد یک شیوه زندگی تب بازگردید.

اما حقیقت این است که میل برای همیشه دوام نمی آورد. نمی دانم ، مخصوصاً وقتی زندگی استرس شما را به طرق دیگر فشار می آورد … آیا این یک اپیدمی جهانی است؟

متاسفانه مواردی که سعی می کنید کنترل کنید ، مانند غذا خوردن ، می تواند اشتهای شما را افزایش دهد.

اکثر رژیم های غذایی را می توان به “غذاهای خوب” و “غذاهای بد” تبدیل کرد.

غذا ، به ویژه از سنین پایین. یا زمانی که سالها روزه بوده اید ، لیستی از غذاهای بد می تواند به شما احساس محدودیت و کمبود کرده و اشتهای شما را افزایش دهد.

علاوه بر این ، دسته بندی غذاها در ذهن ما را به سمت “تفکر همه یا هیچ” سوق می دهد که به اعتقاد شما حتی مقدار کمی از “لیست بد” را برآورده می کند.

هورمون استرس کورتیزول – یک محرک قوی ؛ هورمون پرواز یا انجماد – من می توانم یک “هیولا کوکی” یا اشتهای قوی به نام Devil را روی شانه شما ایجاد کنم. در پست اخیر وبلاگ من “چگونه بر اشتها غلبه کنیم” می توانید درباره نحوه تأثیر غذا بر اشتها بیشتر بیاموزید.

هورمون اشتها گرلین از آخرین وعده غذایی بیشتر به شما می دهد. اگر بیش از دوشنبه غذا بخورید ، گرلین به مغز شما نشان می دهد که اشتها و اشتهای شما چگونه است.

نتیجه این است که این هورمون های قوی نمی توانند با میل به غذا مبارزه کنند.

دشمن قدرتمند دیگر استفاده از غذا برای مقابله با احساسات است. کسالت فشار خستگی مفرط – غذا خوردن با احتیاط یکی از ویژگی های مشترک است. باعث بی حسی و ناراحتی می شود.

زیرا غذا (به ویژه “غذای ممنوعه”) شما را به طرق مختلف در مغز و بدن شما باز می کند و باعث می شود احساس بهتری و شادی داشته باشید.

سرکوب میل به خوردن پاپ کورن کم کالری با پیاده روی یا استحمام در صورت عدم کارکرد مغز باعث تحریک نمی شود.

داشتن کنترل بیشتر برای پاسخ های احساسی ؛ نیازی به راه رفتن نیست. پاسخ این است که از * هر چیزی که احساسات شما را بی حس می کند استفاده نکنید و واقعاً از آنها لذت ببرید.

احساسات موقتی هستند. اگر آنها را احساس می کنید و تکنیک های خاص مراقبت از خود را تمرین می کنید ، آنها در نهایت تسلیم می شوند و ادامه می دهند. (برای نمونه هایی از این تکنیک های مراقبت از خود ، داستان میشل را ببینید.)

احساس می کنید از نظر احساسی “گازتان تمام شده است”.

اکنون متوجه شده اید که اشتهای شما از کجا ناشی می شود. بگذارید برخی از نکات مهم من را برای از بین بردن اشتهای ناخواسته به شما بگویم.

  1. به طور منظم غذا بخورید. انتظار زیاد برای غذا می تواند استرس و هورمون های اشتهای شما را افزایش دهد و احتمال خوردن کیک کوچک برای شام را بیشتر از سالاد می کند.
  2. شکست های شما ؛ شکست دادن بازدم مراقب کلماتی مانند “باید” و “تخریب” باشید. این کلمات باعث می شود پیشرفت مداوم در جهت رسیدن به هدف برای شما دشوار شود.
  3. اگر می دانید که از غذا برای مراقبت از احساسات خود استفاده می کنید ، برای درمان ریشه های احساسی مشکل خود کمک بگیرید. می توانید با دانلود راهنمای رایگان من برای کنترل هوس های قندی شروع کنید.
  4. همانطور که انگیزه شما آسان تر می شود ، به زمان های زندگی خود فکر کنید. به این فکر کنید که آن زمان چه چیزی متفاوت بود.
  5. اغلب ، استرس و مشکلات خواب مقصر اصلی اشتها هستند. با تمرکز بر مشارکت در این زمینه های زندگی خود (یا سایر زمینه هایی که در آن بازتاب هایی پیدا می کنید) ، ممکن است بیش از هر زمان دیگری علاقه مند شوید.

دوست دارید چه غذاهایی بخورید؟ برای سرکوب اشتهای خود چه راهکارهایی را امتحان کرده اید؟ آیا آنها تا به حال برای شما کار کرده اند؟ چرا و چرا نه؟