پیش بینی های ۲۰۲۰ | غذا بهتره خوب باشه


بیش از ۶ ماه از نوشتن یک پست می گذرد. کمی استراحت کردم تا بروم و کتابم را بنویسم. من باید به شما اطلاع دهم حتی اگر کسی از شما نپرسد. من هنوز کتابم را ننوشته ام. متوجه شدم که من آن نویسنده ای نیستم که نظم و انضباط را داشته باشم که هر روز پشت میز تحریر من بنشینم (میز تحریر اختصاصی ندارم و همه چیز را مقصر بدانم) و بنویسم. همچنین متوجه شدم که دلم برای نوشتن پست های وبلاگم تنگ شده است. می‌خواستم قبل از پایان سال یک پست بنویسم، زیرا تمایل دارم در پایان سال همه چیز را روشن کنم و دوباره تنظیم کنم، گویی تنبلی کل سال و خوبی ورود به سال جدید را جبران می‌کند.

من قصد ندارم این قطعنامه ها را برای سال ۲۰۲۰ بنامم، زیرا اکنون بسیار بزرگتر شده ام و نباید خیلی خوشبین به نظر بیایم و نیاز به استفاده از چیزی جادارتر، مبهم تر و راحت تر داشته باشم. من این چشم انداز را برای سال ۲۰۲۰ می نامم که به نظر می رسد چیزی شبیه برنامه دولت برای اتصال رودخانه ها باشد – مهم، با نیت خوب، وسیع اما نه لزوما فوری یا امکان پذیر.

“چیزی که دوست دارید” را در برنامه روزانه خود بگنجانید

اکنون بیش از هر زمان دیگری احساس می‌کنم که روال روزانه از اهمیت بالایی برخوردار است، زیرا می‌بینم روزها بدون خواندن یا نوشتن می‌گذرند و احساس می‌کنم بخشی درد، بخشی احساس گناه به سرعت به سرزنش خود و ناامیدی تبدیل می‌شود. سعی می کنم هر روز چند ساعت را به خواندن و نوشتن اختصاص دهم. بزرگترین و سخت ترین کار این است که خانواده را متقاعد کنم که دارم کاری بسیار مهم، ضروری و غیرقابل جایگزین انجام می دهم. مامان باید کتاب داستانش را بخواند. یک مادر باید داستان های احمقانه و پست های وبلاگ خود را بنویسد. وقتی کاری را که انجام می دهید ممکن است ناراحت نشوید. این می تواند گوش دادن به موسیقی، راه رفتن، شرکت در کلاس، تماشای یک فیلم یا صحبت با یک دوست باشد. من فکر می کنم همه همسران، مادران و مادربزرگ ها باید هر روز زمانی را برای انجام کارهایشان در زمانی که در دسترس دیگران نیستند، اختصاص دهند. اشکالی ندارد که برای مدتی در دسترس نباشید. خودخواهی نیست. رزق و روزی روح است.

اهداف کاهش وزن – سرگرمی و ثبات

امسال هم حتما سعی می کنم وزن کم کنم. من خوش بین هستم. من سعی خواهم کرد و از انجام آن لذت خواهم برد. علیرغم قصد و اراده خود، نمی توانید جیمز جویس یا جان میلتون را بخوانید زیرا حوصله تان سر می رود و آنها شما را به کما می برند. شما کاری را که از آن لذت نمی برید انجام نمی دهید. بنابراین سعی خواهم کرد کارهای مختلفی را انجام دهم که از تلاش برای کاهش وزن لذت می برم – بدمینتون، تنیس روی میز، شنا، پیاده روی، اسکی، باشگاه. ایده این است که به هر طریقی فعال بمانید. امیدوارم زمانی که تنوع وجود دارد و کارهایی را انجام می‌دهم که بیشتر از آنها لذت می‌برم که منجر به نتیجه می‌شوند، سازگارتر باشم. من به تلاش برای تغذیه سالم ادامه خواهم داد – اینجا هم هیچ قانونی وجود ندارد زیرا من قوانین را دوست ندارم. من آب بیشتری می‌نوشم، قند کمتری می‌نوشم و بیرون از خانه غذا می‌خورم. من برای خودم هدفی برای ۱ ماه، ۳ ماه یا ۶ ماه تعیین نمی کنم. اجازه بدهید تا ببینیم که چطور پیش خواهد رفت.

بیشتر بازی کنید، بیشتر با بچه ها صحبت کنید

یکی از تصمیمات جوان این بود که روزی یک ساعت با او بازی کند. من دوست دارم که یووان دقیقاً آنچه در ذهنش است و به کوتاه ترین شکل ممکن می گوید. من می خواهم با بچه ها بازی کنم و با آنها صحبت کنم. گاهی اوقات برای من سخت است زیرا از برخی از بازی های آنها حوصله ام سر می رود یا پنج دقیقه در یک گفتگو به آنها فرصت می دهم. چقدر خسته ام من باید همبازی باشم نه پدر، اما وقتی می بینم کیسه پر از موشک های کاغذی او از کاغذ پرینتر A4 ساخته و حسینی جوراب هایم را بریده تا برای عروسک هایش لباس بسازد، برایم سخت است. این کار بسیار سختی است و من برنامه ای برای آن ندارم، اما به آن ضربه می زنم. برای من آرزوی موفقیت کن

برای چیزهای جدید باز باشید

من امسال بدمینتون بازی کردم و از اینکه متوجه شدم واقعاً در آن خوب هستم و بسیار از آن لذت بردم شگفت زده شدم. اگر متقاعد کردن دائمی جگان نبود، آن را امتحان نمی کردم. من امسال با پیشنهاد یک دوست خوب شروع به تماشای فیلم های زیادی در خارج از تامیل کرده ام و احساس می کنم این تجربه بسیار غنی تر است. با امتحان کردن چیزهای جدید، افق هایم را گسترش می دهم و با آموختن خود را به روی چیزهای خوب بیشتری باز می کنم. سال آینده، من می‌خواهم از منطقه راحتی خود خارج شوم و چیزهای جدید امتحان کنم، حتی اگر این به معنای سرگردانی در طول مسیر باشد و بی‌نقص نباشم – اغلب و مرتب‌تر لباس سرهمی بپوشم، از کتاب‌های آشپزی‌ام بیشتر آشپزی کنم، و بله بگویم. اغلب به مسافرت و پیک نیک بروید.

من دوست دارم برنامه های شما را برای سال جدید بشنوم. در نظرات به من اطلاع دهید.

برای شما سال نو بسیار شاد و سلامتی آرزو می کنم! امیدواریم سال ۲۰۲۰ سال تحقق رویاهای شما باشد!

چاپ دوستانه، PDF و ایمیل

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/