پنس: آمریکایی ها می خواهند به سیاست های دولت ترامپ برگردند – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرگزاری مهر، مایک پنس، معاون رئیس جمهور سابق دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا، گفت که مدیریت جو بایدن، رئیس جمهور فعلی آمریکا، کشور را به رکود اقتصادی و بدترین تورم در ۴۰ سال گذشته سوق داده است و آمریکایی ها در دیدار با او، می خواهند به دونالد ترامپ و سیاست ها بازگردند.

بر اساس این گزارش، مایک پنس در گفتگو با سی بی اس خروج نیروهای آمریکایی از افغانستان را فاجعه خواند و از سیاست های داخلی دولت بایدن انتقاد کرد.

وی همچنین گفت که در دیدارهایی که طی دو سال گذشته با آمریکایی ها داشته است، آنها می خواهند به سیاست های دولت سابق این کشور یعنی دولت ترامپ-پنس بازگردند.

در عین حال، پنس نشان نداده است که آیا آماده حمایت از دونالد ترامپ در انتخابات مقدماتی جمهوری خواهان است یا خیر. وی همچنین حضور خود در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۴ آمریکا را بعید دانست.

«دونالد ترامپ» رئیس جمهور سابق آمریکا سرانجام رسما اعلام کرد که در انتخابات ریاست جمهوری آینده آمریکا نامزد ریاست جمهوری خواهد شد.

به گزارش «فاکس نیوز»، دونالد ترامپ جمهوری‌خواه و رهبر جنبش «عظمت را به آمریکا برگردانید» اخیراً برای سومین بار طی سخنرانی در اقامتگاهش در مارالاگو فلوریدا اعلام کاندیداتوری کرد.

دونالد ترامپ در این رابطه افزود: برای بازگرداندن عظمت و شکوه آمریکا، امشب نامزدی خود را برای ریاست جمهوری آمریکا اعلام می کنم. اما همانطور که در سال ۲۰۱۶ قول داده بودم، صدای شما خواهم بود.

ترامپ که بارها مدعی شده است که جو بایدن، رئیس جمهور کنونی ایالات متحده، او را با تقلب در انتخابات ۲۰۲۰ شکست داده است، افزود: نظام و نظام واشنگتن می خواهند ما را ساکت کنند، اما ما به آنها اجازه نمی دهیم. آنچه ما با هم در طول ۶ سال گذشته ساخته‌ایم، بزرگترین جنبش تاریخ است، زیرا فقط در مورد سیاست نیست. این جنبشی است برای کشور بزرگ ما، آمریکا، و ما نمی‌گذاریم شکست بخورد.