You are currently viewing پلیس شهر سنت لوئیس پس از تصادف همچنان در جستجوی راننده است

پلیس شهر سنت لوئیس پس از تصادف همچنان در جستجوی راننده استسنت لوئیس: پلیس در سنت لوئیس به جستجوی راننده ای می پردازد که صبح روز چهارشنبه با یک زن تصادف کرد و او را کشت.

حوالی ساعت 6 صبح ، یک زن با یک وانت قرمز در بلوار بزرگ شمالی و سن پترزبورگ برخورد کرد. پلیس می گوید همه این حوادث در نزدیکی تقاطع خیابان لویی رخ داده است.

زن در صحنه جان باخت.

گروه موتور Bommarito SKYFOX بر این حادثه غلبه کرد.

مردم محلی می خواهند این یک تقاطع بسیار شلوغ و خطرناک باشد و می خواهند ترافیک را کند کنند تا از حادثه مرگبار دیگری جلوگیری شود.

جیمی ویلی ، که در گرند زندگی می کند ، اغلب پیاده روی می کند و از این آسیب مات و مبهوت است. ویلی گفت: شایع ترین دلایل سرعت و بی توجهی به علائم توقف است.

او می گوید: «نویسندگان زیادی در اینجا هستند. پیاده روی های زیادی اینجا و آنجا می شد. مایه تاسف است که مردم متوقف نشوند و با عواقب آن برخورد کنند. اگر آنها متوقف شوند ، در صورت امکان ، هنگام دستگیری دچار مشکل نخواهند شد. ”

یکی از ساکنان محلی که نخواست نامش فاش شود ، می گوید: “ناراحت کننده است که او کشته شد. بعد از ضربه خوردن فرار کردم. آنها باید کاری در این زمینه انجام دهند. مدتهاست که این اتفاق می افتد. “

این تصادف صبح چهارشنبه صبح رخ داد و جاده ها و پیاده روها توسط پلیس بسته و بازسازی شد.

سخنگوی دفتر شهردار سنت لوئیس گفت که بسیاری از افراد آلمانی در حال هجوم به محله های خود هستند. با این حال ، شهر نمی تواند در بزرگراه ها مانند گرند سرعت بگیرد. بنابراین ، برای کاهش سرعت افراد باید اقدامات دیگری را برای کاهش سرعت در نظر گرفت.

در صورت داشتن هرگونه اطلاعات موجود در مورد سنت شهر سنت لوئیس ، با پلیس شهر سنت لوئیس تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید