You are currently viewing پرکننده (ژل) ؛  برای لب های صاف و یکدست از بالم لب و بالم لب استفاده کنید

پرکننده (ژل) ؛ برای لب های صاف و یکدست از بالم لب و بالم لب استفاده کنید


داشتن لب های بزرگ و برجسته همیشه جزء لاینفک زیبایی شناخته شده است. لب یا پای مصنوعی را دراز کنید تزریق ژل یا تزریق چربی لب ها را برجسته می کند و زیبایی کل صورت را افزایش می دهد. این روش ها می تواند به ویژه برای افرادی که لب های باریک دارند مفید باشد. پس از ترمیم لب ، زمان بهبود بسیار کوتاه است. بنابراین ، این روش یکی از ساده ترین راه ها برای بهبود زیبایی صورت است.

زیبایی و ظاهر لب ها برای زنان و مردان بسیار مهم است. با افزایش سن ، سطح استروژن شما کاهش می یابد و با گذشت زمان ، لب های شما به تدریج کوچکتر و باریک می شوند. لب های خود را پهن کنید تزریق ژل و سپس تزریق چربی ایمپلنت می تواند ظاهر لب ها را تقویت کرده و با ظاهری طبیعی لب ها را سفت کند. در کلینیک تناسب اندام رازی ، جدیدترین تکنیک های بالم لب در سطح جهانی را خواهید یافت. پرکننده و لب مصنوعی می سازد. برای اطلاعات بیشتر و یا تعیین وقت قبلی می توانید با شماره تلفن ها تماس بگیرید ۰۲۱۸۸۳۳۴۰۲۹ – ۰۲۱۸۸۳۳۳۲۵۹ – از به من زنگ بزن

متقاضیان نمونه برای بزرگ کردن لب


بزرگسالان در هر سنی می توانند نامزد رنگ لب زیبا باشند. افرادی که به طور طبیعی لب های نازک دارند یا لب هایشان به دلیل افزایش سن کوچک می شود ، نتیجه قابل توجهی از این جراحی خواهند داشت. همه افرادی که مایل به انجام عمل جراحی بزرگ کردن لب هستند باید از سلامت کامل برخوردار بوده و انتظارات واقع بینانه ای از نتیجه عمل جراحی داشته باشند.

قبل از عمل جراحی


بیماران باید قبل از انجام عمل جراحی لب از برخی دستورات پزشک پیروی کنند. بیمارانی که نیاز به لیپوساکشن یا بزرگ کردن لب دارند

  • چند هفته قبل از عمل ، برخی داروها ، از داروهای گیاهی و ویتامین ها استفاده نکنید.
  • غذا خوردن بعد از ساعت 12 شب قبل از عمل. از مصرف مایعات خودداری کنید.
  • هنگام مراجعه به کلینیک ، لباس های راحت و راحت بپوشید.
  • هنگام مراجعه به کلینیک ، از آرایش و استفاده از جواهرات و لنزهای تماسی خودداری کنید.

راههای تقویت لب


بسته به نیازها و اهداف بیمار ، بیمار ممکن است از یک لب پهن برای رسیدن به فرم دلخواه استفاده کند. گزینه ها عبارتند از:

لب های مصنوعی

پروتز لب (ایمپلنت) روشی جدید برای ترمیم لب است.

مزایای پروتز

ایمپلنت یا ایمپلنت لب برای بیماران مبتلا به باریک شدن طبیعی لب ها انتخاب خوبی است ، زیرا راهی دائمی برای دستیابی به نتایج قابل توجه و قابل توجه تر از تزریق است. مزیت اصلی این روش این است که ژل های تزریق موقتی هستند و پس از مدتی جذب بدن می شوند.

تزریق چربی با کشیدن شکم

تزریق چربی با شکم – حدود یک ساعت از جمعه است. پزشک یک عمل کوچک را روی لب انجام می دهد. در بیشتر موارد ، جراحی در گوشه دهان انجام می شود. آره، بسته به تکنیک جراحی ، جراحی را می توان در هر مکانی انجام داد. سپس پزشک یک کانال کوچک در دهان ایجاد می کند تا پروتز بسازد. باز کردن این تونل کوچک در لب ها برای قرار دادن ایمپلنت در لب و ایجاد نتایج طبیعی بسیار مهم است. سپس جراح پروتز را وارد تونل کرده و آن را به بافت لب می چسباند. سپس پروتز به طول مناسب بریده می شود و عمل جراحی لب بسته می شود.

بزرگ شدن لب چه عوارضی دارد؟

در مقایسه با سایر جراحی های زیبایی ، خطرات و مشکلات بزرگ شدن لب بسیار ناچیز است. با این حال ، بهتر است از خطرات و عوارض این جراحی آگاهی کامل داشته باشید. برخی از عوارض جانبی احتمالی شامل رد پروتز توسط بافت های بدن می شود. عفونت برداشتن پروتز ؛ این موارد شامل ترک زخم جراحی و سفت شدن لب است. با انتخاب یک جراح ماهر و با تجربه ، می توانید خطر بیماری های پیشرفته را برای موفقیت در این عمل کاهش دهید.

تزریق ژل

یکی از بهترین راه ها برای صاف کردن لب ها ، زدن ژل به لب ها است.

مزایای بالم لب

پزشکان اغلب از آن برای بزرگنمایی و برجسته سازی لب ها استفاده می کنند ژل های تزریقی استفاده کنید به دلیل انواع بسیار متنوع پمادها و ژل های مورد استفاده ، بیماران با انتخاب های زیادی روبرو هستند. اکثر بیماران گزارش می دهند که بزرگترین مزیت تزریق ژل لب این است که به ظاهر خود اطمینان بیشتری دارند. تزریق زل ظاهر واضح و شفاف لب ها را باز می گرداند. همچنین پف لب ها باعث صاف تر شدن قسمت های صورت می شود.

ویژگی های تزریق ژل لب

لیفت لب ژل در 30 دقیقه نتایج قابل توجهی را به همراه دارد. ژل حاوی بیهوشی نیست ، زیرا حاوی لیدوکائین یا سایر داروهای بیهوشی است. نتیجه استفاده از بالم لب این است که بدن در نهایت این مواد را جذب می کند. طول عمر این نتایج در افراد مختلف متفاوت است ، اما به طور متوسط ​​شش ماه است. بیمارانی که می خواهند لب های خود را مرتب کرده و لب های خود را بزرگ کنند ، اغلب توصیه می کنند ابتدا ژل را به لب های خود تزریق کنند تا ببینند پروتز لب نتایج مطلوب را به آنها می رساند یا خیر.

خطرات استفاده از بالم لب

بالم لب به طور کلی کم و بیش عوارض جانبی دارد ، اما واکنش بیمار به تزریق بستگی به نوع ژلی که انتخاب می کند و میزان خوب شدن بدن او بستگی دارد. عوارض جانبی یک پماد بسیار ملایم شامل قرمزی ، تورم و قرمزی است. التهاب التهاب درد خفیف و عفونی. با رعایت چند نکته ساده می توان این عوارض جانبی را کاهش داد و همه این عوارض جانبی طی چند روز از بین رفت. عارضه جدی تر و پیچیده تر ، واکنش آلرژیک به پماد است.

تزریق چربی

تزریق چربی روش دیگری برای رنگ آمیزی لب ها است.

مزایای لیپوساکشن

برای بیمارانی که می خواهند لبهای روشن تر و واضح تری داشته باشند ، این راهی است که نمی خواهند اجسام خارجی را به بدن آنها تزریق کنند. تزریق چربی مخصوصاً روی لب ها خوب است. تزریق از بافتهای حیوانی بدست می آید. با این حال ، نتیجه بسیار طبیعی است ، با استفاده از چربی خود بیمار. یکی از مزایای اصلی این روش این است که ماده مورد استفاده در بیمار از بدن بیمار خارج می شود که می تواند منجر به مسمومیت با سرب شود. تزریق چربی آسان است. این یک روش سرپایی است و بهبود فقط چند ساعت طول می کشد. سپس بیمار می تواند به خانه بازگردد و فعالیت های روزانه خود را از سر بگیرد. نتایج این جراحی ها بسیار طبیعی و ملایم است. این نتایج از شش ماه تا بیش از یک سال دوام دارد.

نحوه انتقال چربی

ابتدا این کار را با کمک روش چربی سوزی انجام دهید روش لیپوساکشن برخی از چربی ها از نواحی بدن مانند شکم و ران گرفته می شوند. این لیپوساکشن تغییرات زیادی در این ناحیه از بدن ایجاد نمی کند مگر اینکه لیپوساکشن اصلی و لیپوساکشن به طور همزمان انجام شود. پس از لیپوساکشن ، روغن به دست آمده دوباره پر شده و با سوزن ظریف با استفاده از سرنگ به لب تزریق می شود. تزریق فقط دو نقطه قرمز کوچک روی لب ایجاد می کند که هر کدام کمتر از 0.2 سانتی متر است.
تزریق چربی معمولاً تحت بیهوشی عمومی یا بیهوشی عمومی انجام می شود. انتخاب بیهوشی بستگی به جراح دارد. این روش برای بیمارانی که می خواهند چربی بدن خود را به یک یا دو کاهش دهند و در عین حال لب های برجسته تری دارند ایده آل است.

خطرات تزریق چربی

اگرچه لیپوساکشن یک روش کم خطرتر است ، مانند سایر جراحی ها ، ممکن است عوارض جانبی داشته باشد. این عوارض می توانند در محل تزریق چربی یا محل تزریق ایجاد شده و منجر به عفونت ، عفونت و التهاب شوند. خون ریزی التهاب و درد خفیف. یکی از معایب این روش که پزشکان سعی در سرکوب آن دارند این است که بسیاری از سلول های چربی در حین انتقال سلول های چربی می میرند. جراحان باتجربه برای جلوگیری از این امر از روش های مختلفی استفاده می کنند و به عنوان مثال به جای انجام یک تزریق ، یک سری تزریق را انجام می دهند.

نتایج مورد انتظار بعد از لیپوساکشن


بزرگ کردن لب ها معمولاً در مطب یا کلینیک پزشک شما انجام می شود. زمان بهبودی پس از بزرگ شدن لب بسته به روشی که برای بزرگ شدن لب استفاده می شود ، از بیمار به بیمار دیگر متفاوت است. با این حال ، اگر از بیهوشی در جراحی استفاده نشود ، اکثر بیماران ظرف یک روز به حالت عادی برمی گردند. تورم و التهاب را می توان پس از هر گونه بزرگ شدن لب انتظار داشت. التهاب با روش تزریق Zell می تواند تا یک هفته و با روش تزریق تا سه هفته طول بکشد. درد و ناراحتی بعد از جراحی حداقل است و به ندرت نیاز به مسکن تجویز می شود.

هزینه بالم لب چقدر است؟


هزینه جراحی لب در بیماران مختلف متفاوت است و به عوامل زیر بستگی دارد:

دیدگاهتان را بنویسید