You are currently viewing پروژه های شگفت انگیز در جوایز بی خانمانی لندن برنده می شوند

پروژه های شگفت انگیز در جوایز بی خانمانی لندن برنده می شوندیکی

جوایز بی خانمانی لندن پروژه مشاوره مالی برای مراقبین جوان

تحت هدایت خیریه MyBnk The Money House ، که از سال 2013 تاکنون نزدیک به 4000 نوجوان را نجات داده است. یک هیئت داوران از بنیاد املاک و مستغلات لندن 30 هزار پوند جایزه دریافت کردند.

نیک اسمیت پاتل ، رئیس برنامه آموزشی ، می گوید: “این پروژه پتانسیل زیادی دارد. ما فقط سطح را خراش می دهیم. هر جوان در لندن برای تغییر زندگی مستقل خود به این تجربه نیاز دارد. بزرگ شدن ، به ویژه در وست مینستر. ما تعداد زیادی صندوق جایزه برای رفع نیازهای پناهجویان ، به ویژه در وست مینستر ، جمع آوری می کنیم.

با همکاری صندوق بی خانمان های Evening Standard ، به سه پروژه دیگر از طرف تام کاپلی ، معاون شهردار لندن ، جایزه نقدی و جوایزی برای مسکن و توسعه مسکن اهدا شد.

عملکرد بهبود سلامت کامدن ؛ خدمات حقوقی مرکز حقوقی ساوت وارک برای بیماران بی سرپناه در مرکز شهر بین 47 تا 54 سال و خدمات حقوقی مرکز حقوقی ساوت وارک برای بیماران بی خانمان در بیمارستان های گای و سنت توماس اغلب بی نظیر است.

بیست و یکمین مراسم سالانه جوایز آنها در Union Chapel در ایسلینگتون برگزار شد

بازگشت / ادامه جوایز بی خانمان لندن / جو میشکوفسکی

پروژه ها هر کدام 20000 پوند دریافت می کنند تا کار خود را انجام دهند.

بیست و یکمین مراسم سالانه جوایز آنها پنجشنبه در اتحادیه چاپل در ایسلینگتون برگزار شد. اخیراً ، ارائه ویژه ای برای دس اسکات ، مدیر اجرایی انجمن خیریه کلیسا انجام شد.

دس اسکات (سمت چپ) از طرف داگ ویلز ، سردبیر Evening Standard ، جایزه صندوق بی خانمان استاندارد را دریافت می کند.

بازگشت / ادامه جوایز بی خانمان لندن / جو میشکوفسکی

آقای اسکات با یادآوری موفقیت در افتتاح مرکز 24 ساعته و 7 روزه گفت: “یکی از مهمترین موارد برای افتتاح مشکلات بین 9 تا 5 زن نیست. وقتی همراهی شب هنگام مست می آید خانه یا هنگام غروب آفتاب سرد می شود ، از خیابان سوء استفاده می کنند.

“آنها روز و شب جایی برای رفتن دارند. دانستن اینکه با یک فنجان چای از آنها استقبال می شود و دانستن اینکه افرادی که در آنجا هستند از شما حمایت می کنند به آنها کمک می کند تا آن را به سطح بعدی برسانند. ”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جوایز بی خانمانی لندن و پروژه های موفق به سایت lhawards.org.uk مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید