You are currently viewing پرونده کودک آزاری جدی: پلیس در شهرستان سنت لوئیس می گوید که سوء استفاده های قبلی نیز انجام شده است.

پرونده کودک آزاری جدی: پلیس در شهرستان سنت لوئیس می گوید که سوء استفاده های قبلی نیز انجام شده است.سنت لوئیس مو

تووین برانوم ، 21 ساله ، دنده های فرزندش را شکست و پس از ضرب و شتم پسر 3 ساله اش او را کشت. وی متهم به قتل درجه دو و کودک آزاری شد. او با سنت لوئیس 500 هزار دلار قرارداد بست. او در زندان شهرستان لوئیس است.

برانوم سابقه کودک آزاری دارد.

در بیانیه دادگاه ، پلیس گفت برانوم “درگیر ادعاهای جنایتکارانه بوده است”. در نتیجه ، چهار کودک به مدت 18 ماه از خانه های خود خارج شدند. متهم و خواهران و برادرانش حدود یک ماه قبل از مرگ به خانه متهم بازگشتند.

هویت قربانی الی تیلور اعلام شده است.

پلیس و EMS شامگاه پنجشنبه به آپارتمان خانواده در نزدیکی فلوریسان شتافتند و مقامات گفتند که الی به دلیل کبودی و شکستگی دنده ها نمی تواند نفس بکشد. مرگ وی در بیمارستان اعلام شد.

بر اساس سوابق دادگاه ، برانوم با چهار فرزند در خانه تنها بود. پلیس گفت سه کودک دیگر تحت حفاظت از خانه خارج شده اند.

وی گفت: نمی خواهم بیشتر اظهار نظر کنم. وسلی بل ، وکیل شهرستان سنت لوئیس می گوید ، اما هر بار که بچه ای اینگونه می میرد ، باعث نگرانی می شود.

طبق اسناد دادگاه ، همسر برانوم در اوایل سال جاری پس از به دنیا آوردن تنها دختر این زوج تقاضای طلاق کرد. به این زوج اطلاع داده شد که همه والدین مطلقه باید در کلاسهای فرزندپروری شرکت کنند. با این حال ، آنها مراحل طلاق را تکمیل نکردند. قاضی تجدید نظر ماه گذشته پرونده را رد کرد.

سخنگوی دپارتمان خدمات اجتماعی میسوری پرونده سوء استفاده از کودکان خود را محرمانه و علنی نگه داشته است. مدیر می تواند آنها را در صورت صدمه جدی یا مرگ بلافاصله پس از معاینه آزاد کند.

وی گفت: “ما همیشه جزئیات را در اختیار داریم.” ما یک تحقیق دقیق و دقیق انجام خواهیم داد. ما باید به تمام نگرانی های احتمالی برسیم. “

این مورد مربوط به St. این امر اشک چشمان دیان مولر ، مدیرعامل مهد کودک لوئیس را در پی داشت. مهد کودک بحران یک مکان امن برای نزدیک به 5000 کودک در هر سال است. همچنین برای همه مهارتهای فرزندپروری رایگان است.

او گفت: “غم انگیز است.” این برای زنده نگه داشتن بچه هاست. این وظیفه ماست که جان کودکان را نجات دهیم. ” ما می خواهیم مردم بدانند که تلاش برای آسیب رساندن به یک کودک اشکالی دارد. لطفاً اگر بچه دارید یا به کمک نیاز دارید ، شبانه روزی با مهد کودک سنت لوئیس تماس بگیرید. من قول می دهم که از کمک مورد نیاز خود کمک بگیرید. ”

خط سوء استفاده از کودکان در بخش خدمات اجتماعی میسوری / بی توجهی به شماره تلفن 800-392-3738 است.

دیدگاهتان را بنویسید