پرسش و پاسخ متخصص مسائل زمان PMS و دکتر هدر رودز و PCOS


در اینجا نکات مربوط به سری زنان خوب تغذیه شده شماره 341 آمده است: هر سه شنبه یک سری جدید را بررسی کنید. برای عضویت ، به Apple Podcasts یا Stitcher بروید.

برای پادکست نظر دهید (HORRAY!) https://coconutsandkettlebells.com/review

در این مجموعه ، Noelle و Dr. هدر رودز PMS و PCOS مورد بحث قرار گرفته است.

آیا سوالی هست که بخواهیم به آن پاسخ دهیم؟ به آدرس [email protected] برای ما ایمیل کنید

10 the از درآمد حامیان مالی ما به خیریه های شریک ما اهدا می شود. کمک مستقیم به مزارع خار قلدری؛ اعتیاد ما هزینه هر بارگیری را پرداخت می کنیم و با بارگیری پادکست خود هر هفته از Thistle Farms به طور فعال پشتیبانی می کنیم.

موضوعات

[04:54] پرسش و پاسخ متخصص مسائل زمان PMS و دکتر هدر رودز و PCOS

وب سایت Noelle: https://coconutsandkettlebells.com

وب سایت استفانی: http://healthtoempower.com

کتاب نارگیل و کتری بلز را بخرید

درباره دکتر هدر رودز بیشتر بدانید

در اینستاگرام ، دکتر رودز را دنبال کنید

راهنمای تعادل هورمونی

Joovv.com/wellfed

Blublox.com/wellfed

جووف

اگر به دنبال راهی برای کاهش استرس و خستگی هستید ، عملکرد سلولی و سیستم ایمنی بدن خود را تقویت کرده و سیستم غدد درون ریز خود ، از جمله تیروئید آدرنال خود را تغذیه کنید. فراتر از درمان با چراغ قرمز نگاه نکنید.

درمان با نور قرمز یکی از م treatmentsثرترین درمان های بهداشتی است که می توانید در خانه استفاده کنید. خواب مرا بهتر می کند ، خستگی و سردرد را کاهش می دهد ، التهاب را از بین می برد و استرس را کاهش می دهد.

Joovv یک برند پیشرو در زمینه درمان موثر و ایمن چراغ قرمز است. آنچه من واقعاً در مورد Joovv دوست دارم این است که مزایای عملی را در عرض چند دقیقه ارائه می دهد. با استفاده از طول موج های اثبات شده علمی (660 نانومتر ، 850 نانومتر یا ترکیبی از هر دو).

اگر به دنبال وسیله ای برای درمان نور قرمز برای خانه خود هستید ، به آدرس joovv.com/wellfed بروید.

BLUblox

پادکست توسط BLUblox حمایت می شود. من به تازگی علاقه زیادی به نورپردازی کردم و بعد از غروب آفتاب کاملاً روشن و آبی کامپیوترم را فیلتر کردم. تا حدود یک سال پیش هیچ کاری در این زمینه انجام ندادم. به خصوص در شب. از میگرن و فشار و خستگی بی دلیل رنج می بردم. اکنون من به عینک های فیلتر کامپیوتر BLUblox نگاه می کنم. من شب ها از لنزهای خواب BLUblox استفاده می کنم. از آن زمان هیچ علامتی نداشتم.

BLUblox برای مشاهده نیاز به یک محصول مشابه مطابق با ادبیات آموزشی مورد بررسی قرار گرفته است. تعداد زیادی لنز ارزان قیمت وجود دارد که تمام نور آبی و سبز را مسدود نمی کند. وقت خود را برای آن تلف نکنید. برو blublox.com/wellfedدر مقابل، 15٪ در کد WELLFED صرفه جویی کنید.دیدگاهتان را بنویسید