پرداخت ۴۶۰ میلیارد ریال مطالبات گندم کاران زنجانی / کمک بلاعوض دولت به گندم کاران


ولی الله زمانی مدیرکل غلات و خدمات بازرگانی استان زنجان امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار داشت: ۴۶۰ میلیارد ریال به عنوان بخشی از قیمت خرید تضمینی از طریق بانک امل (کشاورزی) به گندمکاران پرداخت شده است.

مدیر کل غلات و خدمات بازرگانی استان زنجان تاکید کرد: فرآیند پرداخت بهای خرید تضمینی گندم به کشاورزان در حال انجام است و جای نگرانی نیست. قبوض آنها در روزهای آینده و مطالبات آنها به روز خواهد شد.

وی در خصوص پرداخت گندم به کشاورزان افزود: پس از تحویل گندم به مراکز خرید و ثبت اسناد مربوطه، پرونده پرداختی به بانک کشاورزی ارسال و پس از طی مراحل اداری به کشاورزان واریز می شود. ‘ حساب.

وی با بیان اینکه در حال حاضر ۲۶ مرکز در استان فعال و آماده عرضه گندم از کشاورزان هستند، افزود: کشاورزان می توانند با ارائه کپی کارت ملی و شماره حساب بانکی بانک کشاورزی گندم خود را به مراکز مشخص عرضه کنند و نسبت به ثبت نام اقدام کنند. در سامانه پهنه بندی جهاد کشاورزی ارجاع داده شده است

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان ادامه داد: بر اساس بخشنامه وزارت جهاد کشاورزی، قیمت خرید تضمینی گندم از کشاورزان در سال جاری به ازای هر کیلوگرم گندم معمولی و دوروم به ترتیب ۱۰ هزار و ۵۰۰ تومان و ۱۰ هزار و ۹۲۰ تومان است. . کیلویی هزار تومان به عنوان پاداش تحویل گندم به دولت به مبلغ مذکور اضافه شده است.

انتهای پیام/۷۳۰۰۵
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید