پدری اقوام خود را در شهر مشگین سوزاند


مردی پس از درگیری خانوادگی در «الانی» خانواده خود را در مشگین شهر به آتش کشید.

تصادف

مدیرکل امنیتی، انتظامی، اتباع و مهاجرین خارجی استانداری اردبیل در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: ساعت ۲۱ و ۴۱ دقیقه شب گذشته در شهرستان مشگین شهر در “الانی” مردی ۳۶ ساله به دلیل نزاع های خانوادگی، همسر و فرزندانش را مجبور به ترک خانه کرد و او را به زور به خانه آورد و خانه را به آتش کشید.

علی محبوبی پور اظهار داشت: پس از درگیری پدر خانواده درب منزل را بسته و به همراه همسر و ۲ دختر ۹ و ۵ ساله خود خانه را به آتش کشیدند.

وی گفت: همسایگان این خانواده شامل دو زن و سه مرد که برای کمک به این خانواده آمده بودند دچار سوختگی شده و به بیمارستان منتقل شدند.

مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری اردبیل با اشاره به اینکه در این حادثه ۹ نفر مجروح شدند، افزود: در میان مجروحان چهار عضو خانواده و پنج همسایه هستند.

محبوبی پور با بیان اینکه در این حادثه دلخراش کل اموال منزل نیز به آتش کشیده و در آتش سوخت، خاطرنشان کرد: همسر و دختران این خانواده با سوختگی ۱۰۰ درصدی به بیمارستان منتقل شدند.

مدیرکل دفتر امنیتی، انتظامی، اتباع و اتباع خارجی استانداری اردبیل افزود: پدر خانواده از نظر روحی و روانی نامتعادل بود و پس از درگیری شدید خانوادگی جان فرزندان خود را به آتش کشید.

آتش نشانان

پدری اقوام خود را در شهر مشگین سوزاند