You are currently viewing وی خواستار برخورد بیشتر پلیس در شبکه های اجتماعی برای برخورد با اطلاعات غلط شد

وی خواستار برخورد بیشتر پلیس در شبکه های اجتماعی برای برخورد با اطلاعات غلط شدیکی از افسران پزشکی قانونی گفت: برای جلوگیری از انتشار اطلاعات غلط ، الیس باید در رسانه های اجتماعی فعالتر باشد.

مارک جونز ، رئیس کمیسیون پلیس و جنایت (APCC) ، گفت که پلیس موظف است امنیت و امنیت مردم را حفظ کند. این هشدار می دهد که ترس از جنایت بسیار متناسب با واقعیت نیست. و خسته کننده است. ”

پلیس محافظه کار و رئیس جنایی دادگستری لینکلنشایر ، آقای جونز ، به خبرنگاران گفت که می خواهد افسانه ها را “تصحیح” کرده و اعتماد عمومی را بیشتر کند و در رسانه های اجتماعی بماند. رسیدگی به جرایم در جامعه

“ما شبکه های اجتماعی داریم ، شما به ویژه باید از Facebook و Nextdoor استفاده کنید. من به شما توصیه کرده ام که واقعاً از انتشار اطلاعات غلط جلوگیری کنید. ”

خیابان مجازی به اندازه خیابان فیزیکی واقعی است. ما باید آن را تصدیق کنیم و از بین نمی رود

او بعداً گفت: “ما می خواهیم به مردم کمک کنیم خطرات جامعه را درک کنند. برای درک آنچه پلیس انجام می دهد ؛ این جوامع احساس می کنند واقعاً درگیر هستند. و فکر می کنم اغلب از جنایت می ترسم. پلیس باید آنجا باشد تا بدون کمک در آن فضا بدون کمک برود و حقیقت را شناسایی کند و جنایات جنایات را حل کند.

وی گفت: “نکته ای که باید از آن عبور کنم این است که ما باید همه این موارد را بیشتر بپذیریم.”

وی گفت: “پلیس از خیابان ها برای انجام این کار تماس نمی گیرد.” اما خیابان مجازی واقعاً شبیه یک خیابان فیزیکی است. ما باید آن را تصدیق کنیم. به هیچ جایی نخواهد رفت. ”

وی از پلیس خواست تا اقدامی انجام دهد و گفت: “زیرا اگر این کار را نکنند ، ترس از جنایت بسیار بیشتر از آن چیزی است که واقعاً وجود دارد. مایوس کننده است؛ زیرا اگر مادر 83 ساله من جرات نمی کرد از خانه خود خارج شود و وارد روستا شود ، او برای رسیدن به مرکز شهر اتوبوس نمی گرفت زیرا او ترسیده بود. کیفیت زندگی او را به شدت تحت تأثیر قرار داد.

“او فردا نسبت به هفته گذشته از امنیت کمتری برخوردار است. اما اگر او این کار را می کرد ، من فکر می کنم همه چیز تغییر می کرد و وظیفه داشت مردم را در امنیت و امنیت قرار دهد.

او گفت: “من فکر می کنم این کمی بزرگتر از پلیس است.” اما من فکر می کنم این مهم است. ما باید بپذیریم که آنها مانند گذشته با مردم در تماس نیستند. ”

وی افزود: “آنها باید آنجا باشند تا به مردم اطمینان دهند که چه اتفاقی می افتد. ”

آقای جونز نمونه هایی را نشان می دهد که چگونه ترس از جنایت می تواند بر ما تأثیر بگذارد.

وی گفت: ترس ما از جنایت به شدت افزایش یافته است. اما من خیلی چیزها را می دانم. این یک جنایت کوچک است. “اما من ترسی را که صاحبان سگ ایجاد می کنند درک می کنم.”

دیدگاهتان را بنویسید