You are currently viewing وقتی در 60 سالگی وزن خود را کاهش می دهید ، یک انتخاب دارید: شادی در حال حاضر یا شادی دیرتر

وقتی در 60 سالگی وزن خود را کاهش می دهید ، یک انتخاب دارید: شادی در حال حاضر یا شادی دیرتر


خوشبختی به عنوان “شادی ، رضایت و شادی” تعریف شده است.

وقتی صحبت از زندگی خوب می شود چه چیزی شما را خوشحال می کند؟ حس خوبی دارد. داشتن انرژی ؛ ارتباط با افراد و چیزهایی که به آنها اهمیت می دهید؟ فکر می کنم اینها چیزهایی است که اکثر ما را خوشحال می کند.

موضوع هیچ کدام از اینها به طور خودکار نیامده است. شما فقط باید با کمک هایی که نسبت به دیگران انجام می دهید تمایز بیشتری قائل شوید.

اخیراً با یک مشتری درباره خوشبختی صحبت کردم. او می خواهد وزن کم کند و بهتر بخوابد. اما او می داند که احساساتی است و می داند که وقتی چیزی می خورد آرام است. آشنا بنظر رسیدن؟

این برای ما مشکل ساز است. به دلایل بسیاری. به عنوان بازیگر کودک وقتی از خواب برمی خیزید که از چرخه سه چرخه ما بیدار شده اید یا به خواب رفته اید. ارتباط بین درد و تسکین فوری بسته شده است.

ممکن است متوجه شوید که به محض خوردن شیرینی احساس بهتری دارید. آب نبات باورنکردنی است ؛ به مرکز شادی در مغز ضربه می زند و باعث می شود احساس بهتری داشته باشید. یک لحظه. احساس خوشبختی می کنید.

اما بعداً به واقعیت تبدیل شد. مشکلی که شما در مورد آن جدی هستید قابل حل نیست. و از خود به خاطر شکست در کاهش وزن یا حمایت از یک هدف کلی ساده برای سلامتی انتقاد می کنید. می توانید بگویید “من به چه فکر می کنم؟” “چرا وقتی می توانم کاری را انجام دهم که باعث خوشحالی من می شود ، حواسم را پرت می کنم؟”

شادی طولانی مدت احساسی است که وقتی روی چشم ها و اهداف خود تمرکز می کنید تجربه می کنید. زمان هایی وجود دارد که می خواهید لحظه ای لذت ببرید. اما شما تکنیک هایی را توسعه داده اید که هدف والای خود را به شما یادآوری می کند.

ممکن است بخواهید یک مانترا طراحی کنید تا شما را به نتایج قابل اطمینان تر و رضایت بخش تر راهنمایی کند.

“من می دانم در دراز مدت چه می خواهم. یا “این لحظه شادی مشکل من را حل نمی کند.”

پیاده روی؛ ممکن است با یک فعالیت مثبت ، مانند یوگا یا صحبت با کسی ، حواس شما را پرت کند.

ایده تشخیص شادی لحظه ای که از پرخوری به دست می آورید می تواند حواس شما را پرت کرده و به شما آسیب برساند. به شما احساس خوبی می دهد. کاهش وزن با خستگی و خستگی مداوم همراه خواهد بود. اهداف بلند مدت شما ، مانند داشتن انرژی بیشتر ، مانع از لذت بردن از شادی موجود می شود.

هنگامی که وسوسه های خود را می دانید ، متوقف شوید و فکر کنید. آیا می خواهم همین حالا این پیتزا بستنی یا پنیری را تهیه کنم؟ وزن بهتری دارم انرژی بیشتری وجود دارد. تو احساس خواهی کرد

هیچ یک از ما همیشه در این راه موفق نبوده ایم. اما وقتی بیشتر اوقات موفق می شوید ، به خودتان بسیار افتخار خواهید کرد.

این روزها برای خوش فرم شدن چه می کنید؟ آیا از سلامت و توانایی های جسمانی خود راضی هستید؟ چرا و چرا نه؟ آیا از 60 سالگی وزن کم کرده اید؟ لطفاً به گفتگو بپیوندید.