You are currently viewing وزیر بازرگانی یک “خلاصه معتدل زمستانی” را با توزیع کنندگان انرژی به اشتراک می گذارد

وزیر بازرگانی یک “خلاصه معتدل زمستانی” را با توزیع کنندگان انرژی به اشتراک می گذاردتنگ است

واسی کوارتنگ در یک جلسه خصوصی توئیتر مت آفیس با شرکت های برق صحبت کرد و گفت که در ماه های آینده ، بریتانیا می تواند گرمای زمستان را کاهش دهد.

قیمت جهانی عمده فروشی انرژی از ماه سپتامبر افزایش چشمگیری داشته و کارشناسان هشدار داده اند که 12 خریدار انرژی از ماه سپتامبر سقوط کرده اند.

بر اساس گزارش فایننشال تایمز ، وزیر تجارت خلاصه ای از Met Office را با تامین کنندگان انرژی به اشتراک گذاشت و گفت که “محتمل ترین سناریو” زمستانی مرطوب و معتدل خواهد بود.

این پایین ترین حد برای سیاست انرژی دولت است. آرام شد تا انگشتانش را قطع کند

وی گفت: “محتمل ترین شرایط برای زمستان از ژانویه تا اواخر سال 2022 مرطوب و مرطوب است.” او به دلیل باد شدید و املای ملایم است. “

این واضح تر از “چشم انداز” سه ماه اخیر Met Office است که سه هفته پیش منتشر شد. دوره تا دسامبر ضعیف تر از حد معمول بود. ”

این گزارش برای مدیریت شرایط اضطراری و “تصمیم گیری های مبتنی بر ریسک برای دولت ها و مشاغل” تهیه شده است.

به گزارش فایننشال تایمز ، مت آفیس چشم اندازهای بلند مدتی را ایجاد کرده است که احتمالات دما را در نظر گرفته و از آنها برای برنامه های اضطراری استفاده می کند.

مت گفت که این مورد توسط افرادی استفاده می شود که خطرات را درک می کنند ، نه پیش بینی ها.

اد میلیبند ، وزیر اقتصادی سایه کارگر ، به این روزنامه گفت: “این حداقل سیاست جدید در زمینه انرژی دولت است.” بی میلی کواس کوارتنگ در قطع انگشتان دست برای زمستان سرد به ما نشان می دهد که دولت یک دهه چقدر ضعیف بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید