وزیر اطلاعات: دولت می خواهد موضوع ارزهای ترجیحی را برای همیشه حل کند


به گزارش خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری فارس، حجت الاسلام و المسلمین سید اسماعیل خطیب وزیر اطلاعات در همایش مدیران امنیت اقتصادی و مبارزه با فساد وزارتخانه های اطلاعات گفت: مردمی بودن و دولت انقلابی همه دغدغه های خود را پشت سر گذاشته است که با اقدامات موثر اقتصادی، جلب رضایت و منافع مردم برای تامین امنیت اقتصاد ملی و اجرای طرح همگانی سازی و توزیع عادلانه یارانه ها در دستور کار قرار گرفته است.

وی با اشاره به اعلام گام دوم انقلاب از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) افزود: باید نگاه تحول آفرین و اقدامات جهشی در دستور کار قرار گیرد و راهبرد کلان وزارت اطلاعات خشکاندن است. افشای ریشه های فساد است و این حرکت نیازمند اقدامات انقلابی، جهادی و شجاعانه است. مبارزه هوشمندانه با گلوگاه های فساد از تاکیدات مقام معظم رهبری و رئیس جمهور مردمی دولت انقلاب است که در دستور کار این وزارتخانه قرار دارد.

وزیر اطلاعات با اشاره به اقدامات وزارت اطلاعات در خصوص کنترل بازار ارز گفت: اقدامات وزارت اطلاعات در کنترل بازار ارز رضایت مسئولان کشور را به همراه داشته و تاکید کرد: ادامه این اقدامات

حجت الاسلام خطیب با اشاره به تحریم های ظالمانه جهانی علیه ملت ایران افزود: با اقدامات دولت مردمی و هماهنگی با سایر نیروهای کشور تاثیر تحریم ها بر کشور کم شده و موفقیت های خوبی داشته ایم.

وی بر اجرای سیاست مقاومت اقتصادی تاکید کرد و گفت: دولت با حضور فعال رئیس جمهور و پیگیری های مستمر معاون اول رئیس جمهور تمام تلاش خود را به کار گرفته است تا موضوع ارزهای ترجیحی برای همیشه حل و فصل شود و اقدامات موثری انجام شود. با استفاده از سیستم ها و شفاف سازی هوشمند.

وزیر اطلاعات در پایان خاطرنشان کرد: مبارزه با فساد باید مبنای تولید و اشتغال در کشور باشد و هیچ واحد تولیدی تعطیل نشود و با استفاده از همه ظرفیت ها برای ایجاد اشتغال پایدار تلاش کنیم. وزارت اطلاعات مسئول کلیه طرح ها و امور است که کمک و حمایت معیشتی مردم و کمک به تولید و ایجاد اشتغال یکی از برنامه های اصلی دولت مردمی است.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید