You are currently viewing ورزش Hiit در خانه || فعالیتهای متناوب در خانه برای چربی سوزی ||

ورزش Hiit در خانه || فعالیتهای متناوب در خانه برای چربی سوزی ||


تمرینات Hiit در خانه / نمونه تمرینات Hiit

اگر می خواهید کارها را با زمان کمتری انجام دهید ، ورزش متناوب ممکن است بهترین انتخاب برای قرار دادن در برنامه ورزشی روزانه شما باشد. HIIT (که به طور رسمی با عنوان تمرین فواصل فشرده شناخته می شود) شما تمرینات سخت کار و بازیابی سبک را تجربه می کنید. به احتمال زیاد ورزش Hiit را در خانه انجام دهید دوره های مختلف استراحت خواهید یافت. اما هیچ روش مشخصی برای سازماندهی تمرینات شما وجود ندارد. در واقع ، تمرین تناوبی “واقعی” کمی متفاوت از HIIT است که معمولاً استفاده می شود. با “Real” HIIT می توانید تمرینات خود را کوتاه کرده و زمان تمرین خود را دو تا سه برابر بیشتر از حالت معمول افزایش دهید. ورزشکاران تمرین خوبی برای بهبود عملکرد خود هستند. اما به طور کلی ، آنها ترجیح می دهند بیشتر کار کنند. زمان بهبودی کوتاه. نه کاملا.

 • ال کارنیتین 500 میلی گرم

  ال کارنیتین 500 میلی گرم بیوتکنولوژی

 • L-Carnitine Carney Complex Cytek Nutrition

  L-Carnitine Carney Complex Cytek Nutrition

 • L-Carnitine Carney Canon Sitek Nutrition

  L-Carnitine Carney Canon Sitek Nutrition

 • بیوتکنولوژی L-Carnitine ELC

  بیوتکنولوژی L-Carnitine ELC

 • بیوتکنولوژی L-Carnitine 1000

  بیوتکنولوژی L-Carnitine 1000

 • L-Carnitine Carnit Elite Biotech

  L-Carnitine Carnit Elite Biotech

نیاز به مشخص کردن دارد نمونه تمرینات پتانسیل زیادی دارد. این شامل مزایای اساسی سلامتی ، مانند افزایش سطح اکسیژن بدن شما در هنگام ورزش یا سطح اکسیژن بدن شما در هنگام ورزش ، و همچنین مزایای سلامتی ، از جمله فشار خون و عملکرد قلب و عروق است. می توانید از پروتکل های سبک HIIT برای انواع تمرینات ، از کاردیو (دویدن یا دوچرخه سواری) گرفته تا انواع تمرینات استفاده کنید. تمرینات HIIT زیر این دو را با فعالیت های قلبی مانند پرتاب و تمرینات قدرتی سنتی مانند تخته و لگد ترکیب می کند. به این ترتیب شما قلب خود را به چالش می کشید و ماهیچه های خود را تقویت می کنید. چون گذشتی ورزش Hiit را در خانه انجام دهید صفر هر نوع تمرین HIIT را امتحان می کند. بسیار مهم است که قبل از تسریع در طراحی خود ، بر طراحی خود تسلط داشته باشید. در حقیقت ، تاکید بر کمیت بر کیفیت یکی از اشتباهات رایج است که افراد با HIIT مرتکب می شوند. بنابراین ، وقتی ورزش شما شامل فعالیتی می شود که از آن آگاهی ندارید ، آن را به آرامی انجام دهید تا به اندازه ای راحت باشد که بتوانید شدت آن را افزایش دهید. یک مثال دیگر از تمرینات هییت این است که آن را بارها و بارها انجام دهید. از آنجا که شما فشار زیادی به خود وارد می کنید ، تمرینات HIIT ماهیچه ها و سیستم قلبی عروقی شما را به چالش می کشد. بنابراین کاری نیست که حتماً باید هر روز انجام دهید. دو یا سه بار در هفته HIIT انجام ندهید. همیشه باید بین جلسات حداقل 48 ساعت به بدن خود فرصت دهید.

با دقت بخوانید. تمرین اینتروال + برنامه HIIT برای چربی سوزی

آماده رفتن! ورزش Hiit را در خانه انجام دهید خودتی؟! این مثال تمرین 30 دقیقه ای HIIT در مورد تناسب اندام است ، یک بلیط یک طرفه برای انرژی بیشتر و شادی در همه جا و عالی برای همه سطوح آمادگی جسمانی.

چگونه می توان تمرینات زیر را در خانه انجام داد؟

 • برای مبتدیان ، هر تمرین را به مدت 30 ثانیه انجام دهید و سپس قبل از رفتن به باشگاه بدنسازی ، 30 ثانیه استراحت کنید. در پایان یک چرخه به مدت 60 ثانیه استراحت کنید. در کل چهار بار پر کنید.
 • برای ورزشکاران پیشرفته ، 45 ثانیه از هر تمرین را انجام دهید و 15 ثانیه قبل از رفتن به باشگاه استراحت کنید. در پایان یک چرخه به مدت 60 ثانیه استراحت کنید. در کل چهار بار پر کنید.

نمونه تمرینات hiit در خانه

کمرتان را تا کنید

 1. برای شروع این تمرین ، بایستید و پاها را در امتداد باسن خود باز کنید. دستان خود را در قسمت بالای باسن خود در برابر ماهیچه های سفت شکم قرار دهید.
 2. در جای خود بدوید. هنگام تلاش برای ضربه زدن به باسن ، پاشنه های خود را بالا بیاورید.
 3. برای کاهش م exerciseثر این تمرین ، هر بار یک قدم بردارید و سعی کنید ماهیچه های شکم خود را سفت کنید تا در هر مرحله زانوها و باسن شما بالا بیایند.
آن را پس بزنید

بارگذاری معکوس

 1. بایستید ، ماهیچه های شکم خود را منقبض کنید و شانه ها را به اندازه عرض شانه ها باز کنید.
 2. پای راست خود را به عقب بکشید. هر دو زانو را به حالت پرتاب خم کنید. ماهیچه های شکم خود را منقبض کنید. باسن خود را به داخل بکشید. پشت خود را صاف نگه دارید.
 3. پای راست را فشار دهید و به سمت موقعیت اولیه این تمرین حرکت کنید در خانه ورزش Hiit را انجام دهید برگرد
 4. در طرف دیگر تکرار کنید. هر دو طرف را بچرخانید.

اگر نارنجک برگشتی به زانو آسیب می رساند ، یک نارنجک ثابت انجام دهید. برای انجام این کار ، ابتدا پاها را در وضعیت نامشخص شروع کنید. سپس هر دو زانو را تا 90 درجه پرتاب کنید. همه را در یک طرف تکرار کنید. در طرف دیگر تکرار کنید. (برای تمرینات زمان بندی شده فوق ، اگر تصمیم به انجام این کار گرفتید ، می توانید مدارهای 1 و 3 را در سمت راست و مدارهای 2 و 4 را در سمت چپ ایجاد کنید.

پرتاب معکوس
پرتاب معکوس

Hiit Workout at Home example = پاپ اسکات

 1. با پاهای صاف بایستید ؛ ماهیچه های شکم خود را کشیده و دستان خود را روی قفسه سینه قرار دهید.
 2. پاهای خود را باز کنید ، بپرید و روی صندلی بنشینید. هر دو زانو را طوری خم کنید که ران ها با زمین هم تراز شوند. با دست راست به زمین ضربه بزنید.
 3. پاهای خود را به حالت اولیه بازگردانید نمونه تمرینات hiit در خانه برگرد دو بار آنجا پرش کنید ؛ سپس بلافاصله پاهای خود را دراز کرده و به حالت اسکوات دیگر برگردید. این بار با دست چپ به زمین ضربه بزنید.
 4. هر بار که زمین را لمس می کنید بنشینید.
ذرت بو داده را جابجا کنید

سگ را به سمت پایین حرکت دهید و به ساق پا ضربه بزنید

 1. برای شروع با این مثال ، ورزش هاییت را در خانه و سگ خود را وارونه شروع کنید. با هر چهار پا (دست و زانو) روی زمین شروع کنید. از آنجا ، زانوها را بالا بیاورید و باسن خود را تیز کنید تا بدن شما به شکل V باشد و بین دوسر بازو راحت باشد. دست ها و پاهای شما باید صاف باشند. وسط و پشت خود را صاف نگه دارید. ممکن است احساس سوزن سوزن شدن در پشت پا داشته باشید. پاشنه نیازی به لمس زمین ندارد.
 2. از این حالت ، دست راست خود را دراز کرده و انگشت پای چپ خود را لمس کنید.
 3. دستان خود را در حالت اولیه نگه دارید ؛ بلافاصله به یک تخته بلند بپیچید. مچ دست شما باید بچرخد و آرنج ها باید خم شوند و سر چوب به عقب بیاید. سر باشگاه را پس بگیرید.
 4. برگردید و به موقعیت اولیه سگ برگردید. این بار ، دست چپ خود را بالا بیاورید و برگردید و به انگشت پای راست خود ضربه بزنید.
 5. این ورزش را در خانه با ضربه زدن متناوب به انگشتان پای خود ادامه دهید. سعی کنید هموار و پیوسته حرکت کنید.
 6. در حین حرکت باسن ، ماهیچه های شکم خود را ثابت نگه دارید.
سگ را به سمت پایین حرکت دهید و به ساق پا ضربه بزنید

با دقت بخوانید. تمرینات تناوبی

اسکیت بازی را در خانه تمرین کنید

 1. صاف بایستید ، هر دو پا در عرض لگن از هم فاصله داشته باشند. پای راست خود را بالا بیاورید و به سمت راست بپرید. پای چپ خود را صاف نگه دارید.
 2. وقتی به پای راست خود رسیدید ، پای چپ خود را به عقب برگردانید و پای چپ خود را از زمین دور نگه دارید. بازوی چپ را پایین بیاورید در حالی که بازوی راست به سمت عقب متمایل شده است.
 3. پای چپ خود را به چپ بچرخانید و بپرید. پای راست خود را پشت سر بچرخانید و دست راست خود را به زمین بیاورید. بگذارید دست چپ شما به سمت شما بچرخد.
 4. اسکیت باز را از پهلو به پهلو حرکت دهید.
 5. برای م effectiveثرتر شدن این گذار ، شما می توانید از پرش صرف نظر کرده و یک پا در یک زمان ، یک قدم در یک زمان پیاده روی کنید.
اسکیت بازی را در خانه تمرین کنید

پلانک روی کف دست حرکت می کند

 1. او گفت از تمرینات hiit ورزش کنید در خانه ، کف دست خود را روی زمین نگه دارید. آرنج های خود را زیر شانه های خود قرار دهید.
 2. پاها را به عقب بکشید و پاها را در عرض لگن باز کنید.
 3. ستون فقرات خود را بکشید و ماهیچه های اصلی خود را خم کنید. باسن و چهارسر را لمس کنید.
 4. این مقام را نگهدار.
پلانک روی کف دست حرکت می کند

مطالب پیشنهادی:

 • برنامه سوزاندن کالری با دمبل و HIIT
 • برنامه آموزشی موقت چربی سوزی

برای مشاهده سایر مقالات مرتبط با این مقاله به صفحه بروید ورزش و تغذیه سایر مقالات موجود در صفحه را مشاهده کنید وبلاگ Aggarat دیدن

دیدگاهتان را بنویسید