ورزشکاران قهرمان تیم پنچاک سیلات گناوه مورد استقبال قرار گرفتند – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهان


به گزارش خبرنگار مهر ، فرماندار گناوه عصر سه شنبه از این تیم استقبال کرد پنچاک سیلات این بانوان با تبریک به ورزشکاران گفتند: امروز بسیار خرسندیم که بانوان ورزشکار شهرستان گناوه به نمایندگی از استان بوشهر عنوان قهرمانی این رشته ورزشی را در سطح کشور کسب کردند.

محمد تقی سافاری وی افزود: جوانان برومند شهرستان گناوه در عرصه های مختلف اعم از ورزشی، دینی و اخلاقی در سطح کشور و استان نمونه و برتر هستند و امروز خداوند را برای کسب این موفقیت شاکریم.

وی بیان کرد: از والدین این جوانان، رئیس تربیت بدنی، مربیان و همه کسانی که در این کار ارزشمند تلاش کرده اند به ویژه این ورزشکاران تقدیر و تشکر می کنیم و این قهرمانی را به آنها تبریک می گوییم.

وی ادامه داد: امیدواریم در بحث ورزش حمایت مادی و معنوی از ورزشکاران را در دستور کار قرار دهیم و این موفقیت ها زمینه مناسبی برای تشویق سایر جوانان به فعالیت های ورزشی باشد.

وی یادآور شد: جوانان باید برای سلامتی خود و جامعه به ورزش روی آورند و در اخلاق، اعتقادات و رفتار الگو باشند تا جوانان از این ورزشکاران و قهرمانان درس بگیرند.

ورزشکاران قهرمان تیم سیلات پنکاک گناوه مورد استقبال قرار گرفتند

مسئول هیئت انجمن های ورزش های رزمی شهرستان گناوه گفت: امروز در محل یادواره شهدای گمنام شهرستان گناوه تیم پنجک سیلات بانوان گناوه نماینده استان بوشهر با حضور مسئولان و مردم مورد استقبال بسیار گرم قرار گرفتند.

خالد خلیل ضمن تبریک این قهرمانی به مردم استان و شهرستان افزود: تیم پنجک سیلات بانوان گناوه به نمایندگی از استان بوشهر در مسابقات کشوری که به مدت دو روز در مشهد مقدس برگزار شد، موفق به کسب پنج مدال طلا، دو نقره و دو برنز شدند و قهرمانان این تیم در رده بزرگسالان نیز به اردوی تیم ملی دعوت شدند. پیدا کردن

ورزشکاران قهرمان تیم سیلات پنکاک گناوه مورد استقبال قرار گرفتند

وی با قدردانی از همکاری تمامی کسانی که این تیم را در اعزام این تیم به مسابقات کشوری راهنمایی و کمک کرده اند، تصریح کرد: از تمامی مدیران و مسئولین تقاضا داریم برای اعزام ورزشکاران منتخب به مسابقات انتخابی مسابقات کشوری، تیم و ورزشکاران همکاری لازم را داشته باشند. به تیم ملی فرستاده شد. به پرچم کشورمان توسط این ورزشکاران با اقتدار در میادین بین المللی تکان دادن