وارد کننده لوازم یدکی تیگو ۵ در بازار چراغ برق تهران


تیگو ۵ خودرویی با موتور ۲ لیتری محصول شرکت خودروسازی چری می باشد.

تیگو ۵ برای رسیدن به سرعت ۱۰۰ کیلومتر در ساعت ۱۳ ثانیه طول می کشد. تیگو ۵ عرضه شده در بازار ایران با دیفرانسیل جلو عرضه می شود. گیربکس اتوماتیک تیگو ۵ مجهز به گیربکس CVT است و در صورت استفاده در حالت تیپ ترونیک دارای ۷ ضریب دنده است و در اختیار راننده قرار می گیرد تا شرایط مشابه گیربکس های اتوماتیک معمولی را فراهم کند.

طراحی تیگو ۵ با الهام از تویوتا

شرکت خودروسازی چری در اکثر خودروهای تولیدی خود از برندهای دیگر، به ویژه تویوتا، الهام گرفته است. تیگو ۳ پله که در بازار ایران به عنوان نسل اول X33 شناخته می شود، بسیار شبیه به مدل ۲۰۰۱ روفور ۴ است. در خودروی تیگو ۵، تلاش برای الهام گرفتن از تویوتا فورچونر ۲۰۰۸ به وضوح قابل مشاهده است. البته از نمای جلوپنجره و نمای جلو هم به رنجروور نگاه می کرد.
شاید ظاهر و ظاهر کلی خودروی تیگو ۵ به اندازه خودروهای کره ای چشمگیر نباشد، اما می توان گفت که ظاهر کلی و نمای جلوی این خودرو از نظر بصری مناسب است.

تصاویر 1657811633

تجهیزات تیگو ۵

صندلی های خودرو تیگو ۵ در ردیف جلو از چرم و برقی ساخته شده است. صفحه نمایش لمسی ۷.۵ اینچی از طریق USB با گوشی های هوشمند ارتباط برقرار می کند و عملکرد خوب دوربین دید عقب کمک زیادی به سهولت پارک این خودرو کرده است. فرمان تلسکوپی و برقی تیگو ۵ به خوبی تنظیم شده و آینه های جانبی به صورت خودکار جمع می شوند.

سانروف برقی و تهویه مطبوع اتوماتیک، استارت بدون کلید، آینه وسط ضد انعکاس و سنسور پارک از دیگر ویژگی های این خودرو است که شاید در مقایسه با کره ای ها از ویژگی های مهمی به حساب نیاید؛ اما این ویژگی ها در هیچ یک از محصولات داخلی یافت نمی شود.

قطعات خودرو تیگو ۵ را از کجا بخرم؟

به خاطر داشته باشید که حتی اگر از خودرو به درستی مراقبت شود و در شرایط بسیار خوبی نگهداری شود، قطعات خودرو عمر محدودی دارند و به مرور زمان عمر آنها به پایان می رسد و نیاز به تعویض دارند. در این مقاله مدیران تیم به ویژگی های یک مرکز مطمئن و قابل اعتماد برای خرید لوازم یدکی تیگو ۵ می پردازند.
قطعات بی کیفیت و تقلبی ممکن است در نگاه اول ارزان تر به نظر برسند، اما استفاده از آنها می تواند به قیمت جان مسافران تمام شود. بنابراین باید مراقب خرید قطعات باشید. تیم منیجرز تامین کننده کلیه قطعات و لوازم یدکی تیگو ۵ می باشد و شما می توانید از طریق مجموعه ما مستقیماً از قطعه سازان چینی خرید کنید. این اطمینان را به شما می دهیم که کلیه قطعات مطابق با تمامی استانداردهای بین المللی و با کیفیت درجه یک ساخته شده و با قیمتی منصفانه به شما مشتریان گرامی عرضه می گردد.

انواع تیگو ۵

تیگو ۵ با دو تیپ MT و CVT در کشورمان عرضه می شود و نوع CVT (گیربکس اتوماتیک) به سه زیرگروه Comfort، Lacquer و Excelent تقسیم می شود تا تعداد کل مدل های این خودرو (از نظر آپشن) آورده شود. . تا ۴. نوع MT که البته ارزان ترین نسخه است. مجهز به سنسور پارک، فرمان برقی تلسکوپی، چراغ های روشنایی در روز و آینه های تاشو برقی.

مدل کافورت علاوه بر آپشن های ذکر شده و گیربکس اتوماتیک دارای استارت بدون کلید، کروز کنترل، صفحه نمایش ۷ اینچی، دوربین پارکینگ و صندلی های چرمی است. آپشن های صندلی جلو برقی، تهویه مطبوع اتوماتیک و سانروف برقی در مدل های لاک چری و اکسلنت ارائه می شود و تفاوت نسخه اکسلنت با لاک چری، گرمکن صندلی، ایربگ بیشتر و فناوری کنترل پایداری (ESP) است. .

قطعات خودرو چری تیگو ۵

همه مدیران تیم تامین کننده لوازم یدکی تیگو ۵ و تمامی قطعات مربوط به این خودرو می باشد. قطعات یدکی تیگو ۵ شامل قطعات بدنه، قطعات موتور، قطعات گیربکس، قطعات الکتریکی و قطعات ورزشی و … می باشد.
قطعات یدکی و لوازم جانبی تیگو ۵ قابل تعویض بوده و در صورت خرابی و آسیب قابل تعویض می باشد. قطعات یدکی و لوازم جانبی تیگو ۵ به راحتی در دسترس است و عدم دسترسی به این قطعات نباید مشکلی برای رانندگان این خودرو ایجاد کند. یکی از معیارهای انتخاب خودرو دسترسی به قطعات یدکی است. مدیران تیم تامین کننده تمامی قطعات یدکی تیگو ۵ اطمینان حاصل می کنند که دسترسی به تمامی قطعات یدکی تیگو ۵ آسان است.