هیچ وقت فکر نمی کردم آن روز را ببینم


همانطور که می گویند یک دقیقه گذشت!

ولی فکر کنم برگشتم

این بار ، هنگامی که در سال 2014 شروع کردم ، از چیزی بسیار قدیمی استفاده می کردم. من نیاز به راهنمایی / نامه دارم تا قدم بعدی را برای بهبود خودم بردارم. من می دانم که این علم موشک نیست. اما میدونی چیه؟ انجام کارهای بدیهی همیشه آسان نیست.

به هر حال ، حداقل من اکنون کمتر از 51 هستم. دارم حس میکنم! وزن من 340 است (فردا وزن رسمی خود را پس می گیرم) ؛ اما از آخرین باری که وارد سیستم شده ام ، دچار فیبرومیالژیا ناخوشایند شده ام. ترکیب آن با یک بیماری عفونی باعث شد که من بخواهم دوباره در جاده قدم بزنم. این روزها زیاد نشسته ام.

من خیلی چیزا واسه گفتن دارم. در حال حاضر ، اهداف من ، اهداف را تعیین خواهم کرد. به زودی برمی گردم تا تمام کنم. من هنوز می خواهم پیرزنی باشم که در کوه نوردی می کند …

24 مه از سال 2014

کاری که می کنم و نمی کنم.

اگر این پست را می خوانید ، از شما متشکرم. اگر دوست یا عضو خانواده هستید ، به خصوص اگر شخصاً با من ملاقات کنید. در اینجا مواردی وجود دارد که هنگام انتخاب مورد نظر باید به آنها توجه کنید.

نمیخورم. همانطور که اکثر مردم فکر می کنند من خودم را مهار نمی کنم. با این حال ، من سعی می کنم رژیم غذایی خود را بر اساس اشتراکات و همچنین اطلاعات مربوط به منابع غذایی خود تنظیم کنم. من می خواهم FOOD بخورم.

• من نمی خواهم اجناس تقلبی بخورم. من اصلا نمی خواهم مواد شیمیایی بخورم. چربی بی نظیر ؛ من دیوانه آسپارتامد کم چرب نمی خواهم. من کره و شکر می خورم. اما تا جایی که بتوانم غلات کامل می خورم. سعی خواهم کرد همه غذاها تا جایی که می توانم (خرید کنم یا نکنم). من میوه و سبزیجات زیادی می خورم. اما آیا باید خوردن پیتزا یا کیک را متوقف کنم؟ خیر

• من امروز فهرستهای بسیار بیشتری را می خوانم. اما نه برای کالری و چربی.

امیدوارم از مصرف داروهایی برای فشار خون بالا و دیا چغندر خودداری کنید. می خواهم دست از خستگی بردارم همیشهنمی تواند

من بیشتر از حد معمول با پزشک خود مشورت می کنم و از توصیه های او استفاده می کنم. (بعد از یک سال بدون مسافرت ، بیمه درمانی دارم.)

من همچنان ویتامین هایم را هر روز مصرف می کنم.

من هر روز آب زیادی می نوشم. (من دیگر بیشتر نوشابه نمی نوشم).

• من خواهم ادامه بده یا به طور منظم تمرین کن
قدرت و استقامت ایجاد کنید.

• من همچنان شاد و فرد خوبی خواهم بود.

• وقتی ناراحت می شوم ، سعی می کنم خودم را بلند کرده و دوباره امتحان کنم. هرگز متوقف نمی شود.

اهداف

وزن
1 می تواند به 325 برسد.
2. رسیدن به 300
زیر 300 را به روشی پایدار دریافت کنید
4. 250
5. 200
6 ؟؟؟

من علاقه ای به کاهش وزن ندارم. از نظر جسمی راحت بودم و علاقه مند بودم بتوانم هر کاری را که می خواهم انجام دهم. این آخرین باری است که در سن 250 سالگی چنین احساسی داشتم. بنابراین ببینیم چه اتفاقی می افتد.

تناسب اندام
1 پیاده روی 20 دقیقه ای داشته باشید
هر روز پیاده روی کنید
در 2 دقیقه 20 دقیقه پیاده روی کنید
3 تا 2 مایل راحت راه بروید
4.1 مایل (5 کیلومتر) راحت راه بروید
5 دوباره کاناپه را به 5K تغییر دهید

… به علاوه یوگا

من می خواهم همه کارها را انجام دهم

خوشحالم که برگشتی

چطور هستید؟؟؟؟

دیدگاهتان را بنویسید