هزینه صلح به مراتب کمتر از هزینه جنگ است – خبرگزاری مهر ایران و جهان نیوزبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المیادین، «مهدی شانه کردنرئیس شورای عالی سیاسی یمن با حضور در مراسم فارغ التحصیلی فارغ التحصیلی گروه جدیدی از تیپ های حفاظتی ریاست جمهوری تایید کردند که ارتش یمن بار دیگر ثابت کرد که یمن گورستان متجاوزان است.

رئیس شورای عالی سیاسی یمن با بیان اینکه اقدامات ارتش در عملیات با نیروهای متجاوز بار دیگر نشان داد که یمن قبرستان متجاوزان است، تاکید کرد: ما در موقعیتی هستیم که می توانیم از کشور خود دفاع کنیم و نداریم. تهدیدی برای همه به جز کسانی که علیه کشور ما توطئه می کنند.

شانه کردن وی ادامه داد: نیروهای مسلح ما به دنبال کسانی هستند که در فکر غرق شدن در سرزمین ما هستند و انشاالله عاقبت آنها را خواهیم نوشت.

این مقام یمنی با بیان اینکه دشمن تحت عنوان فرقه ها و قومیت ها حرکت می کند، تصریح کرد: همه باید از استقلال و وحدت یمن دفاع کنند.

شانه کردن وی با ارسال پیامی به نیروهای ائتلاف سعودی اعلام کرد: توصیه های خود را به نیروهای متجاوز تکرار می کنیم و تاکید می کنیم که هزینه صلح بسیار کمتر از هزینه جنگ است.

خطاب به گردان های گارد ریاست جمهوری گفت: قبل از اینکه حافظ هر چیزی باشید، حافظ وطن هستید و باید الگوی ایده آل فداکاری در راه خدا باشید.

در این مراسم نظامی و در نمایشگاه انواع خودروهای نظامی و خودروهای زرهی صدها سرباز و افسر شرکت کردند.