You are currently viewing هر بازدید کننده یک پازل کتاب باز است

هر بازدید کننده یک پازل کتاب باز است


من به عنوان ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی ، علائم دیگری را که مرا به یاد روش های موفقیت آمیز و استفاده از مکمل های استاندارد در طول فرآیند استاندارد ، از جمله نمایش نمودارها بر روی دیوار و زمان استفاده از آنها می اندازد ، تسهیل می کنم.

آیا تا به حال امیدوار بوده اید که همه چیزهای مهمی را که در این سالها آموخته اید به خاطر بسپارید؟ میدونم دارمش مثلا، برخی از افرادی که در سمینار من شرکت کردند فکر می کردند حداقل روز دوشنبه باید از خود بپرسند چه چیزی را فراموش کرده اند. من می توانم صدای آنها را بشنوم. “دکتر. به خاطر دارم که کپل دریچه ایلئوسکال را بررسی کرده و در مورد چگونگی رفع مشکل صحبت کرده است. اما من به یاد ندارم که مکمل فرایند استاندارد چه کمکی کرد.

به همین دلیل ، من با کمک برخی از افراد بسیار باهوش خلق کردم برگه تقلب ICV بعد از راهنمای نقاط سریع MRAنمی تواند آسان برای استفاده استفاده آسان و پیاده سازی آسان ؛ این راهنماهای ارزان قیمت در کلینیک همه ارائه دهندگان که تلاش می کنند در کمک به بیماران موثرتر باشند ضروری است.

این دو منبع اساسی چگونه می توانند برای یک تمرین مفید باشند؟:

  • اگر برای یافتن اطلاعات مورد نیاز دیگر نیازی به فرار از اتاق به اتاق ندارید ، این راهنماها را در دست داشته باشید.
  • اگر پایه دیواری درجه یک است ، آنقدر کوچک است که به راحتی نصب می شود.
  • برای سفر راحت است.
  • در مواقع ضروری سریع جستجو کنید.

در واقع. با داشتن چنین اطلاعات مهمی در دستان شما ، لازم نیست نگران جزئیات کوچک باشید. به مناسبت تولد مادرت شماره تلفن دوست دخترت آن خاطره گرانبها را در هفته آخر یا بیشتر از هر شوت گلف خود بگذارید.

این ایمیل را از متخصص تغذیه Paige Kelly ، MSACN ، CNS دریافت کردم.

“من از دکتر کپل استفاده می کنم برگه تقلب ICV پوستر مرجع MRA در عمل من کاربردی ترین است. پوستر MRA به طور برجسته در مطب من در بالای منطقه درمانی من نمایش داده می شود. هنگام حضور در کلاس با K. ، یادداشت های بیشتری اضافه کردم. اخیراً مریضی را دیدم که سه سال بود ندیده بودم. چرا اینقدر گرسنه است؟ متورم می شود. بدون غذا نمی توانید زیاد غذا بخورید. نمی دانستم چه اتفاقی می افتد. با این حال ، او هنگام لمس دریچه ایلئوسکال دچار درد شد. جویدن کلروفیل بلافاصله از محصولات توصیه شده توسط این راهنما پیروی می کند ، که بلافاصله درد را کاهش می دهد. روز بعد او با من تماس گرفت و گفت: “ممنون که این کار را انجام دادید. خوش شانس هستم که شما را در این انجمن دارم. “او خوب است و حالش بهتر می شود. فقط روشن نگه داشتن آن در ناحیه درمان ، مرا به یاد چیزهایی می اندازد که وقتی مطمئن نیستم چه اتفاقی برای بیمارم می افتد ، باید در نظر داشته باشم. در ابتدای تمرین ، از استفاده از ورق های تقلب برای پیدا کردن اطلاعات خجالت می کشیدم. اما بیماران من می گویند من شفاف هستم. متوجه شدم که می توانم همه چیز را به خاطر بسپارم / بفهمم. دکتر. این ابزارهای K منبع ارزشمندی برای دفتر من هستند. ”

دریافت ایمیل از ارائه دهندگان در مورد نحوه بهبود مراقبت از بیماران توسط این محصولات بسیار لذت بخش است. من به مراقبت اعتقاد دارم برگه تقلب ICV در مقابل راهنمای نقاط سریع MRA این کار برای تمرین شما در دفتر شما انجام می شود.

تصویر از iStock / jacoblund (اصلی)

دکتر لاول کپل

دکتر. کپل مدرک کارشناسی خود را در رشته علوم از کالج جامعه جنوب غربی میشیگان در سال 1983 با درجه کایروپراکتیک از کالج کایروپراکتیک دریافت کرد. او مستقیماً زیر نظر بنیانگذار برنامه ، دکتر اسکات واکر ، تحصیل کرد و در سال 1999 در تکنیک عصبی-احساسی شناخته شد. او متخصص گیاه شناسی است. آموزش های اضافی شامل توانبخشی ستون فقرات و آموزش تغذیه مداوم ارائه شد.

دکتر کپل می داند که همیشه سمینارهایی وجود دارد که می تواند اطلاعات کمی بیشتر ارائه دهد که می تواند دانش وی را عمیق کرده یا مستقیماً به درمان موثر تبدیل شود. او سالها تجربه عملی و مشاوره خوب ارائه می دهد.

اخیراً دکتر Keppel سمینارهایی را برای Standard Process West تدریس کرد. او تبدیل به پزشک داخلی آنها شد و به عنوان مربی سایر تمرینات در سراسر منطقه بزرگتر دنور شناخته می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر ، از وب سایت وی در DoctorKeppel.com دیدن کنید یا مستقیماً با ما تماس بگیرید [email protected]نمی تواند

دکتر. محصولات Lowell Keppelدیدگاهتان را بنویسید