You are currently viewing هر آنچه که باید در مورد محصولات لبنی رژیم کتوژنیک در رژیم کتوژنیک بدانید

هر آنچه که باید در مورد محصولات لبنی رژیم کتوژنیک در رژیم کتوژنیک بدانید


روشهای زیادی برای کاهش وزن از گذشته تا به امروز وجود دارد. برخی افراد از روش های سنتی استفاده می کنند. اما امروزه یک رویکرد بسیار علمی و عجیب در مورد “رژیم کتوژنیک” پیشنهاد شده است. امروز می خواهیم با این غذا بیشتر آشنا شویم. در نهایت ، ما در مورد نقش محصولات لبنی در رژیم کتوژنیک صحبت خواهیم کرد.

محصولات لبنی در رژیم کتوژنیک

رژیم کتوژنیک چیست؟

در رژیم کتوژنیک شما چربی می خورید و وزن خود را کاهش می دهید. این در ابتدا عجیب به نظر می رسد. اما این نیز عملی است. اول از همه ، این رژیم غذایی میزان کربوهیدرات شما را محدود می کند. این بدان معناست که حدود 5 درصد رژیم غذایی شما کربوهیدرات است. حدود 75 درصد رژیم غذایی شما شامل پروتئین و چربی خواهد بود. آره، فراموش نکنید که فقط از چربی های سالم استفاده کنید. به عنوان مثال ، می توانید مقداری ماهی قزل آلا را برای صبحانه سرخ کنید. این رژیم هیچ گونه محدودیت کالری ندارد.

عملکرد رژیم کتوژنیک بستگی به نوع عملکرد بدن دارد. بدن ما به طور طبیعی ابتدا کربوهیدرات ها و سپس چربی ها را می سوزاند. وقتی مصرف کربوهیدرات خود را محدود می کنید ، پس از مدتی بدن شما به ناچار به محصولات لبنی روی می آورد. به این ترتیب بدن به جای کربوهیدرات از چربی برای تأمین انرژی استفاده می کند. همچنین می تواند در طولانی مدت به بدن شما آسیب برساند. حتی پس از اتمام غذا خوردن ، بدن شما همچنان از چربی به عنوان انرژی استفاده می کند.

محصولات لبنی در رژیم کتوژنیک

محصولات لبنی در رژیم کتوژنیک

مصرف لبنیات در رژیم کتوژنیک به شدت توصیه می شود. محصولات لبنی حاوی کازئین و پروتئین هستند. محصولات لبنی سرشار از پروتئین هستند. چربی شیر می تواند به رژیم کتوژنیک کمک کند. از سوی دیگر ، محصولات لبنی می توانند به تهیه انواع غذاها کمک کنند. می توانید میوه ، ماست بخورید ، ماست شیک ؛ می توان آن را با ماست بورانی یا آجیل ترکیب کرد. به این ترتیب ، شما می توانید محصولات لبنی را به هر نحوی در رژیم غذایی خود قرار دهید. یکی از بهترین محصولات لبنی در رژیم های کتوژنیک ، ماست کبابی است. خوردن گریپ فروت می تواند به بهبود متابولیسم بدن در رژیم غذایی کمک کند.

محصولات لبنی در رژیم کتوژنیک

ارزش غذایی محصولات لبنی

با توجه به ارزش غذایی محصولات لبنی ، محصولات لبنی حاوی کربوهیدرات هستند ، متوجه خواهید شد که حاوی مقداری نمک و مقداری شکر است. این مقادیر بین محصولات لبنی مختلف متفاوت خواهد بود. به عنوان مثال ، شیر کم چرب یا پنیر نرم کربوهیدرات بیشتری دارند. بنابراین ، قبل از انتخاب محصولات لبنی در رژیم کتوژنیک خود ، حتماً نمودار تغذیه ای آن را مطالعه کنید. محصولات لبنی را نمی توان بدون محدودیت مصرف کرد. بنابراین به نمودار تغذیه توجه زیادی داشته باشید.

دوستان نظر شما در مورد مصرف لبنیات در رژیم کتوژنیک چیست؟ آیا تا به حال رژیم کتوژنیک گرفته اید؟ اگر چنین است ، نتیجه این رژیم چیست؟ نظرات و تجربیات خود را با ما و شرکای ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید