You are currently viewing هری خواستار توقف توسعه نفت و گاز در جنوب آفریقا شد

هری خواستار توقف توسعه نفت و گاز در جنوب آفریقا شدشعر

ساسکس دوک خواستار توقف اکتشاف نفت و گاز در منطقه ای شده است که به عنوان “ضربان قلب طبیعی” در جنوب آفریقا شناخته می شود.

با شروع از رودخانه آنگولا ، اوکاوانگو در سال 2019 از منطقه کاوانگو نامیبیا عبور کرد و به دلتای بوتسوانا رسید و آن را “این آخرین بهشت” توصیف کرد.

دوک روز پنجشنبه در بیانیه مشترکی با راینولد مانگوندو ، فعال محیط زیست نامیبیایی برای واشنگتن پست نوشت. ”

هری از جهان می خواهد تا قبل از سفر به منطقه در سال 2019 از دلتا محافظت کند (Sussex Royal Instagram / PA) بازگشت / ادامه رسانه PA

هری و آقای ماگاندو اضافه کردند: “حوضه اوکاوانگو توسط شرکت نفت و گاز کانادا احاطه شده است ، که دارای مجوزهای معدنی بیشتر از سایر کشورهای اروپایی از نامیبیا و بوتسوانا است. ”

نویسندگان “نگرانی” در مورد تاثیرات زیست محیطی حفاری ها ، از جمله نشت خط لوله اخیر در سواحل جنوبی کالیفرنیای جنوبی و شرکت هایی که در ماه ژوئیه اقیانوس را در خلیج مکزیک روشن کردند ، ذکر می کنند.

این زوج خواستار “تعلیق کامل توسعه نفت و گاز در منطقه برای حفاظت از حوضه اوکاوانگو” شدند. ما از جهان می خواهیم که در کنار متحدان و مردم محلی خود بایستد. ”

دلتا یکی از بزرگترین تالاب های آب شیرین در جنوب آفریقا است ، منبع اصلی آب برای یک میلیون نفر و یکی از غنی ترین مناطق آفریقا برای تنوع زیستی است.

قبل از سفر خود به منطقه در سال 2019 ، هری در پست اینستاگرام خود در حساب رسمی خود نوشت: انسان و حیوانات وحشی. این تنها شانس ما برای نجات این آخرین عدن باشکوه است. ”

دیدگاهتان را بنویسید