نکات طلایی در مورد روغن موتور سهند پترونام پارانوکس


روغن موتور اغلب جزء ضروری موتور در نظر گرفته می شود. زیرا بدون این روان کننده، موتور به سرعت آسیب جدی می بیند و گرفتگی می کند.

روغن موتور پارانوکس

روغن موتور اغلب جزء ضروری موتور در نظر گرفته می شود. زیرا بدون این روان کننده، موتور به سرعت آسیب جدی می بیند و گرفتگی می کند. روغن موتور سهند پترونام پارانوکس به عنوان یک لایه محافظ برای حرکت قطعات فلزی عمل می کند و از گرم شدن بیش از حد و افزایش اصطکاک جلوگیری می کند. این روغن موتور که به عنوان بهترین روغن موتور ایرانی شناخته می شود، خاصیت پاک کنندگی فوق العاده ای دارد. زیرا آلاینده های کوچک مانند گرد و غبار و خاک را جذب کرده و از فیلتر روغن عبور می کند. این خواص در کنار خاصیت ضد خوردگی قوی این محصول را تضمینی برای حفظ سلامت موتور خودرو می کند. برای آشنایی با خواص و ویژگی های متمایز روغن موتور پارانوکس پترونام سهند از سایر روغن موتورهای موجود در بازار با ما همراه باشید.

روغن موتور پارانوکس هر چند وقت یکبار باید تعویض شود؟

لطفا توجه داشته باشید که استفاده از محصول نامناسب می تواند عواقب جدی برای خودرو داشته باشد. این تا حد زیادی به محدوده ویسکوزیته مورد نیاز در شرایط مختلف بستگی دارد. علائم استفاده نادرست روغن شامل مشکلات راه اندازی دستگاه در هوای سرد، افزایش مصرف سوخت و نشتی است.

با گذشت زمان، روغن موتور به دلیل تجمع رسوبات احتراق و گرما شروع به تحلیل می کند. تمام روغن های موتور تاریخ انقضا دارند. فاصله زمانی تعویض روغن موتور معمولا به نوع روغن و محیط و روغن موتور پارانوکسی شرکت پترونام سهند بستگی دارد. با استفاده از آخرین تکنولوژی و مواد اولیه درجه یک می توان از روغن موتور برای مسافت های طولانی تر استفاده کرد. یک توصیه کلی برای روان کننده های معدنی این است که حداقل دو بار در سال آنها را تعویض کنید. توصیه کارشناسان پترونام سهند هر ۵۰۰۰ تا ۶۰۰۰ کیلومتر تعویض روغن موتور است. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه و آشنایی بیشتر با عملکرد روغن موتور پارانوکس به سایت سهند پترونام مراجعه فرمایید.

نکات طلایی که هنگام انتخاب روغن موتور باید در نظر بگیرید!

قبل از خرید، دفترچه راهنمای مالک خودرو خود را بخوانید تا مطمئن شوید روغنی که در نظر دارید مطابق با توصیه های سازنده خودرو است. شما باید ویسکوزیته توصیه شده، محل و نوع روان کننده را برای ساخت و مدل سازی خودرو خود بیابید.

کیفیت ساخت

همه محصولات از نظر کیفیت یکسان نیستند. انتخاب محصولات شرکت پترونام سهند، برندی شناخته شده و مطابق با استانداردهای API و ACEA، گزینه ای مطمئن و عالی است. محدوده قیمت انواع روغن موتور موجود در بازار بسیار گسترده است. زیرا در تولید هر یک از این محصولات از فرمول ها و افزودنی های مختلفی استفاده می شود. روغن موتور تولیدی پترونام سهند در صدر لیست بهترین روغن موتورهای ایران قرار دارد و این حاصل تلاش و تحقیق تیمی متخصص و متخصص است که با استفاده از آخرین تکنولوژی و مواد اولیه مرغوب این افتخار را به ارمغان آورده اند.

نوع روغن موتور:

روغن های معدنی معمولی اغلب ارزان ترین گزینه هستند و برای موتورهای قدیمی مناسب هستند. این محصولات از نفت خام تصفیه شده تولید می شوند. افزودنی هایی برای افزایش ویسکوزیته روان کننده طبیعی اضافه می شود. در مقایسه با روغن موتورهای مصنوعی و نیمه سنتتیک، این نوع روغن موتور کمتر تصفیه شده و در نتیجه سریعتر تجزیه می شود و احتمال اکسید شدن بیشتر است. محصولات مصنوعی و نیمه مصنوعی عموما محافظت بیشتری را ارائه می دهند، عمر طولانی تری دارند و به گونه ای طراحی شده اند که در دماهای پایین تر جریان داشته باشند. در حالی که در برابر دماهای بالا مقاومت بیشتری دارند. روان کننده های مصنوعی معمولاً به طور قابل توجهی گران تر هستند. اما روغن های نیمه مصنوعی خودرو یک جایگزین مقرون به صرفه هستند.

روغن موتور پترونوم سهند پترونوم یک ترکیب قیمتی مناسب و مقرون به صرفه است که برای موتورهای ۴ زمانه با بار سنگین طراحی شده است. بازدارنده ها و مواد افزودنی با کیفیت بالا، مقاومت در برابر خوردگی بالا و حداکثر مقاومت در برابر سایش این محصول را به محصولی عالی تبدیل کرده است. این محصول همچنین پایداری اکسیداسیون پیشرفته و استحکام کششی بالایی را برای قطعات اصطکاکی فراهم می کند و به جرأت می توان گفت این روغن موتور شایسته عنوان بهترین روغن موتور ایران است.

ویسکوزیته روغن:

بیشتر محصولات دارای ویسکوزیته دو درجه بر روی برچسب هستند که نشان دهنده مقاومت مایع در برابر جریان در دماهای پایین و بالا است. به عنوان مثال، در جمله “MOTO 4T ULTRA 20W-40” قسمت “۲۰W” نشان دهنده ویسکوزیته روغن در دمای پایین و “۴۰” نشان دهنده درجه ویسکوزیته در دمای کار بالاتر است. هرچه این عدد کمتر باشد، روغن موتور راحت تر جریان می یابد. روان کننده های با ویسکوزیته پایین محافظت بیشتری در محیط های سرد ایجاد می کنند. در حالی که روغن های موتور با ویسکوزیته بالاتر برای دماهای بالاتر مناسب هستند.

شرکت سهند پترونام و روغن موتور پارانوکس

در حالی که روغن‌های موتور معدنی می‌توانند ارزان‌تر از انواع دیگر روغن‌های موتور باشند، اما می‌توانند طول عمر کمتری داشته باشند و مالک خودرو باید روغن را به طور منظم تعویض کند. روغن موتور معدنی پترونام سهند نمونه ای از فرآورده های روغن معدنی پرطرفدار است که قطعات را در برابر رسوب لجن و خوردگی محافظت می کند و عمر و کارایی بیشتری نسبت به نمونه های مشابه موجود در بازار دارد.

روغن موتور مصنوعی پترونام سهند توسط محققان و متخصصان در آزمایشگاه های تخصصی ساخته می شود و با روش هایی مانند هیدروکراکینگ فرآوری می شود. این نوع روغن موتور معمولا گران ترین نوع روغن موجود در بازار است و به دلیل عمر طولانی بین تعویض روغن و قابلیت روانکاری کافی اجزای مهم موتور و محافظت از آنها در برابر سایش، عموما بهترین عملکرد را ارائه می دهد.

روغن موتور پارانوکس; انتخاب مناسب از محصولات ایرانی

باعث افتخار ایران و ایرانی است که روغن موتور تولیدی امروز شرکت پترونام سهند به عنوان بهترین روغن موتور ایرانی برای اولین بار در ایران موفق به تولید یک سری محصولات روغن موتور پارانوکس با فناوری نانو شده است که دارای مزایایی از جمله افزایش عمر روغن موتور، کاهش مصرف روغن، کاهش مصرف سوخت و کاهش قابل توجه صدای موتور تنها چند نمونه کوچک از ده ها مزیت این محصول عالی است. امروزه محصولات این شرکت خوش نام با برندهای معروف دنیا رقابت کرده و روغن موتور سهند پترونام پارانوکس راه خود را به بازارهای جهانی باز کرده است.

شما می توانید با مراجعه به سایت پترونام سهند به نشانی https://petronam.co اطلاعات مفیدی در مورد انواع محصولات پترونام سهند کسب کنید و با توجه به بودجه و مشخصات خودروی خود مناسب ترین گزینه را از بین محصولات این شرکت انتخاب کنید. همچنین عزیزان برای دریافت مشاوره و خرید آنلاین می توانند به صورت ۲۴ ساعته با شماره تلفن ۰۹۱۰۴۰۰۶۰۰۴ یا ۰۴۱۴۱۷۰ با تیم پشتیبانی این شرکت تماس گرفته و از راهنمایی های آنها استفاده کنند.