You are currently viewing نکاتی درباره استفاده از مجله برای کاهش وزن موفق و تغذیه سالم

نکاتی درباره استفاده از مجله برای کاهش وزن موفق و تغذیه سالمبالا بردن برنامه کاهش وزن یا رژیم غذایی سالم و دستیابی به استراتژی های موفق برای بسیاری از زنانی که در طول زندگی خود با کاهش وزن دست و پنجه نرم کرده اند ، مقدس است. من می دانم چه کردم. من با هر چیزی که این زندگی به من می دهد مبارزه می کنم. زندگی من را بررسی کنید و خوردن را با سوخت برای انرژی و انرژی اشتباه نگیرید در حالی که احساسات من را احساس می کنید. هدایا و چالش های شگفت انگیز دوران پیری را بر عهده بگیرید.

شما هنوز به دنبال راه حلی هستید که اگر من همان شخص بودم شما را به طرز شگفت انگیزی تغییر دهد. یک چوب جادویی که تغییر آن را آسان می کند.

زنان جواب در مغز شماست. هیچ جادویی وجود ندارد. سحر و جادو به شما امکان می دهد از رویکردهای ابتکاری برای فعالیت های جدید استفاده کنید.

یادگیری مهارت های جدید چیزی است که باید به روش جدیدی انجام شود. یادگیری کاری است که می توانید انجام دهید. تمام عمر این کار را کرده اید.

خوشبختانه ، یادگیری مهارت های تغذیه سالم به شما در رسیدن به 60 سالگی کمک می کند. 70 به بعد بسیار بهتر خواهد بود. اگر در شرایط فعلی خود سوار شوید ، تحت تأثیر دیدگاه های غذایی قرار خواهید گرفت که دائماً از طریق تبلیغات به شما ضربه می زند. غذای زیبایی که دوستش خواهید داشت. شما یک دوست هستید. از خود راضی باشید و حتی معشوق خود را جایگزین کنید. در سن شما تبلیغ کنندگان شما را به صورت افقی به رژیم غذایی ناسالم خود می رسانند.

نکته زیبایی که من در مورد علم تغذیه سالم می آموزم این است که برای کاهش وزن تنها کاری که باید انجام دهیم این است که به یک کاهش وزن موفق دست پیدا کنیم. این ترکیبی از عملکردها و عملکردهایی است که منجر به استحکام استخوان ها و سلامت مغز می شود.

برای من جادو این است که وقتی این مهارت ها را یاد می گیریم ، مزایای یادگیری توانایی یادگیری ما را افزایش می دهد. به عبارت دیگر ، ایجاد عادت های خوب ، توانایی شما را در ادامه ایجاد عادت های خوب تقویت می کند.

نگه داشتن مجله غذایی یک مهارت است. اگر به آن تکیه کنید ، از اهداف وزن خود حمایت خواهید کرد. کاهش وزن با خستگی و خستگی مداوم همراه خواهد بود.

هدف از تهیه مجله غذایی

هدف از استفاده از یک مجله غذایی این است که به شما در کاهش وزن کمک کند و به یاد داشته باشید که آن را کنار بگذارید تا بتوانید با نحوه تکیه بر آن بیشتر آشنا شوید.

دفتر خاطرات غذایی یا مجله چه کار می کند؟

فود ژورنال دو نکته مهم دارد.

1 مکانی برای پیگیری آنچه می خورید و میزان برنامه ریزی برای خوردن.

2 چه زمانی؟ مکانی برای پیگیری میزان خوردن غذا.

روشهای زیادی برای نگه داشتن یک مجله غذایی وجود دارد ، اما هر رویکرد موفق شامل مکانی برای ثبت برنامه شما و مکانی برای ثبت مواردی است که در واقع در بدن خود قرار داده اید.

علاوه بر این، این به شما انگیزه می دهد تا در مسیر درستی حرکت کنید. موارد دیگری را نیز باید در نظر داشته باشید که چه چیزی شما را بر آن می دارد تا در مسیر خود بمانید.

3 احساسات خود را قبل و بعد از غذا خوردن پیگیری کنید. اغلب ما به دلیل ناراحتی احساسی یا تنبلی غذا می خوریم. ردیابی احساسات و میزان گرسنگی شما فرایندهای مخفی را که از ضمیر ناخودآگاه شما سرچشمه می گیرد ، باز می کند. خودآگاهی آموزش است.

4 چرا می خواهید به هدف خاص خود برسید؟ ماهیت تغییر عادات نیاز به انگیزه قوی برای تغییر عادات ما دارد ، زیرا چیزی که با منطقه راحتی ما ناآشنا است ، باعث ایجاد ناراحتی شده است.

وقتی اهداف خود را تعیین می کنید و زمان خود را صرف فکر کردن در مورد دلیل موفقیت خود می کنید ، این افکار می توانند انگیزه شما را برای ایجاد تغییرات لازم برای انتخاب غذاهای مختلف دوباره زنده کنند.

افکار شما احساسات شما را ایجاد می کند. به یاد داشته باشید ، احساسات شما به شما انگیزه می دهد که کاری را انجام دهید یا آن را انجام ندهید. در نهایت ، این اقدامات به شما نتیجه می دهد.

چرا کار کنم؟

محققان می گویند موفقیت استفاده از مجله رژیم غذایی در زمینه کاهش وزن ناشی از احساس مسئولیت و مسئولیت پذیری است. اغلب ما متوجه نمی شویم که چقدر می خوریم ، اما نوشتن آن راهی برای تخمین اندازه یا نسبت ها ارائه می دهد. وقتی آن را می نویسیم ، باید مسئولیت خود را بر عهده بگیریم. مربی و راهنمای مجله غذایی ما باشید. ما هنگام به اشتراک گذاشتن با مربی یا شریک خود ، مسئولیتی بر عهده داریم. گاهی اوقات میل شما به خوردن یک وعده غذایی بدون نوشتن آن تغییر می کند.

استفاده از تخیل برای تجسم آنچه می خواهید بخورید شانس موفقیت شما را افزایش می دهد.

تغییر عادات کلید موفقیت است

همانطور که برای تغییر عادات قدیمی چاقی تلاش می کنید ، استفاده از یک مجله غذایی به شما امکان می دهد از طراحی مغز خود برای کمک به شما در این فرایند استفاده کنید. استفاده از یک مجله غذایی قشر پیش پیشانی (PFC) شما را جذب می کند.مدیرعامل روانشناسی شما مغز شما و حاکم زندگی شما. PFC شما در برنامه ریزی بسیار خوب است و می داند که کاری که بلافاصله انجام می دهید در آینده تأثیر ماندگاری بر شما خواهد داشت.

اگر تمام روز جلوی یخچال بایستید و بگویید “من می خواهم چه بخورم؟” شما از PFC خود استفاده نمی کنید. از مغز لیمبیک خود برای تصور لذت فوری برای آینده استفاده کنید. این قسمت از مغز شما برای مدت طولانی کار می کند و حسگرهایی را که با هم تنظیم شده اند به خاطر می آورد. هرچه بیشتر بدون استفاده از PFC تمرین کنید ، تمرین قوی تر خواهد بود. بدون یادگیری مهارت های جدید ، بیهوشی شما می تواند منجر به کاهش وزن و رسیدن به اهداف سلامتی شما شود.

به یاد داشته باشید که در نوشتن رژیم غذایی خود موفق باشید. شما آماده آشپزی هستید ؛ برای پخت غذا باید در خانه خود غذا داشته باشید. در این برنامه حدود 8 مرحله ساده را خواهید خواند.

1 با توجه به سبک زندگی خود تصمیم بگیرید که از کدام مجله / دفتر خاطرات استفاده کنید.

اگر کاغذهای خود را در آشپزخانه نگه دارید ، می خواهید برنامه غذایی خود را برای روز بعد بنویسید. در ابتدا ، می توانید یک دفترچه کوچک در کیف پول خود داشته باشید تا غذای واقعی خود را پیگیری کنید. ممکن است بخواهید از برنامه غذایی مانند تلفن یا myfittnesspal استفاده کنید. تصمیم بگیرید که چه چیزی برای شما کار می کند.

2 تصمیم بگیرید که چقدر بنویسید.

چه زمانی برای وعده غذایی خود برنامه ریزی می کنید؟ قبل از رفتن به تخت خواب؛ بعد از شام؟ شما می خواهید روزی قول دهید که آنچه را که می خورید پیگیری کنید.

3 تصمیم بگیرید که می خواهید چه چیزی را دنبال کنید.

اگر از ایجاد صفحات گسترده Excel و ردیابی داده های زیاد لذت می برید ، می توانید تصمیم بگیرید که چه چیزی را می خواهید دنبال کنید.

در اینجا چند پیشنهاد در مورد چگونگی ظاهر و یا قرار ملاقات برای وسایل عتیقه ارائه شده است

الف. در مورد کل پروتکل غذایی شما چطور؟ برای کاهش وزن تصمیم بگیرید. چقدر و چه موقع بخوریم؟ آن را بنویسید. بگذارید راضی و ماندگار باشد.

(ب) صبحانه ؛ برنامه غذایی شما برای 24 ساعت آینده ، شامل ناهار و شام ، همان چیزی است که PFC شما برای کاهش وزن و عدم گرسنگی مداوم برنامه ریزی کرده است.

ج- واقعاً کی و کی غذا خوردید؟ فراموش نکنید که هرگونه تنقلات یا نوشیدنی را پیگیری کنید. حتی مواردی را که در مورد میان وعده های سالم (مانند چوب هویج) در نظر می گیرید ثبت می کند.

بیشتر برای درک و تغییر الگوهای احساسی خود

د) قبل و بعد از غذا چقدر گرسنه هستید؟

ه) هرگونه استرس زا یا احساساتی را که ممکن است در روز شما رخ دهد ثبت کنید. با این شرایط چگونه برخورد کردید؟

F. همه شگفتی هایی که آموخته اید

4 بگذارید سازگار باشد. هر روز رژیم غذایی خود را بنویسید.

5 موفقیت خود را در مجله خود مرور کنید.

اگر هر هفته با موفقیت وزن خود را کاهش می دهید ، همان کاری را که انجام می دهید ادامه دهید. وزن شما از روز به روز 3 # ثانیه تغییر می کند. من می خواهم حداقل دو تا شش هفته نامه جمع آوری کنم تا مشخص شود آیا برنامه شما کار می کند یا خیر.

اگر برنامه شما بعد از 2 تا 4 هفته به نتیجه دلخواه شما نرسید ، برنامه خود را با مربی یا مربی خود مرور کنید.

بدون توجه به سن. تغییر عاداتی که در طول سالها با یادگیری مهارت های جدید ایجاد شده است ، به زمان و صبر نیاز دارد. استفاده از مجله یک مهارت جدید است. چی می خوری؟ نوسانات وزن شما از آن برای مشاهده نحوه واکنش به گرسنگی و احساسات استفاده کنید. افکار شما در مورد هر موفقیت و شکست انسانیت و توانایی شما را برای آنکه می خواهید غنی کند.

با انتخاب شیوه زندگی سالم ، انرژی و انرژی بیشتری برای زندگی خود خواهید داشت. آن چیست؟

پت بوپر بکر یک مربی وزنه و وزن شناخته شده است. او مربی زنانی در 50 سالگی بوده است که در طول زندگی با پرخوری دست و پنجه نرم می کردند. او چگونه وزن کم می کند؟ این به آنها می آموزد که امروز زندگی خود را دوست داشته باشند و احساسات زیادی ایجاد نکنند و برای آینده خود هیجان ایجاد کنند. او کاملاً مطمئن است که هرگز برای کاهش وزن دیر نیست.

به پادکست هفتگی او گوش دهید ؛ روی iTunes کار می کند ، هر کجا که به Stitcher یا پادکست های مورد علاقه خود گوش می دهید ، هرگز دیر نیست.دیدگاهتان را بنویسید