You are currently viewing نوزاد شماره 2: طرف دیگر: سالم و غنی از تغذیه جامع

نوزاد شماره 2: طرف دیگر: سالم و غنی از تغذیه جامع


اولین به روزرسانی بارداری برای وبلاگ من می دانم که اخیراً فوق العاده ساکت بودم. نوشتن / بروزرسانی در مجله من به من کمک می کند تا واقعاً نگران شوم. اما من خیلی چیزها را در این پلتفرم از دست دادم.

راستش را بخواهید ، اخیراً از وبلاگ نویسی احساس بدی دارم. ما در خانه غذا می پختیم (نه همه ما!) دیگر دیر شده بود. من دیگر از غذایم عکس نمی گیرم. بنابراین در مورد COVID ، همه آنچه در جهان اتفاق می افتد ، زندگی سیاهان اهمیت دارد ما احتیاج داریم (ضروری) مانند سیاست. همه چیز آنجاست. وارد آنچه آموختم خواندن من زیاد گوش می کنم. اما من هنوز در حال یادگیری هستم ، بنابراین احساس می کنم باید همه اینها را به اشتراک بگذارم.

به هر حال به بچه برگرد. من نمی توانم باور کنم که ما در نیمه راه (23 هفته) هستیم و در ابتدای هر هفته احساس می کنم بچه ام در حال حاضر فعالتر است. چند قرار ملاقات بسیار معتبر داشتم. هفته ها وجود دارد ، سریعتر حرکت می کند.

بازگشت در 18 هفته: وقتی آووکادو بودم بچه یکی از مورد علاقه های من بود.

تفاوت دفعه قبل در چیست؟

این بارداری کمی متفاوت از بارداری قبلی است. علائم من شروع شد (کمی شدیدتر ، کمی کمتر) بنابراین من یک پسر به دنیا آوردم اما حالا دوباره یک دختر شد. من دختری در حدود 8 هفته بودم. بنابراین باید یاد بگیرم که به مغز و بدنم اعتقاد داشته باشم.

من در سه ماهه اول به آن احتیاج نداشتم. بیشتر شبیه یک صدای اشتها آور است. در نهایت مقدار زیادی غذای حاوی کربوهیدرات دریافت کردم. بنابراین عادت های پخت خمیر من خوب است. من سبزیجات را دوست دارم. من کاری به سالاد ندارم. بنابراین سبزیجات را در اسموتی ها مانند برنج گل کلم و اسفناج مخفی کردم. من هم خیلی احساس خستگی کردم. اما تعجب آور نیست که شما به دنبال کودکی هستید که راه می رود. گاهی دلم برای روزهایی تنگ می شود که می توانم بعد از کار روی مبل بخوابم.

خدا را شکر برای شیرینی های بدون گلوتن

حاملگی در دوران همه گیری عجیب است. باید از بارداری دومم بسیار متشکرم (من معتقدم که یک فرزند نعمت است و همه ستاره های راک بارداری آنها به طرز باورنکردنی شگفت انگیز هستند). من نمی دانم تولد چگونه خواهد بود. شما باید نگران COVID برای آنها یا فرزندشان باشید. یا نگران اداره خانواده باشید. من به همه اینها فکر می کنم ، اما از آنجا که این فرزند دوم من است ، به ژن هایم اطمینان بیشتری دارم و با تصمیماتم در مورد آنها احساس راحتی بیشتری می کنم.

در ابتدا پزشک در مورد اضطراب من کمکی نکرد. برای خواندن داپلر باید تا 10 هفته منتظر بمانیم. آنها ضربان قلب را پیدا نمی کنند. این بسیار ترسناک و استرس زا بود ، اما من توانستم بلافاصله به آرتور وینتر شلیک کنم و کودک کاملاً خوب بود. من این دفعه دیرتر (قطر جلوی نوزاد در رحم است) بنابراین می توانم او را برای چند روز جمعه در حال حرکت احساس کنم ، اما حرکات او سازگار نیست ، اما من او را احساس می کنم. روز شکرگزاری

در 20 هفتهگی ، آرتور وینتر فیلمبرداری می شود

در سه ماهه اول ، بیش از آنچه انتظار داشتم نگران بودم. آخرین باری را به یاد می آورم که فکر می کردم بارداری بعدی من خیلی استرس زا نیست. اما هنوز برای من بسیار سخت است. اما در سه ماهه دوم ، احساس بسیار بهتری داشتم. حالا بیشتر به شرایط تولد فکر می کنم. اما بیشتر احساس هیجان و هیجان دارم. همانطور که در بالا گفتم ، اکنون احساس اعتماد به نفس بیشتری در خودم دارم و اطمینان بیشتری در تصمیماتی که برای دخترم / خانواده ام می گیرم. من دیگر احساس نمی کنم که باید در مورد همه چیز تحقیق کنم یا اصرار داشته باشم که انتخاب های من درست است.

بسیار خوب در حال حاضر! من بسیار شکرگزارم که در ماه نوامبر باردار شدم و هر روز برای یک نوزاد زیبا و سالم در ماه نوامبر دعا می کنم. از همه کسانی که برای من ادای احترام می کنند قدردانی می کنم و تا چند هفته دیگر به روز رسانی دیگری ترتیب می دهند.

دیدگاهتان را بنویسید