نه علت احتمالی کاهش وزن


905 9 9 علل کاهش وزن

برای برخی از افراد ، کاهش وزن بسیار ساده است. آنها باید نوشابه و شیرینی را کاهش دهند و به طور منظم به باشگاه بروند. دیگران مخصوصاً برای بیماران مزمن. کاهش وزن با خستگی و خستگی مداوم همراه خواهد بود.

چاقی و مقاومت در برابر کاهش وزن از علائم بسیار شایع در افرادی است که مشکلات مزمن بهداشتی دارند. بر خلاف باور عموم. کاهش وزن با خستگی و خستگی مداوم همراه خواهد بود. مقاومت یا اختلالات عصبی.

کاهش چربی از نظر فرهنگی ، به ویژه در بین زنان ، پذیرفته شده است. حقیقت این است که افراد چاق ممکن است برخی عادات و عادات غذایی ناسالم را تجربه کنند. آنها می گویند: اگر جرات غذا خوردن عادی را دارید ، بادکنک آنها از کنترل خارج می شود.

اگر نمی توانید وزن خود را کاهش دهید ، یا اگر می توانید به راحتی آن را کنار بگذارید ، به این فکر کنید که آیا یکی از عوامل زمینه ای زیر می تواند برای شما مفید باشد:

نه دلیل احتمالی وجود دارد که ممکن است نتوانید وزن خود را کاهش دهید: تنبل یا بی انضباط است

1 شما یک هضم کننده جانباز مادام العمر هستید. صنایع غذایی چند میلیارد دلاری همراه با فرهنگ های غیرواقعی رژیم های کم کالری را به سبک زندگی تبدیل کرده است. وقتی شما جوان بودید عالی بود ، اما اینطور نبود. با افزایش سن ، از قحطی و گرسنگی مداوم رنج خواهید برد.

بدن انسان با کاهش تدریجی گرسنگی و افزایش هورمون های ذخیره چربی به بی اشتهایی پاسخ می دهد. بنابراین ، هر رژیم غذایی کم کالری می تواند منجر به افزایش اندکی در مصرف چربی شود ، هنگامی که مصرف کالری طبیعی خود را از سر می گیرید. این توضیح می دهد که چرا این غذاها در درازمدت کمتر موفق هستند.

این فرآیند در یک مطالعه شرکت کننده بسیار نشان داده شد بزرگترین بازنده برنامه های تلوزیونی حقیقی. شش سال پس از شرکت در این نمایشگاه ، محققان دریافتند که آنها 800 کالری بیشتر در روز سوزاندند ، اکثر آنها به وزن قبل از نمایش بازگشتند و روزانه 400 تا 800 کالری از دست دادند تا از افزایش وزن جلوگیری کنند.

2 هورمون های گرسنگی شما تمام می شود

از سوی دیگر ، اگر به طور منظم کربوهیدرات های شیرین و شیرین (نان ، رشته فرنگی ، برنج سفید و …) بخورید ، می توانید مقاومت به لپتین و عملکرد هورمون گرسنگی را که اشتها و گرسنگی را تحریک می کند ، حفظ کنید. کاهش یا حذف کربوهیدراتهای اصلاح شده و ورزش منظم می تواند حساسیت به لپتین را افزایش داده و گرسنگی و چربی سوزی شما را عادی کند.

3 تیروئید شما به درستی کار نمی کند

کم کاری تیروئید یا کم کاری تیروئید یکی از شایع ترین علل افزایش وزن و افزایش وزن است. رایج ترین آنها هاشیموتو است. این یک بیماری خود ایمنی است که به غده تیروئید حمله کرده و آن را از بین می برد. در نتیجه ، بسیاری از افراد حتی پس از مصرف داروهای تیروئید افزایش وزن ندارند. بررسی علل زمینه ای کم کاری تیروئید هاشیموتو برای بهبود سلامت و کاهش وزن بسیار مهم است.

4 شما التهاب مزمن دارید

التهاب مزمن نشانه عدم تعادل هورمونی است. این راهی برای افزایش متابولیسم چربی و سلامت روده با افزایش ذخیره چربی و جلوگیری از سوزاندن چربی است.

بسیاری از افراد دوست دارند با پیروی از رژیم غذایی و شیوه زندگی ضد التهابی به راحتی وزن خود را کاهش دهند. سوء تغذیه که باعث التهاب می شود می تواند باعث درد ، تهوع و استفراغ شود. مشکلات روده ؛ بیماری های خود ایمنی؛ فشار خون بالا افسردگی و سایر مشکلات سلامتی را مدیریت می کند.

5 آیا تا به حال دچار آسیب مغزی یا آسیب به عملکرد مغز شده اید؟

بسیاری از افرادی که دچار سکته مغزی یا آسیب مغزی می شوند ناگهان پس از آسیب وزن خود را افزایش می دهند و نمی توانند آن را کاهش دهند. آسیب مغزی نه تنها به مغز آسیب می رساند بلکه باعث افزایش وزن و راهی برای جلوگیری از چربی سوزی می شود. این بر هورمون ها و سیستم ایمنی تأثیر می گذارد. افراد مبتلا به ضربه مغزی اغلب دچار خستگی ، تهوع و استفراغ می شوند. ناتوانی در ورزش ؛ افسردگی و سایر علائم که در سوزاندن و ذخیره چربی مناسب اختلال ایجاد می کند.

6 شما عفونت قارچی دارید

عفونت های قارچی یکی از علل اصلی مشکلات و علائم سلامتی از جمله افزایش و کاهش وزن است. حدود یک چهارم جمعیت آمریکا به این قارچ مبتلا هستند. سموم مایکوتوکسین های قارچ ها می توانند منجر به افزایش و افزایش وزن بدون دلیل شوند که می تواند منجر به اختلالات متابولیک و متابولیک شود. ممکن است باعث آسیب جدی به سیستم ایمنی و سیستم عصبی شود. این نه تنها به قارچ سیاه مخوف ، بلکه به انواع قارچ هایی که اغلب باعث نشت و آسیب به ساختمان ها می شوند ، اشاره دارد.

7 شما با میکروبیوم روده چاق متولد شده اید

با تحقیق در مورد میکروبیوم روده خود ، که شامل سه تریلیون باکتری است ، می توانیم نازک تر یا لاغرتر باشیم. کاهش وزن با خستگی و خستگی مداوم همراه خواهد بود.

مطالعات روی موش و انسان نشان داده است که افراد چاق مبتلا به عفونت های باکتریایی دستگاه گوارش در افراد مبتلا به زخم معده سریعتر و راحتتر وزن خود را کاهش می دهند.

روشهایی که چاقی را ترویج می کند شامل انتقال اطلاعات از طریق سزارین است که می تواند به “امضای” میکروبیوم روده شما آسیب برساند. این موارد شامل تغذیه با شیر مادر و تغذیه با شیر خشک و استفاده مکرر از آنتی بیوتیک ها در دوران نوزادی است.

8 شما کودک آزاری جنسی یا سوء استفاده جنسی یا PTSD دارید

پس از بیش از دو دهه تلاش برای درک کاهش وزن بیشتر افراد چاق ، یک محقق چاق به یک کشف تصادفی دست یافت. بیشتر مطالعات او بر کودکان مورد آزار جنسی قبل یا بعد از افزایش وزن متمرکز بود. نمی تواند این می تواند اثرات اعتیاد به غذا را برای مقابله با PTSD پیچیده برانگیزد.

محققان همچنین ارتباطی بین اشتها و PTSD در زنان پیدا کردند.

9 آیا اختلال مبتنی بر مغز دارید که باعث بی اشتهایی و سوء تغذیه می شود؟

برای بسیاری از افراد با مشکلات وزن ، رژیم غذایی منبعی برای رفتارهای اعتیادآور است که می تواند منجر به اختلالات خوردن شود. اعتیاد و سوء تغذیه با بیماری های مغزی مانند ADHD مرتبط است. فعالیت عصبی خمیده باعث ایجاد افکار اعتیادآور می شود ، که مبنایی برای خوردن اعتیاد آور و اختلالات خوردن است.

علل اصلی افزایش وزن و تحمل کاهش وزن را بیابید

امیدواریم این مقاله به شما در درک برخی عوامل موثر در افزایش وزن و کاهش وزن کمک کند. جامعه ما از ما می خواهد استانداردهای صنایع غذایی چند میلیارد دلاری و گروه غیرممکن فرهنگ پاپ را از طریق تبلیغات نامحدود از طریق شکر و نوشابه ها در پیش بگیریم.

نتیجه میلیون ها نفر است. بیشتر آنها زن هستند ؛ مایه ننگ جامعه است. وقتی بیماری واقعی در جامعه نیست بلکه در افراد است ، شرم آور و از خود بیزار است.

بدن یک ماشین فوق العاده است که دائماً در خدمت ما است. شما می توانید زندگی و غذا خوردن را با رعایت بهداشت و عملکرد خود صرف نظر از اندازه خود یاد بگیرید. از من بپرسید چگونه می توانم به شما کمک کنم.

دیدگاهتان را بنویسید