نقش موثر سازمان محصولات تازه در تنظیم بازار – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر، محمد آخوندی عضو شورای شهر تهران در هفتاد و چهارمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران در پاسخ به گزارش مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار گفت: همانطور که آمارها نشان می دهد میادین و تره بار هستند. سازمان توانسته است بازار را تنظیم کند Merczell Gavers حضور یافته و خدمات مناسب به مردم ارائه دهد.

وی ادامه داد: انتظاری از سازمان تولیدات تازه بر اساس برنامه های ارائه شده وجود دارد شهردار که به شورا اعلام شد که باید خدمات خود را از نظر کمی و کیفی گسترش دهند.

آخوندی گفت: ارائه خدمات مناسب به مردم مستلزم نظارت مستمر و دقیق است و فعالیت میادین به ویژه نوع خدمات رسانی و کیفیت آن و نوع برخورد پرسنل با مردم باید به طور کامل و نظارت شود. پایه دائمی.» از سوی دیگر باید فضایی فراهم شود تا مردم بتوانند در صورت نیاز مستقیماً شکایات خود را به رئیس سازمان میادین میوه و تره بار برسانند.

یکی از اعضای شورای شهر تهران همچنین به تبصره ۲ ماده ۷۸ قانون شهرداری اشاره کرد و گفت: پایه این تبصره مبلغی که به عنوان ودیعه یا وام به شهرداری داده می شود باید در حساب باشد خاص حفظ شده و شهرداری حق ندارد در این امانت دخالت کند. بر اساس بررسی های انجام شده به نظر می رسد این مورد در سازمان میوه و تره بار رعایت نشده و در سال های اخیر هزینه های مردمی صرف غرفه ها شده است. لذا تقاضای جلوگیری از تکرار با نظارت کامل بر این امر وجود دارد.

آخوندی در بخشی دیگر از سخنان خود اظهار داشت: در تفاهم نامه بودجه ۱۴۰۱ شهرداری تهران آمده است که درآمد سازمان های اختصاصی باید در یک زمان مشخص گرد هم آیند مانند کامل به حساب خزانه شهرداری تهران واریز می شود و شهرداری موظف است این وجوه را در مدت زمان مشخص به سازمان مربوطه بازپرداخت کند. طبق آخرین گزارش های ارائه شده به کمیته، این موضوع در سازمان میادین نیز وجود دارد مانند انطباق کامل اینطور نیست انتظار می رود ترتیبی اتخاذ شود که این امر چهره ها به خزانه واریز کنید و اگر شهرداری در این امر تاخیر داشته باشد بررسی های لازم را انجام می دهیم.

رئیس کمیته برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران تاکید کرد: بر اساس این گزارش ممیز، مامور رسیدگی مشخص شده است که در دوره های گذشته با توجه به واگذاری غرفه به شرکت کننده من آن را دریافت می کنم در مزایده، معیارها در جهت به مانند به طور کامل مشخص نشده است که این موضوع نیز مورد توجه جدی سازمان قرار گیرد.

وی گفت: بدهی مالیاتی تخصیص نیافته در سازمان میادین میوه و تره بار وجود دارد که موضوع جریمه را به دنبال داشته است. انتظار می رود مدیریت سازمان میوه و تره بار برای این کار وقت بگذارد و مشکلات این بخش را حل کند و از زیان بیشتر جلوگیری کند.