You are currently viewing نحوه گرم کردن بدن قبل از ورزش || قبل از ورزش گرم شوید. ||

نحوه گرم کردن بدن قبل از ورزش || قبل از ورزش گرم شوید. ||


نحوه گرم کردن قبل از ورزش

این سریع. با یک برنامه جامع تمرین گرم کردن ، فعالیت بدنی خود را به حداکثر برسانید. در عرض 15 دقیقه شما برای هر برنامه ورزشی که انجام می دهید بهتر آماده می شوید. هرکسی که قول تناسب اندام و تناسب اندام می دهد می خواهد در حین ورزش تمام تلاش خود را انجام دهد. هیچ کس نمی تواند به طور مداوم ورزش کند ، اما وقتی بدانید که خوب کار می کنید ، هیچ احساسی بهتر از ترک باشگاه یا ورزشگاه وجود ندارد.

خلاصه ای از نحوه گرم کردن قبل از ورزش

 • هدف اصلی: تناسب اندام عمومی
 • نوع تمرین: جداگانه {جداگانه}
 • سطح تمرین: مبتدی
 • مدت زمان برنامه: 8 هفته
 • مدت زمان هر دوره: 15 دقیقه
 • مواد مورد نیاز: هالتر ، باند وزن

در مورد ما حرفی برای گفتن دارم چگونه قبل از ورزش بدن خود را گرم می کنید؟ بیایید صحبت کنیم. وقتی بدن خود را گرم می کنید چقدر زمان خود را برای آماده سازی برای تمرین بعدی اختصاص می دهید؟ برای بیشتر افراد ، این تمرین گرم کردن شامل یک سری حرکات دست و کمی کشش است و بلافاصله وزن خود را افزایش می دهند. زمانهای کوتاهتر آماده سازی برای هر تمرین می تواند بر آینده هر گروه و حداکثر اثربخشی آن تأثیر بسزایی بگذارد. علاوه بر شل شدن ماهیچه ها ، عروق ، دستگاه تنفسی حتی سیستم عصبی و اسکلتی را آرام می کند چگونه قبل از ورزش بدن خود را گرم می کنید؟ 15 دقیقه وقت بگذارید تا ذهن خود را آماده کنید. از آنجا که بدن شما تمایل دارد با یک شروع جدی حرکت کند ، می تواند خطر آسیب جدی را کاهش دهد.

قبل از تمرین بدن خود را گرم کنید
قبل از تمرین بدن خود را گرم کنید

چگونه قبل از ورزش بدن خود را گرم می کنید؟

باید بدانید که کشش عضلات سرد ایده خوبی نیست. این یک راه آسان برای آسیب رساندن به خود قبل از شروع تمرین است. ورزش باید همیشه قبل از انجام حرکات کششی انجام شود. حتی یک کار ساده ، مانند پیاده روی سه دقیقه ای ، می تواند به شما در شروع گرم کردن کمک کند. حرکات کششی بعد از فعالیت بدنی می تواند کمک کننده باشد. یکی دیگر از راههای موثر برای گرم کردن ، تمرکز بر ثبات است. مثل شرایط پلانک و سپس صندلی می تواند در تحریک این ماهیچه ها بسیار مثر باشد. آنها می توانند دامنه حرکت و مقاومت فشاری را بهبود بخشند.

سه روش رایج گرم کردن بدن

هر بار که هر قسمتی از بدن خود را تمرین می دهید ، سه یا چهار بار از این تمرینات استفاده نمی کنید. زیرا بدن قادر است خود را با این حرکات وفق دهد. بنابراین استفاده از کمی تمرین گرم کردن خوب نیست. لیموترش چاشنی زندگی است و می تواند سالم باشد. بنابراین ، سه روال 15 دقیقه ای در اینجا گنجانده شده است ، بنابراین می توانید از زمان آماده سازی خود حداکثر استفاده را ببرید. در ابتدای تمرین ، فرصت های زیادی برای کار با تمرینات مختلف خارج از پیاده روی وجود دارد. آنها نه تنها به شما کمک می کنند تا برای تمرین بعدی خود آماده شوید ، بلکه می توانند به شما کمک کنند تا ورزشکار بهتری شوید. چند نکته قابل توجه در این زمینه چگونه قبل از ورزش بدن خود را گرم می کنید؟ :

 • این تمرین گرم کردن را با خیال راحت در برنامه تمرینی خود اجرا کنید. تمرینات انفرادی فعلی شما تعیین می کند که هر هفته هر جلسه گرم کردن را چند بار انجام می دهید.
 • این تمرین گرم کردن را با خیال راحت در برنامه تمرینی خود اجرا کنید. روال تمرین فعلی شما تعیین می کند که هر هفته چند نوع تمرینات گرم کننده را انجام می دهید.
 • این تمرین گرم کردن را با خیال راحت در برنامه تمرینی خود اجرا کنید. تمرینات انفرادی فعلی شما تعیین می کند که هر هفته هر جلسه گرم کردن را چند بار انجام می دهید.
 • اگر قادر به تکرار این تمرینات یا در زمانهای توصیه شده نیستید ، تمام تلاش خود را بکنید و بهبود را دنبال کنید.
 • به جای پیاده روی ، بهتر است از گزینه های دیگر پیاده روی مانند ایروبیک استفاده کنید. این تمرینات برای افراد طراحی شده است. اگر احساس می کنید در حال کمک هستید ، به گزینه ها یا انتخاب های دشوارتر بروید.

نحوه گرم کردن ماهیچه های پایین تنه قبل از ورزش

این یک برنامه است که می تواند برای لیفتراک های متوسط ​​و پیشرفته که می خواهند روی قسمت های خاصی از بدن تمرکز کنند استفاده شود. وقتی این برنامه را با هر برنامه روزانه ترکیب کنید ، به نتایج دلخواه خود خواهید رسید. این امر به ویژه در مورد اندام تحتانی صادق است. یک مثال تمرین چرخاندن کف به طرف بدن است. اگر فوم غلطک ندارید ، از غلتک مانند توپ تنیس یا توپ استفاده کنید. شامل حرکت و حرکت یک پا است. بر احساس کشش و انقباض ناحیه مورد نظر خود تمرکز کنید. در نهایت ، حرکاتی برای قسمت میانی شکم و شانه ها وجود دارد. زیرا آنها می توانند نقش دوم را بازی کنند. به اسکات فکر کنید. ماهیچه های اصلی شما در حالت نشسته هستند و باید بدن خود را ثابت نگه دارید. شانه ها روی هالتر قرار دارند و باید تنظیم شوند.

تمرین هفت چندین بار تکرار کنید استراحت کنید
سرعت راه رفتن 1 30 دقیقه 30-45 ثانیه
وزن پا ایستاده 1 15 30-45 ثانیه
کف را به طرف بدن بچرخانید 1 30 ثانیه هر طرف 30-45 ثانیه
وزنه ها را فقط با یک پا بلند کنید 1 15 هر طرف 30-45 ثانیه
اسکاتلندی ها را نادیده بگیرید 1 15 30-45 ثانیه
اسکات بی وزن (مطبوعات) 1 30 ثانیه 30-45 ثانیه
سوپر پادشاه 1 30 ثانیه 30-45 ثانیه
پلانک 1 30 ثانیه 30-45 ثانیه
طناب ساز 1 15 30-45 ثانیه

با دقت بخوانید. به 4 روش در روز سریع لاغر شوید

نحوه گرم کردن ماهیچه های بالای بدن قبل از ورزش

این تمرین گرم کردن می تواند توسط افرادی که فراتر از مرحله اولیه هستند استفاده شود. خواه برنامه تمرینی جداگانه ای را دنبال کنید یا نه. این که آیا شما در حال تمرین تمام قسمت بالای بدن خود هستید یا خیر. این هست چگونه قبل از ورزش بدن خود را گرم می کنید؟ قابل استفاده برای هر برنامه ورزشی. اگرچه هیچ پشتوانه پایداری وجود ندارد ، اما این کشش های غیر طبیعی می تواند باعث ایجاد درد پشت و جلو شود. تمرکز بر روی ماهیچه ها و دوسر مفید خواهد بود. نشستن و دراز کشیدن عضلات اصلی شکم را به چالش می کشد و اسکوات در برخی از تمرینات بالاتنه دمای بدن را بالا می برد و پاها را تثبیت می کند.

با دقت بخوانید. تمریناتی برای تقویت عضلات بالای بدن

گرم کردن قبل از تمرین ممکن است به اندازه ثبت یک رکورد شخصی یا پیگیری تمرین هیجان انگیز نباشد ، اما وقت گذاشتن برای آماده شدن برای این 15 دقیقه می تواند تجربه را افزایش دهد. این تمرینات نیازی به ذخیره برای ورزشگاه ندارند. از آنها صبح یا هر زمان که نیاز به انجام برخی فعالیتها دارید استفاده کنید. اگر به مدت طولانی بنشینید ، گرم کردن کل بدن می تواند بسیار مفید باشد. این برنامه ها را خودتان تنظیم کنید و از مزایای آن لذت ببرید.

برای مشاهده سایر مقالات مرتبط با این مقاله به صفحه بروید ورزش و تغذیه سایر مقالات موجود در صفحه را مشاهده کنید وبلاگ Aggarat دیدن

دیدگاهتان را بنویسید