نبرد گیت راه اندازی ۱۸ سایت همراه اول و ایرانسل در مهران


بیرامی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان ایلام صبح امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در ایلام با اشاره به نظارت ۲۴ ساعته ارتباطات در مسیرهای مواصلاتی توسط تیم فنی سازمان تنظیم مقررات اظهار داشت: با تلاش نیروهای حوزه ارتباطات و یگان های تابعه وزارت ارتباطات، پوشش نیز تقویت شد. در مسیر اربعین هیچ مشکل خاصی برای تلفن همراه مشاهده نشد.

وی با اشاره به استقرار بالون اینترنتی برای ایجاد چتر وای فای در مرز مهران گفت: با همکاری پژوهشگاه فضایی، بالون اینترنتی در محدوده پایانه مرزی راه اندازی شد تا وای فای رایگان ارائه شود. فی -چتر.

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان ایلام درباره اقدامات حوزه ارتباطات استان در ایام اربعین گفت: ۲ دستگاه خودپرداز سیار شعبه پست بانک به صورت شبانه روزی در مرز مهران راه اندازی شده است.

بیرامی گفت: علاوه بر افزایش پهنای باند اپراتورهای تلفن همراه در پایانه مرزی، ۱۰ سایت همراه اول و ۸ سایت ایرانسل در شهرستان و پایانه مرزی مهران با فناوری ۴G برای افزایش ظرفیت ارتباطی اپراتورها و فیبر نوری از دستگاه های درخواست کننده توسط شرکت زیرساخت در این دوره مستقر شده است.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان ایلام بیان کرد: در مدت اقامت زائران در مرز مهران ۱۰ هزار بند بین مسافران توزیع شد و ۳۰ باجه تلفن ثابت نیز توسط شرکت مخابرات نصب شد.

بیرامی گفت: فعالیت شبانه روزی شعبه در مرز مهران برای مدیریت اقلام مفقود شده زائران و فعالیت شبانه روزی چهار صرافی در استان برای تامین ارز مورد نیاز زائران از دیگر اقدامات در این زمینه بود. حوزه ارتباطات امروز

وی افزود: از دیگر اقدامات موکب های خدمات ارتباطی برای ارائه بهترین خدمات به زائران استقرار میز خدمات و اپراتورهای تلفن همراه وزارت ارتباطات در پایانه مرزی مهران بود.

انتهای پیام




این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید