You are currently viewing ناشتا کاهش وزن بدون گرسنگی معجزه آسا

ناشتا کاهش وزن بدون گرسنگی معجزه آسا


سوخت و ساز بدن شما را از 80 تا 100 کالری افزایش می دهد. رژیم های پروتئینی بالا اشتها و پرخوری عصبی را تا 60 درصد کاهش می دهد. علاوه بر این ، برای برخی از افراد وسوسه خوردن غذا در نیمه های شب به طور متوسط ​​441 انرژی کمتر در روز به شما می دهد.
پروتئین یکی از مهمترین مواد مغذی برای کاهش وزن است.

کربوهیدرات سبزیجات کم است

· کلم بروکلی
· گل کلم
اسفناج
· گوجه فرنگی
کیلان
کلم
· کاهو
خیار

از پر کردن بشقاب خود با این سبزیجات نترسید. گوشت و سبزیجات سرشار از فیبر و چربی هستند. حاوی تمام مواد مغذی مورد نیاز برای سلامتی است زیرا حاوی ویتامین ها و مواد معدنی است.

منابع چربی سالم
· روغن زیتون
· روغن نارگیل
روغن آووکادو
· کره

دو تا سه وعده غذا در روز بخورید. اگر گرسنه هستید ، می توانید چهارمین وعده غذایی را اضافه کنید. از خوردن چربی های سالم نترسید. اگر رژیم های کم کربوهیدرات و کم چربی را انتخاب کنید ، شکست خواهید خورد. این نوع غذا باعث گرسنگی شدید می شود ، ناراحت کننده بود و سرانجام این طرح کنار گذاشته شد.

کاهش وزن با خستگی و خستگی مداوم همراه خواهد بود

برای کاهش مصرف کربوهیدرات و کاهش وزن باید با چربی های سالم ورزش کنید. اما توصیه می شود. بهترین راه برای کاهش وزن از طریق ورزش این است که سه تا چهار بار در هفته ورزش کنید. و تب و افزایش وزن.
اطمینان حاصل کنید که در اولین باری که به این سالن ورزشی می روید در مورد چگونگی کاهش وزن با مربی خود صحبت کنید. کاهش وزن با خستگی و خستگی مداوم همراه خواهد بود. به یاد داشته باشید که کاهش سریع وزن مهمترین عارضه جانبی است.
مطالعات نشان می دهد که کاهش چربی بدن می تواند به ساخت برخی از ماهیچه ها کمک کند.
اضافه وزن برای شما انتخاب مناسبی نیست. در حال دویدن برخی از تمرینات هوازی ، مانند دوچرخه سواری یا شنا ، مثر خواهد بود.
هفته ای یک بار استراحت کنید و به خودتان اجازه دهید کربوهیدرات های مورد علاقه خود را در آن روز بخورید. بیشتر مردم روزهای شنبه و یکشنبه هستند. ما روزهای یکشنبه مرخصی می گیریم.

اثرات ورزش می تواند منجر به کاهش سریع وزن شود

در اینجا چند پیشنهاد در مورد نحوه ظاهر شدن یا گرفتن وقت ملاقات برای درمان آکنه آورده شده است:

· برنج
· جو
· ။ا
· سیب زمینیها
· تخم مرغ
میوه های مختلف

اما به یاد داشته باشید که فقط یک روز در هفته به دنبال کربوهیدرات باشید. این کربوهیدرات ها مورد نیاز نیستند. با این حال ، توجه داشته باشید که می تواند هورمون های چربی سوز خاصی مانند لپتین و هورمون تیروئید را تولید کند.

ممکن است در روز استراحت کمی وزن اضافه کنید. اما این وزن در یکی دو روز پس از استراحت از بین می رود.
در برنامه کاهش وزن سریع ، کربوهیدرات ها را کاهش می دهید. پروتئین تا زمانی که از چربی های سالم و سبزیجات کم کربوهیدرات استفاده کنید نیازی به محاسبه کالری نیست. نمی تواند

کربوهیدراتهای ساده را از رژیم غذایی خود حذف کنید

1 خودتان قند و کربوهیدرات را ممنوع کنید

مهمترین مرحله برای کاهش سریع وزن شکم است. ران و پاها ؛ هضم قندها و کربوهیدرات ها ؛ این به معنی کاهش مصرف کربوهیدرات است. با این کار میزان گرسنگی شما کاهش می یابد و کالری کمتری دریافت می کنید. در این حالت ، بدن به جای سوزاندن انرژی ، چربی ذخیره شده را جذب می کند.

کاهش سطح انسولین در بدن از دیگر مزایای عدم مصرف قند و کربوهیدرات است. با کاهش سطح انسولین ، کبد سدیم و آب اضافی را از بدن خارج می کند. به این ترتیب ، شما همچنین وزن ناشی از نفخ و آب اضافی را کاهش می دهید.

به این ترتیب ، در هفته اول ، 4.5 کیلوگرم (گاهی بیشتر) چربی و آب بدن.

کاهش مصرف کربوهیدرات می تواند به شما در خوردن کامل غذا کمک کند. کاهش مصرف چربی منجر به کاهش کالری و گرسنگی می شود. بنابراین با حذف کربوهیدرات ها ، به طور خودکار چند کالری بیشتر بدون احساس گرسنگی دریافت خواهید کرد.

2 پروتئین چربی و سبزیجات بیشتری بخورید

هر منبع پروتئینی در رژیم غذایی شما وجود دارد دارای تمام مواد اولیه انسانی از پروتئین های مغذی مانند گربه ، سگ و گربه به طور یکسان است. انتخاب غذاها از این طریق میزان مصرف کربوهیدرات روزانه شما را کاهش می دهد.

منابع پروتئینی:

جوجه گوسفند و گوشت گاو

ماهی و غذای دریایی

تخم مرغ (تخم مرغ کامل با عصاره)

رژیم غذایی

10 مورد که باعث کاهش سریع وزن می شود

  • صبحانه ای با پروتئین بالا بخورید. خوردن صبحانه با پروتئین بالا به شما کمک می کند تا مدت بیشتری بمانید. با خوردن کمتر می توانید کالری دریافتی روزانه خود را کاهش دهید.
  • از نوشیدنی ها و آب میوه های شیرین خودداری کنید. این دو نوع نوشابه نوشابه چربی سوزی هستند و اجتناب از آنها می تواند به کاهش وزن شما کمک کند.
  • نیم ساعت قبل از غذا آب بنوشید. مطالعات نشان می دهد که نوشیدن آب 30 دقیقه قبل از غذا می تواند به شما در کاهش 44 درصد وزن بدن در سه ماه کمک کند.
  • غذاهای مورد علاقه خود را برای کاهش وزن انتخاب کنید.
  • فیبر محلول در آب بخورید. فیبرهای محلول در آب منبع خوبی از چربی ها و روغن ها هستند. به خصوص چربی شکم را کاهش می دهد. مکمل های فیبر نیز مثر خواهند بود.
  • چای یا قهوه بنوشید. نوشیدن چای یا قهوه بدون شیرین می تواند متابولیسم شما را بهبود بخشد.
  • بیشتر غلات کامل بخورید. رژیم غذایی شما بر اساس همه غذاها است. این غذاها سالم هستند ، رضایت بخش هستند و از چاقی جلوگیری می کنند.
  • غذای خود را به آرامی بخورید. افرادی که فست فود می خورند به مرور زمان اضافه وزن پیدا می کنند. آهسته غذا خوردن باعث می شود سریعتر سیر شوید و هورمون های کاهش وزن بیشتری آزاد کنید.
  • هر روز خود را وزن کنید. مطالعات نشان داده است افرادی که هر روز وزن خود را کاهش می دهند بیشتر احتمال دارد که وزن خود را کاهش داده و حفظ وزن خود را آسان تر کنند.
  • یک شب خوب بخوابید. مراقب خواب خود باشید زیرا کم خوابی یا کیفیت پایین خواب یکی از مهمترین عوامل در افزایش وزن است.

دیدگاهتان را بنویسید