You are currently viewing موهای امروز  موهای فردا: 9 روش ساده برای جلوگیری از ریزش مو

موهای امروز موهای فردا: 9 روش ساده برای جلوگیری از ریزش مو


اسید کلریدریک معده شما یکی از قوی ترین اسیدهای شناخته شده است. پپسین ، آنزیم مهمی برای هضم را فعال می کند و تولید و انتشار آنزیم های پانکراس را برای هضم و جذب بیشتر نشان می دهد.

زخم معده یا گوارشی: هضم پروتئین های ضروری برای DNA و تشکیل سلول های سالم ممکن نیست. باعث تشکیل کلاژن و در نهایت ریزش مو می شود. هنگامی که اسید معده به اندازه کافی وجود ندارد ، آهن ، کلسیم فلز روی منیزیم و سلنیوم ؛ یا می توانیم مواد معدنی مانند ویتامین B12 را جذب کنیم.

خوشبختانه ، از آنجا که معده به تغییرات محیط خود بسیار واکنش نشان می دهد ، حتی تغییرات کوچک نیز می توانند تأثیر ماندگاری داشته باشند. هر روز صبح قبل از صبحانه یک قاشق چای خوری سرکه سیب نجس بنوشید. هضم شما را تحریک می کند و pH معده را پایین می آورد. برای افزایش اسید معده حیاتی ، بدن شما باید پروتئین را تجزیه کرده و آن را با UNI KEY Health تکمیل کند. HCl + 2 هر وعده غذا 1-2 قرص می خورم. من به خصوص غذاهای پروتئینی را توصیه می کنم.

همچنین ، اگر اخیراً متوجه ریزش مو یا سایر تغییرات عمده در موهای خود شده اید ، ممکن است در چند ماه گذشته تغییرات هورمونی را تجربه کرده باشید. داروها؛ سموم سوء تغذیه ؛ مواردی مانند بیماری می تواند ناشی از استرسی باشد که ماه ها پیش ممکن است تجربه کنید. و عوامل دیگر مانند بیماریهای عفونی این ممکن است موهای نازک را توضیح دهد. در اینجا مواردی وجود دارد که هنگام انتخاب خود باید به آنها توجه کنید:دیدگاهتان را بنویسید