You are currently viewing موسیقی برای ورزش: موسیقی سرگرم کننده و هیجان انگیز برای تمرین صبحگاهی

موسیقی برای ورزش: موسیقی سرگرم کننده و هیجان انگیز برای تمرین صبحگاهی


موسیقی تند برای ورزش

موسیقی تند برای ورزش

2021-06-28

موسیقی برای ورزش / آهنگ تمرین صبح بخیر / آهنگ تمرین صبح / آهنگ تمرین صبح / آهنگ تمرین صبح

آهنگ ورزش صبح بخیر این کار نه تنها خستگی حین ورزش را برطرف می کند بلکه استقامت را نیز بهبود می بخشد و با ایجاد روحیه بهتر کیفیت تمرین شما را بهبود می بخشد. مخصوصا با موسیقی آهنگ ورزش صبحگاهی داشتن انگیزه یا مشابه تمرینات ورزشی هم تأثیرات جسمی و هم روانی دارد. مطالعات موسیقی الهام بخش موسیقی برای ورزش یک فرد به فاصله بستگی دارد ، سرعت تکمیل یا تکرار؟ هنگام انجام تمرینات سطح پایین تا متوسط ​​، به بهبود سریعتر عملکرد ورزشی کمک می کند. مثلا در تحقیقی در سال 2006 که تأثیر موسیقی را در انتخاب موسیقی آهنگ بررسی کرد ، شرکت کنندگان هنگام گوش دادن به موسیقی سریع ، سرعت و فاصله خود را بدون احساس خستگی بیشتر افزایش دادند. سایر مطالعات نیز نتایج مشابهی را به همراه داشته اند.

آهنگ ورزش صبح بخیر این می تواند باعث خوشحالی یا نارضایتی شود ، طرز فکر و عملکرد شما را تغییر دهد. این تأثیر روانی را می توان در تغییرات سطح هورمون ها مشاهده کرد. به عنوان مثال ، در تحقیقی در سال 2012 ، شرکت کنندگانی که به موسیقی “دلپذیر” گوش می دادند ، سطح بالاتری از سروتونین داشتند ، هورمونی به نام “احساس خوب”. اگرچه اثبات اثرات آن دشوار است ، این مطالعه یک تجربه لذت بخش از گوش دادن را فراهم می کند آهنگی برای تمرین صبح این می تواند سطح سروتونین را افزایش دهد ، که می تواند ورزش شما را بهبود بخشد.

آهنگی را انتخاب کنید این آهنگ صبح است این می تواند به شما کمک کند تا بیشترین تجربه ورزشی خود را در راستای سرگرمی ها و روالهای ورزشی خود داشته باشید. هر کس دارای سرعت استاندارد و شدت تمرین متفاوتی است. تعیین دقیق آنچه که برای شما مناسب است می تواند یک فرایند آزمون و خطا باشد. اینها آهنگهای نرم صبحگاهی هستند.

آهنگ صبح

موسیقی برای ورزش

آهنگ ورزشی صبحگاهی

آهنگ برای ورزش صبحگاهی

آهنگ ورزش صبحگاهی

آهنگ ورزش صبحگاهی

یک آهنگ سرگرم کننده برای تمرین صبحگاهی

برای دیدن سایر آهنگهای مرتبط به صفحه بروید آهنگ بدنسازی سایر مقالات موجود در صفحه را مشاهده کنید وبلاگ Aggarat دیدن

قیمیا

دیدگاهتان را بنویسید