You are currently viewing مورد علاقه من – سالم بودن در تغذیه جامع

مورد علاقه من – سالم بودن در تغذیه جامع


در حال حاضر: چیز مورد علاقه من

من اخیراً MIA زیادی در وبلاگ خود انجام دادم. و من نمی توانم مدتی رسانه های اجتماعی را متوقف کنم.

من مطمئن نیستم که می خواهم وبلاگم را از کجا بگیرم. می دانم که تغذیه ام رو به بهبود است. قبل از باردار شدنم من می خواهم بیشتر روی تغذیه دوران بارداری تمرکز کنم. اما وقتی “متولد” می شوم زمان و انرژی زیادی ندارم. تا آنجا که می خواهم در تجارت خود سرمایه گذاری کنم

مادر بودن شگفت انگیزترین تجربه است ، اما نمی خواهد تظاهر به خورشید و تمام رنگین کمان ها کند. این زمان نیز بسیار استرس زا بود. به عنوان والدین ، ​​همیشه باید تصمیم بگیرید. وقتی کار درست را انجام می دهم ، گاهی احساس اضطراب و شک به خود می کنم. این من را بسیار نگران کرد و به همین دلیل است که کسب و کار / وبلاگ من در این مدت به من پشت کرد. من کاملاً امیدوارم که روزی بتوانم اخبار را به طور منظم به اشتراک بگذارم ، اما در حال حاضر ، برخی از موارد مورد علاقه خود را به آرامی لیست می کنم.

  1. تمرینات آنلاین: اخیراً از تمرینات آنلاین لذت بردم. من همچنین تعدادی از اعضای استودیوی یوگا را در یک سالن بدنسازی دارم ، اما برای من سخت است که از مدرسه به خانه برگردم و وقتی چند روز در هفته سفر می کنم ، کلاس های خود را کامل کنم. اما من می توانم خود را در حال بیرون آوردن تشک و ورزش در خانه حداقل 30 دقیقه در هفته دوبار ببینم. همیشه می توانم برنامه ورزشی خود را تغییر دهم. من می توانم بر اساس احساسات / احساسات بدنم کاری را که انجام می دهم انتخاب کنم. بنابراین گاهی اوقات یوگا تمرین می کنم. تمرین / کشش پیتر ؛ یا در مواقع دیگر دوست دارم کیک بوکسینگ یا تمرینات قدرتی انجام دهم. این همچنین یک یادآوری بزرگ است که برای داشتن یک تمرین خوب لازم نیست به باشگاه بروید. همراه داشتن نوزاد 16 کیلویی نیز یک ورزش است. )
  2. Maddie and First Foods: من به عنوان یک متخصص تغذیه به غذا / تغذیه علاقه زیادی دارم و واقعاً از تهیه غذاهای Maddie و انجام کارهای متفاوت لذت می برم. این یکی از تنها راه هایی است که می توانم شیردهی را متوقف کنم. اما اگر حساسیت دارم ، می خواهم به آرامی با غذای کم غذا بخورم. از آنجا که کودکان 6 ماهه بیشتر از شیر مادر / شیر مادر به آهن نیاز دارند ، تنها کاری که می توانم برای او انجام دهم تمرکز بر رژیم غذایی غنی از آهن (مانند کبد) است. او هنوز نگفته است که غذاهای “مورد علاقه” مشخصی دارد. اما هر روز او کمی بیشتر علاقه مند می شد. انسان، آیا این فرایند پیچیده ای است؟ من سعی می کنم این را قبول کنم. اما وقتی غذا و نامه دارد و همه جا غذا دارد ، من نمی توانم از لرزیدن جلوگیری کنم.
  3. کیسه خواب وولینو: ماه گذشته ، مدی از کت و شلوار خواب مرلین خود به کیسه خواب معمولی تبدیل شد. این به خاطر لباسی است که از بدو تولد پوشیده است (یعنی لباس قنداقچه ای یا مرلین). اما شگفت انگیز است که ما او را در گهواره او تغییر دادیم و دکمه های لباس مرلین را همزمان باز کردیم! حدود یک هفته طول کشید تا انتقال کامل شود ، اما اکنون او به خواب رفته و از ساعت 7 عصر تا 7 صبح (خوابیدن در ساعت 10:30 شب) حتی نمی توانم تفاوت آن را تشخیص دهم. من واقعاً از او برای خوابیدن تشکر می کنم وقتی کیسه خواب خود را به عنوان چیز مورد علاقه خود برجسته کردم. اما کیف سفید بسیار خوب است. اگر او به پوشیدن متن هر شب فکر کند ، حداقل دو سال برای او مناسب است. من فکر می کنم این یک سرمایه گذاری بسیار خوب است.
  4. کرم ساز کلاژن پروتئین های حیاتی: همانطور که بسیاری از شما می دانید ، اگر من چند سال پیش قهوه را رها کردم و بعد از زایمان احساس کردم و در افکارم بدون آن نمی توانم زنده بمانم ، مجبورم دوباره آن را بنوشم. من فوق العاده خسته بودم ، اما بعد از چند ماه نگرانی زیادی در مورد قهوه داشتم ، بنابراین احساس نمی کردم که قهوه می تواند کمک کننده باشد. قهوه اضطراب را بدتر می کند. بنابراین به هر حال ، من هر روز صبح Dandy Blend را به عنوان یک نوشیدنی گرم خوب می نوشم ، اما قهوه عوارض جانبی ندارد. و این کرم کلاژن بسیار خوشمزه است و انتظار دارم هر روز آن را بنوشم. آیا کاملاً ضروری است؟ اصلا. اما باعث خوشحالی من می شود. این یک راه عالی برای نوشیدن کلاژن هر روز است 🙂

پس همین. می خواهم بدانم آیا می خواهم آنچه را که شما به آن علاقه دارید بشنوم یا خیر. این روزها خیلی خلاق نیستم. بنابراین اگر موردی می خواهید در وبلاگ خود ارسال کنید به من اطلاع دهید.

ممکنه دوست داشته باشی

دیدگاهتان را بنویسید