You are currently viewing ملاتونین چگونه به من در بهبودی و شب کمک کرد

ملاتونین چگونه به من در بهبودی و شب کمک کرد


در زیر تجربه من آمده است. این توصیه ای در مورد داروها یا شیوه زندگی برای شما نیست.

در یک سال گذشته ، من از ملاتونین و ریشه سنبل الطیب 3 میلی گرم برای هشت سال خواب استفاده کرده ام. من خواب ندارم در واقع ، من می توانستم شب های زیادی را بخوابم ، و من خوشحال بودم که در رختخواب بیدار شدم مگر اینکه جک دیروقت بخوابد.

مطالعه مداوم من در مورد ملاتونین از نظر علمی مستند است اما چندان مفید نیست. ملاتونین ، که به عنوان واکسن ضد سرطان ثبت شده است ، می تواند سیستم ایمنی بدن را آموزش دهد. تعادل هورمونی استراحت عمیق ؛ کار با اندام های داخلی بدن انسان ؛ ملانونین به آنها کمک کرد تا قرص های خواب آور خود را متوقف کنند. اگر بتوانیم، در مطالعات علمی وی ، ملاتونین به عنوان یک فرم غیر متعارف ثبت شده است و می تواند روزانه برای چند هفته استفاده شود ، اما ممکن است تحت نظارت استفاده شود. آنها از ملاتونین با پرانایاما و یوگا برای از شیر گرفتن بیماران خود استفاده کردند.

من سرما خورده ام. آنفولانزا علاوه بر تب و تغییر شیوه زندگی که من نیاز دارم ، هر زمان که احساس بیماری می کنم ملاتونین مصرف می کنم. این به این دلیل است که خواب عمیق سیستم ایمنی و باورهای من را تربیت می کند. برای انجام این کار ، همیشه با جادوی ضبط شده کار می کند. صبح روز بعد بیدار نمی شوم و احساس می کنم خوب هستم. آیا جادو است؟ زیاد نیست آیا می تواند جایگزین ویزیت یا نسخه پزشک باشد؟ خیر چه فایده ای برای من دارد؟ من با صدها مشتری خود صحبت می کنم که این کار را انجام می دهند.

اعتقاد بر این است که خواب خوب یک درمان است. علم پزشکی نیز نشان داده است که خواب خوب باعث تقویت سیستم ایمنی بدن می شود. س ویتامین سی وقتی روی برخی افراد را ضعیف می کند ، من ملاتونین مصرف می کنم تا از خواص درمانی بدنم استفاده کنم.

وقتی من معده معده داشتم ، ملاتونین کمکی نمی کرد. پزشک من آنتی بیوتیک هایی را که قبل از تجزیه باکتری ها با اطمینان مصرف کرده بودم ، مصرف کرد. من با مصرف پروبیوتیک ها و آنتی بیوتیک های کمپلکس B درمان شدم. نکته این است که تصمیم گیری شود. این برای من و بسیاری دیگر مفید است ، اما برای همه مناسب نیست.

همه متفاوت هستند ؛ آناتومی منحصر به فردی دارد. این جادویی است. اما قدرت مکانیک آن به روشی ساده و علمی عمل می کند. امیدوارم امتحان آن با پزشک مفید واقع شده باشد. در واقع ، انکولوژیست ها و پزشکان امروزه می گویند ملاتونین باعث ایجاد خواب خوب می شود. بنابراین ، ملاتونین دارای مزایای درمانی است. اولین گزینه این است که به میزان کافی آن را به طور طبیعی تولید کنیم. مورد دوم این است که در صورت نیاز و آموزش از آن به عنوان مکمل استفاده کنید.

هرگز از آنچه که به آن نیاز دارید سوء استفاده یا سوء استفاده نکنید. در غیر این صورت ، ممکن است دشمن شما شود.

نامه هم می خواندم یک درس و طرح درس در پی طوفان گوا

YouCare همه چیز مربوط به شماست

نمی توانید از یک فنجان خالی آفتاب بریزید. بنابراین قبل از اینکه به دنیا غذا بدهید ، خودتان را بسازید. شما به همه چیز در مورد خود اهمیت می دهید. – لوک کوتینیو

ما پزشکان بالینی آموزش دیده و ثبت شده را ارائه می دهیم. متخصصان تغذیه معتبر ؛ مربیان مجرب متخصصان یوگا مشاوران روانشناسی ؛ روشهای پزشکی آلوپاتیک متخصص را با رویکرد 360 درجه ترکیب می کند. این دارو را با شیوه زندگی ترکیب می کند تا زندگی را تغییر دهد. نمی تواند تغذیه متعادل ؛ ورزش مناسب. ما بر روی چهار حوزه سلامت از جمله خواب با کیفیت و سم زدایی احساسی تمرکز می کنیم و روی پیشگیری و توانبخشی کار می کنیم.

ما انسانها محصول طبیعت هستیم. بنابراین ، هنگامی که در طبیعت و مرزهای خود سفر می کنیم ، بهترین بقا را داریم. این شامل نحوه خوردن و نوشیدن ما می شود. چگونه حرکت می کند چگونه بخوابیم فكر كردن دیدگاه معنوی ما ممکن است با یکدیگر متفاوت باشد.

ما معتقدیم که به فرد بیولوژیکی و علت اصلی که به شما به عنوان یک فرد منحصر به فرد احترام می گذارد پرداخته ایم. وقتی به دارو احترام بگذاریم و روی آن تمرکز کنیم ، بهبود شروع می شود. عقل شما از شما محافظت می کند. ما به ایجاد محیط بیرونی و داخلی مناسب برای بهبود و بهبود کمک می کنیم.

برنامه های سبک زندگی یکپارچه و پیشگیرانه ما دیابت သိုင်း ရိုက်، بیماری قلب و عروقی ناهنجاری های خود ایمنی ؛ این به مدیریت همه چیز از نقص ایمنی گرفته تا سایر بیماری های نادر کمک کرده است.

می توانید سفرهای تغییر دهنده زندگی و شهادت های قدرتمند بسیاری از مردم در سراسر جهان را بخوانیدنمی تواند

تیم ما اینجاست تا به شما کمک کند. اینجا را کلیک کنید تا بخشی از برنامه سلامت یکپارچه ما باشید یا از قبل مشاوره سفارش دهید تا شما را در مسیر درست راهنمایی کند. با ما تماس بگیرید 18001020253 یا برای ما در [email protected] بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید