مصرف برق در سمنان با موفقیت به اوج رسید. عبور


به گزارش خبرگزاری فارس از سمنان، مجید وفایی مدیرعامل شرکت برق منطقه ای سمنان ظهر امروز در دیدار با مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان سمنان با اشاره به وضعیت صنعت برق در استان گفت: در ایام پیک مصرف برق در سمنان، فصل تابستان، گفت: با برگزاری و هماهنگی جلسات متعدد با مدیران حوزه برق کشور، از ماه های پایانی سال گذشته تاکنون توانسته برنامه ریزی مکتوب را به انجام برساند. اوج تابستان امسال را با موفقیت پشت سر بگذاریم.

وفایی با بیان همکاری بسیار ارزشمند صنعت و بخش کشاورزی در مدیریت مصرف بار الکتریکی در عصر حاضر، گفت: همکاری وزارت نیرو با وزارت حراست و لزوم مشارکت صنایع در اجرای مصرف برق. مدیریت و همکاری دستگاه های اجرایی در رعایت صرفه جویی در مصرف برق و توجه مردم به مصرف بهینه این نعمت الهی باعث شده تا بتوانیم فصل گرم تابستان را با حداقل مشکلات پشت سر بگذاریم.

مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان سمنان نیز با قدردانی از همکاری و تعامل متقابل خاطرنشان کرد: تلاش کارکنان صنعت برق برای تداوم این نعمت ارزشمند و عدم خاموشی مشهود و قابل تقدیر است.

وی دستاورد شرکت برق منطقه ای سمنان در اخذ اسناد مالکیت را مثبت و ارزشمند دانست و گفت: رمز موفقیت در این مورد پیگیری و تداوم است.

در این جلسه سید علیرضا میری مدیر اداره حقوقی و رسیدگی به شکایات شرکت برق منطقه ای سمنان نیز گزارشی از فعالیت های این اداره در اداره اسناد املاک ارائه کرد و اظهار داشت: از نظر اسناد املاک، تمامی املاک و مستغلات هستند. پیگیری و مستند شده است و مالکیت ندارد مراحل مستندسازی و اخذ اسناد تکمیل نشده است.

انتهای پیام/۷۴۰۰۱/م/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید