مشکلات مالی تیم بدمینتون قم در آستانه لیگ برتر


به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی هیئت بدمینتون استان قم، علی فرجی با اشاره به آسیب ها و آثار بیش از دو سال شرایط و محدودیت ها بیماری کرون وی در خصوص ورزش کشور به ویژه بدمینتون گفت: با وجود این محدودیت ها در تیم بدمینتون استان تمام تلاش خود را به کار گرفتیم تا شرایط قهرمانی را در تیم های لیگ برتری استان حفظ کنیم و هر روز پیشرفت بیشتری داشته باشیم.

وی با بیان اینکه پس از دو سال حضور در لیگ برتر و کسب مقام های قهرمانی و نایب قهرمانی برای سومین سال انتظار کمک و کمک همه توانمندی های استان را داریم، اذعان داشت: بدمینتون از معدود رشته هایی است که تیم لیگ برتری در آن حضور دارد. سابقه قهرمانی و مقام دوم لیگ را دارد و امیدواریم مجموعه مدیریت ورزشی برتر استان و سایر ادارات بیش از پیش از این ورزش برای کسب مقام های قهرمانی حمایت کنند.

دبیر هیئت بدمینتون استان قم با اشاره به حضور تیم بدمینتون استان در لیگ برتر عنوان کرد: رعپاادات وی در دو فصل گذشته اظهار داشت: شاید امسال در مسابقات تندر دیفنس حضور نداشته باشیم اما مطمئنا تمام تلاش خود را می کنیم تا روی سکو باشیم.

وی به شروع بازی های لیگ برتر از ۱۶ مرداد ماه اشاره کرد و افزود: اعزام تیم به بازی های لیگ برتر هزینه زیادی دارد، هزینه خرید توپ نسبت به سال گذشته تقریبا ۳ برابر شده و از هر قوطی توپ استفاده شده است. برای یک تمرین نزدیک به یک میلیون تومان برای کادرفنی هزینه دارد و همین امر باعث شده تا بازیکنان لیگ برتری نتوانند به فعالیت قوی خود ادامه دهند.

فرجی در ادامه سخنان خود با اشاره به وضعیت فعلی هیئت بدمینتون استان و ظرفیت های موجود بدمینتون خاطرنشان کرد: با کمک اداره کل ورزش و جوانان استان قم، هیئت بدمینتون دارای زمین بدمینتون ساحلی شد که این اتفاق برای اولین بار در وسط کشور بدمینتون ساحلی همیشه در شمال و جنوب کشور و در شهرهای ساحلی فعال بوده است.

وی با اشاره به برنامه این هیئت برای آماده سازی زمین بدمینتون در پارک های شهر گفت: الی مور نرگس و نجمه نیز برای بخش عمومی انجام شده که با استقبال خوب مردم مواجه شده است اما انتظار داریم شهرداری برای توسعه بدمینتون در پارک های شهر حمایت بیشتری کند.

دبیر هیئت بدمینتون استان قم از برگزاری دو دوره مربیگری بین المللی شاتل در دو رده آقایان و بانوان در استان خبر داد و افزود: این دوره مربیگری در قسمت بانوان با حضور ۸۰ نفر برگزار شد و شرکت کنندگان عمدتاً حضور داشتند. اعضای کمیسیون شاتل تایم مردان و مربیگری و داوری کلاس ۳ بدمینتون از دیگر فعالیت های آموزشی در ۶ ماه اول سال است.

وی با بیان اینکه در بخش قهرمانی محمد معین خاکی تنها ملی پوش استان نزدیک است دو ماه وی به اردوی سیستان اعزام شده است و رده بندی جوانان بجنوردی اولین اعزامی است. مسابقات چهارجانبه پسران ۱۵ و ۱۹ تیرماه و مسابقات چهارجانبه نوجوانان و نوجوانان دختر در روزهای ۲۸ و ۲۹ تیرماه در استان برگزار می شود و تیم های استانی خود را برای حضور قدرتمند در مسابقات آماده می کنند. مسابقات قهرمانی کشور نوجوانان و المپیاد استعدادهای درخشان جوانان.

فرجی از برگزاری مسابقات بدمینتون قهرمانی نوجوانان پسر کشور در روزهای ۱۰ مرداد و ۱۳ شهریور در استان قم خبر داد و افزود: همچنین در نیمه دوم امسال رنکینگ نوجوانان پسر را برگزار می کنیم و تمام تلاش خود را برای سرمایه گذاری انجام داده ایم. در رده پایه در آینده خوب بدمینتون استان.

انتهای، آخر پیام / ۷۸۰۲۳
این را در صفحه اول پیشنهاد دهید