مشکلات روده می تواند دلایل متفاوتی داشته باشد


903 علل اختلال عملکرد روده

در دنیای غذاهای مغذی. سلامت روده از دیرباز مهمترین قسمت بدن شناخته شده است. ما می دانیم که دستگاه گوارش محل سیستم ایمنی بدن و التهاب مزمن است ، اما دهه هاست که این موضوع را درک نکرده ایم. در حال حاضر ، با نوآوری در میکروبیوم روده ، ما درک می کنیم که چگونه باکتری های روده برای سلامتی مهم هستند.

بنابراین ، رسیدگی به سلامت روده اولین قدم در مدیریت التهاب مزمن یا شرایط خود ایمنی است. اما مردم اغلب در دام این فکر می افتند که همه باید از همان زخم معده یا پپتیک پیروی کنند. من تعجب می کنم که چرا برای برخی و برخی دیگر کار نمی کند.

بدیهی است که بهبود سلامت روده به یک اندازه نیست. غذایی که برای همه مفید است ؛ فقط یک پروبیوتیک یا پودر برای زخم معده وجود دارد. چند مرحله اساسی وجود دارد که می توانید برای شروع روند آماده سازی برای میانجیگری انجام دهید. غذاهای تقویت کننده سیستم ایمنی را حذف کنید ؛ ایجاد یک میکروبیوم روده سالم برای تثبیت قند خون.

علل زخم معده یا معده:

به عنوان مثال ، بسیاری از افراد ممکن است با شکایت یبوست مراجعه کنند. اگرچه ملین ها می توانند به آنها کمک کنند ، اما درک علت ایجاد یبوست بسیار مهم است. این نه تنها برای یبوست بلکه برای هضم غذا نیز مفید است.

در اینجا برخی از علل مختلف که می تواند باعث سوء هاضمه در فرد شود ، مانند یبوست ، آمده است.

  • آسیب مغزی گذشته باعث تضعیف عصب واگ می شود که ارتباط بین روده و مغز را حمل می کند. حرکت روده را کند کرده و باعث یبوست می شود.
  • سیستم عصبی روده که به سیستم عصبی روده نیز معروف است مسئول التهاب مزمن دستگاه گوارش ناشی از سیستم ایمنی بدن است. شکر خیلی زیاد پرخوری ؛ استرس مزمن؛ آسیب قابل توجهی در اثر عفونت روده یا آسیب مغزی ایجاد شد. فعالیت روده به سیستم عصبی دستگاه گوارش سالم بستگی دارد. یبوست ایجاد می شود.
  • رشد بیش از حد باکتری های روده کوچک (SIBO) گازهایی منتشر می کند که مانع فعالیت می شوند.
  • داروها می توانند روی حرکات روده تأثیر بگذارند و باعث یبوست شوند.
  • عدم تعادل سیستم عصبی مرکزی منجر به سلامت دستگاه گوارش و دستگاه گوارش نمی شود.

پروتکل های همه جانبه می توانند یک فرد را کاملاً درمان کرده و شخص دیگری را تقویت کنند. سوم ، انجام ندادن هیچ کاری نمی تواند باعث بدتر شدن طرف مقابل شود.

بررسی وضعیت بدتر نیز ضروری است. آنها ممکن است حاوی زخم معده یا معده باشند: عفونت پیلوری ؛ سوراخ شدن روده یا نشت شدن روده: آسیب به میکروویلی روده کوچک ؛ بیماری التهابی روده بیماری زخم معده یا معده: دانستن این که آیا این شرایط مشکلی ایجاد می کند می تواند بر نحوه مدیریت سلامت روده تأثیر بگذارد.

همچنین مهم است بدانید که آیا مقاومت خود ایمنی عامل اصلی مشکلات روده شما است یا خیر. می توانید این مورد را در Cryex Labs بررسی کنید. اگر چنین است ، ممکن است نحوه ارزیابی نتایج و نحوه پیشرفت شما را تغییر دهد. بیماری خود ایمنی زمانی رخ می دهد که سیستم ایمنی بدن به اشتباه به بافت های بدن حمله کرده و آنها را از بین می برد. این در نهایت منجر به علائم و اختلال عملکرد می شود.

هیچ درمانی برای بیماری خود ایمنی وجود ندارد ، اما می تواند منجر به تسکین طولانی مدت شود. اما شعله های غیرقابل پیش بینی نیز رخ می دهد. فرد مبتلا به بیماری خود ایمنی در روده باید انتظارات واقع بینانه ای داشته باشد تا وقتی علائمشان تمام شد از افسردگی رنج نبرند. هنوز اطلاعات زیادی در مورد خود ایمنی وجود ندارد. برای بعضی ها مدیریت آن آسان است و برای برخی دیگر همیشه یک نبرد است. در این شرایط ، هدف می تواند به سادگی “روزهای بهتر” باشد.

این یک مرور کلی است که اکثر پروتکل های زخم معده به هیچ وجه شامل گانگباسترها و دیگران نمی شود. دستگاه گوارش ما یکی از جذاب ترین ها در بدن است. این یکی از پیچیده ترین و تأثیرگذارترین سیستم ها است. هرچه دانشمندان بیشتر آن را مطالعه کنند ، بیشتر مشخص می شود که سلامت روده ، سلامت بدن ، از جمله مغز را تعیین می کند.

به همین دلیل است که در جوامع مدرن ما باید بر بسیاری از شرایط مزمن بهداشتی در کشاورزی صنعتی و کشاورزی تکیه کنیم. ارزان اصلاح شده تجاری سازی مواد شیمیایی و غذاهای بسیار شیرین معمولاً برای هضم مضر است و به روده ها آسیبی نمی رساند.

موفق باشید. وقتی صحبت از حفظ سلامت روده می شود ، تغذیه عملکردی برتر است. از من بپرسید چگونه می توانم به شما کمک کنم.

دیدگاهتان را بنویسید