مشارکت همه دستگاه های اجرایی در کنگره ۳۴۰۰ شهید اردبیل – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر ، کاظم دبیر شامگاه دوشنبه در نشست معاونان دستگاه های اجرایی استان اردبیل در محل دبیرخانه کنگره ملی بزرگداشت ۳۴۰۰ شهید استان اردبیل اظهار داشت: هدف اصلی ما از برگزاری این اجلاس کمک و کمک است. به جای دریافت برکات معنوی، از برگزارکنندگان این کنوانسیون حمایت کنید. ، از نظر اجتماعی و فرهنگی از این گونه رویدادها نهایت بهره را ببرند.

وی تصریح کرد: قرار بود این کنگره در تابستان برگزار شود که بنا به دلایلی برگزاری آن به تعویق افتاده و زمان جدید از سوی ستاد کنگره اعلام می شود.

معاون توسعه منابع انسانی استاندار اردبیل گفت: استان اردبیل یکی از آخرین استان های کشور است که میزبان این رویداد معنوی بوده است و امیدواریم با حمایت همه دستگاه های اجرایی کنگره ۳۴۰۰ شهید مدافع حرم بتوانیم این رویداد معنوی را میزبانی کنیم. استان اردبیل تا حد امکان با شکوه و از ثمرات و نتایج مردم استان حفظ خواهد شد.

منشی افزود: به هیچ وجه مجری اصلی این رویداد بنیاد شهید یا سپاه حضرت عباس است.آ) اینطور نیست، اما همه دستگاه ها و تنظیمات باید پای کار بیایند و تجهیزات و امکانات لازم از جمله ماشین و تجهیزات اداری لازم را در اختیار برگزارکنندگان این رویداد قرار دهند.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود گفت: بهتر است تمامی برنامه های دستگاه های اجرایی در نیمه دوم سال به یاد این شهدای گرانقدر از جمله تهیه و توزیع جهیزیه نیازمندان، آب مزین شود. عرضه به روستاها و سایر پروژه های عمرانی و خدماتی شایسته در سطح استان به نام شهدا و یاد و خاطره آنان مزین شود.

دبیر اضافه کرد: در این مراسم به برکت شهدا روحیه معنوی را در این استان پرورش خواهیم داد و تلاش ما بر این است که با دیدار با خانواده شهدا و برگزاری برنامه های مختلف به ویژه تولید فیلم پیام را منتقل کنیم. ، مستند و انیمیشن. وارثان برای انجام دوران دفاع مقدس.

وی از صدا و سیما برای تولید انیمیشن شهید مرحمت قدردانی می کند بالازاده وی در ۵۲ قسمت و تولید تله فیلم، تله تئاتر و سایر تولیدات رسانه استانی و ملی به یاد سه هزار و ۴۰۰ شهید استان اردبیل گفت: امیدواریم خروجی همه این اقدامات به ارتقای فرهنگ مردم کمک کند. ایثار و شهادت در جامعه

دبیر ستاد بزرگداشت هفته دولت و لزوم ارائه دستاوردهای یکساله دولتمردان در قالب های مختلف را مورد توجه قرار داد و ادامه داد: شایسته است خدمات دولت در قالب جهاد به عموم مردم تبیین و تلاش های مسئولان خدمتگزار ارائه شود. با هدف جلب اعتماد بیشتر مردم

معاون توسعه منابع انسانی استاندار اردبیل از دستگاه های اجرایی خواست ضمن گرامیداشت روز کارگر از کارگران تجلیل و اقدامات اساسی برای کاهش هزینه های اداری و کمک به مدیریت تورم و نقدینگی کشور انجام دهند.