You are currently viewing مرغ ریحان گوجه فرنگی خامه ای + منوی هفتگی – Prevention RD

مرغ ریحان گوجه فرنگی خامه ای + منوی هفتگی – Prevention RD


دیروز شنبه شلوغی تمرین کردم. پشت ساحل ، هاکی خشن ؛ اعضای خانواده در حال چشیدن شراب در لباس یک دوست ؛ بچه ها بازی می کنند و غیره. ساحل دریا هاکی شراب و عاشقانه یک روز نمونه در کتاب من بود. من باید همه کارها را انجام دهم!

اما درونگرا من ، مارک ، قبل از خواب دیوانه شد. او نمی تواند حقیقت را در مورد اشتباهاتش به من بگوید. اما می دانم که او کاملاً انسان است.

امروز صبح بیدار شدم تا بفهمم امروز می خواهد چه کار کند. مطمئن نیستم جواب چیست. اما من برگشتم تا لباسشوئی کنم. من تحویل را پذیرفتم و این وبلاگ را ارسال کردم.

کارهای زیادی دارم. می خواهم بعدا بازی کنم. آن زمان نمی دانستم که من به شدت به تنهایی نیاز دارم. اما واقعاً خوب است. من الان آرزو دارم تنها باشم. وبلاگ می نویسم. من به آخرین مصاحبه پادکست ما با THE Elyse Resch گوش می دهم. منظورم این است که او در دنیای تغذیه عالی است و من بسیار مفتخرم که می توانم دانش خود را با ما در میان بگذارم … درباره او زیاد صحبت می کنم. شما هوس چیزی می کنید که به اندازه کافی آن را ندارید.

من هفته گذشته آشپزی نکردم. نه یکبار. روز پنجشنبه ، مارک اظهار داشت که غذای باقی مانده در یخچال را از دست داده است. و در وسط هفته من اینطور فکر کردم. یک هفته غذاهای آماده را از دست دادم. اما وقتی دریافت کردم … آن قسمت خوب بود.

همانطور که الیزه به اشتراک گذاشت ، این هفته از آشپزی بسیار لذت بردم. اما من می خواهم ساده صحبت کنم تا بتوانم عصرها را پیگیری کنم. و دستور غذا ساده اما سالم و خوشمزه است. تنوع را فراتر از سادگی ترجیح می دهد. با هم تیمی هایم کاملا برنده هستم. اگر آمادگی آتش زدن اجاق گاز آهسته را ندارید ، حتماً بعداً به این نکته توجه کنید.

عناصر

 • یک گوجه فرنگی (14 اونس) را می توانید با سبزیجات ایتالیایی خرد کنید

 • 3/4 فنجان سس گوجه فرنگی

 • 3/4 فنجان شیر تغلیظ شده

 • 2 قاشق غذاخوری نشاسته ذرت

 • 6 حبه سیر فکرش را بکنید

 • 1/2 قاشق چایخوری نمک

 • 1/4 قاشق چایخوری فلفل سیاه

 • 1/2 قاشق چای خوری گیاهان خشک شده

 • 4 اونس سینه مرغ بدون استخوان (5 اونس)

 • 1/4 فنجان سبزی تازه

دستورالعمل ها

 1. گوجه فرنگی های خرد شده و سس گوجه فرنگی را به اجاق گاز آرام اضافه کنید.
 2. در یک کاسه ، شیر بخارپز و نشاسته ذرت را با همزن بزنید تا خوب مخلوط شوند. سیر، نمک فلفل و گیاهان خشک شده را اضافه کنید. دوباره هم بزنید و در اجاق گاز آرام بریزید. خوب مخلوط کنید تا کاملا مخلوط شود.
 3. سینه های مرغ را در اجاق گاز آرام قرار دهید. مرغ را داخل سس بریزید.
 4. 4-6 ساعت بپزید و با گیاهان تازه بخورید.

اطلاعات تغذیه:

بازده: 4
اندازه خدمات: سس و 1 عدد سینه

مبلغ برای خدمات
کالری 258چربی کل 6.8 گرمکلسترول: 84 میلی گرمسدیم 872 میلی گرمکربوهیدرات ها 17.3 گرمفیبر: 2.3 گرمقند 8.8 گرمپروتئین 32.3 گرم

ما به آرامی وارد فصل غذاهای راحت و فصل آشپزخانه می شویم.

منوی هفتگی: 12-16 سپتامبر

چطور هستید؟دیدگاهتان را بنویسید