مردم به دنبال رفتار عاقلانه از مسئولان هستند – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرگزاری مهر، عابدین خرم در جلسه شورای شهر سراب افزود: پاکیزگیمبارزه با فساد و دیدار با مردم یکی از شعارهای اصلی دولت و یکی از معیارهای مهم در ارزیابی مدیران دستگاه های اجرایی است.

وی مدیران شهری را به دیدار مردم توصیه کرد و گفت: یکی از عوامل اصلی نارضایتی مردم عدم ارتباط نزدیک مسئولان با جامعه و عدم توجه به مردم در چرخه بروکراسی اداری است. مشکلات حل می شود، اعتماد مردم به دولت و کارمندان دولت افزایش می یابد.

خرم با بیان اینکه مردم رفتار عاقلانه را از مسئولان می خواهند، بیان کرد: وی بیان کرد: این افراد متعهد به مکتب اسلام و وفادار به آرمان های انقلاب هستند و اگر دغدغه و مطالباتی دارند باید مورد بحث و بررسی قرار گیرد.

فرماندار ازلابرزجان شرقی به اقدامات دولت در راستای توسعه روستایی و جلوگیری از مهاجرت روستاییان به حومه شهرها اشاره کرد و گفت: امسال بیش از ۸۰۰ کیلومتر راه روستایی در استان آسفالت شده است و با وجود اینکه بارندگی ها افزایش نیافته است. نسبت به پارسال ۳۰۰ هزار تن گندم در استان خرید تضمینی دو برابری شده است.

وی با اشاره به سرمایه گذاری بخش خصوصی در استان گفت: امسال ۲۰ میلیارد ریال در حوزه گردشگری و ۲۵ میلیارد ریال در بخش صنعت سرمایه گذاری شده است و مسئولان باید برای جذب سرمایه گذاری بیشتر تلاش کنند.

خرم با اشاره به توانمندی های کشاورزی و معدنی شهرستان سراب گفت: آنچه از سوی دولت برای توسعه شهرستان مورد نیاز است تامین و حمایت های لازم صورت می گیرد.

وی افزود: بخش کشاورزی در شهرستان سراب رو به رشد است و بخش معدن پاسخگوی کل منطقه است و باید از این نعمت برای افزایش درآمد مردم منطقه و توسعه و پیشرفت شهرستان استفاده کنیم.

در این مراسم علی جهانی به عنوان سرپرست فرمانداری سراب معرفی و از خدمات و تلاش های حسن. یاهاویچ از فرماندار سابق این شهرستان قدردانی شد.

استاندار آذربایجان شرقی نیز برای ساخت بیمارستان به شهرستان سراب کلنگ سفر می کند. خیر شهر دوست را به زمین زد.