مدیران استان ایلام از ظرفیت ایثارگری جامعه استفاده کنند – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر ، حسن بهرام نیا بعد از ظهر شنبه در دیدار با برخی از نخبگان و فرزندان شهدای استان ایلام با بیان اینکه دولت سیزدهم توجه جدی به خانواده شهدا، ایثارگران و رزمندگان داشته است، اظهار داشت: اگرچه فاصله زیادی داریم. از نقطه مورد نظر.” اما دولت سیزدهم حرکت در راه و آرمان های شهدا را سرلوحه کار خود قرار داده و در استان به استفاده از ظرفیت فرزندان شاهد و ایثارگر توجه ویژه ای شده است.

وی در این دیدار به توجیه برخی گلایه های فرزندان شهدا پرداخت و تصریح کرد: مدیران از ظرفیت خانواده های شهدا و ایثارگران استفاده کنند.

وی افزود: اما این بدان معنا نیست که مدیریت در هر صورت به کسانی واگذار شود که ناتوان هستند، زیرا فردای قیامت باید پاسخگو باشیم.

استاندار ایلام با بیان اینکه به مدیران مربوطه دستور داده ایم استفاده از ظرفیت نیروی انسانی وفادار، توانمند و ولایی در ادارات را در اولویت قرار دهند، تاکید کرد: ممکن است برخی از افراد شایستگی رهبری در برخی حوزه ها را داشته باشند، اما زمانی که لازم باشد. مهارت آنها نباید در جای دیگری استفاده شوند.

دکتر. بهرام نیا با بیان اینکه ما به عنوان وارثان شهدا باید حضانت آن عزیزان را ملاک کار و الگوی خود قرار دهیم، گفت: انتظار مردم از مدیران این دولت این است که در این فرصت و در واقع برای رفع مشکلات خود گام بردارند. ما در تعطیلات سفرهای شهری انجام دادیم تا به مردم وقت ندهیم.

وی ادامه داد: در این سفرها علاوه بر پیگیری دقیق مشکلات مردم، دیدارهایی نیز با مردم این شهرستان ها برگزار شد و در این میان تجلیل از ایثارگران و خانواده های معظم شهدا جزء ثابت این امور بود. برنامه ها.”

وی افزود: در سفرهای شهرستانی سعی کردیم در هر سفر علاوه بر غبارروبی مزار شهدا حداقل با دو خانواده شهید دیدار کنیم.

استاندار ایلام با بیان اینکه به مدیران موظف به سرکشی از خانواده شهدا در طول سال شده است، تاکید کرد: در این مدت آزمایش، تکریم، برخورد و پیگیری مشکلات و مشکلات خانواده های معظم شهدا انجام شد. دستور کار شهدای مدیران ارشد استان.

وی در پایان از مدیرکل بنیاد شهید استان خواستار تداوم ارتقای فرزندان شاهد و ایثارگر در دستگاه های اجرایی استان شد و خاطرنشان کرد: طبیعی است که مردم انتظار دارند کارگزاران این دولت توجه بیشتری به خانواده ها داشته باشند. شهدا و ایثارگران و ما می توانیم در این مسیر گام برداریم.