متعهد به تکمیل گذرگاه غیرهمسطح سردار همدانی هستیم


به گزارش خبرگزاری فارس از همدان، سیدمسعود حسینی صبح امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه اولویت مدیریت شهری تکمیل پروژه های نیمه تمام به ویژه تقاطع غیرهمسطح سردار همدانی و غدیر است، اظهار داشت: در دو ماهه نخست سال جاری، پروژه های نیمه تمام به ویژه تقاطع غیرهمسطح سردار همدانی و غدیر انجام می شود. برخی مشکلات تقاطع سردار همدانی. تکمیل پروژه در حال حاضر به طور جدی آغاز شده است.

وی با اشاره به اینکه طبقه دوم این پروژه تیرماه سال گذشته به بهره برداری رسیده است، می افزاید: اساساً کف است. پروژه سوم از سه قسمت یک قسمت از سمت بلوار بدیع الزمان و قسمت دیگر از سمت بلوار پلیس تشکیل شده و به طول ۱۸۰ متر و ۱۲۰ متر می باشد.

شهردار همدان با اشاره به اینکه حدود سه هفته قبل یکی از سه قطعه از بلوار بدیع الزمان بتن ریزی شده است، افزود: مقاوم سازی سایر قسمت ها انجام شده و کار به صورت همزمان و موازی در حال انجام است. بلوار پلیس.”

وی با جویا از تمهیدات انجام شده برای نصب تابلوی تقویم تقاطع سردار همدانی، گفت: با وجود تمام مشکلات پیش آمده، طبق هماهنگی های انجام شده و بر اساس پیش بینی ها، این پروژه تا پایان پاییز به اتمام می رسد. ”

حسینی مسائل مالی را یکی از موضوعات اصلی این طرح دانست و بیان کرد: با توجه به جلساتی که برای رفع موانع مالی و غیرمالی برگزار شد، بخشی از مطالبات پرداخت شده و بخشی نیز طبق برنامه ریزی های انجام شده در حال پرداخت است.

وی وضعیت کلی پیشرفت فیزیکی پروژه سردار همدانی را مساعد ارزیابی کرد و افزود: درصدد تعطیلی پروژه نیستیم زیرا راه اندازی مجدد زمان بر و انرژی بر و فرسودگی کارگاه و قسمت اجرایی است. این پروژه باعث شد. .

حسینی گفت: انشاالله با اتمام پروژه مشکلات ایجاد شده از وضعیت ترافیکی برای شهروندان ساماندهی و برطرف شود.

انتهای پیام/۳۱۴۰
این را در صفحه اول پیشنهاد دهید