You are currently viewing متخصص تغذیه کیست؟  مجله سلامت LifeDite

متخصص تغذیه کیست؟ مجله سلامت LifeDite


متخصص تغذیه

متخصص تغذیه فردی است که متخصص تغذیه است. متخصص تغذیه به شما در انتخاب غذاهای مناسب ، ایجاد رژیم غذایی سالم ، ایجاد غذاهای مناسب برای بیماران شما و توصیه های تغذیه ای مورد نیاز کمک می کند.
متخصص تغذیه رژیم غذایی فرد را بررسی می کند ، بیمار را به سمت غذاهای مورد نیازش هدایت می کند ، عادات غذایی مناسب را آموزش می دهد ، اثربخشی برنامه را زیر نظر دارد و سوابق درمان را ثبت می کند. روند
این متخصص در مراقبت از کودکان و بزرگسالان با توجه به شرایط و نیازهای آنها تخصص دارد. میانسال بیماران برای گروه های مختلف غذا برای افراد چاق و لاغر آماده کنید. او تصمیم می گیرد که چه نوع غذا و چه مقدار در روز بخورد.
یک متخصص بر بیماران نظارت می کند تا به آنها در انتخاب رژیم غذایی مناسب برای شرایط خاص خود و تسریع روند بهبود کمک کند. بیماران ارجاع شده به این تخصصها شامل بیماران دیابتی هستند. افرادی که بیماری کلیوی دارند بیماران مبتلا به اختلالات گوارشی ؛ بسیاری از بیماریهای دیگر که برای بهبود یا کنترل بیماری نیاز به تغذیه مناسب دارند ، از جمله بیماران قلبی و بیماران تحت شیمی درمانی یا پرتودرمانی هستند.
بیماران ارجاع شده به این تخصصها شامل بیماران دیابتی هستند. افرادی که بیماری کلیوی دارند دستگاه گوارش و بیماری کبد ؛ بسیاری از بیماریهای دیگر که برای بهبود یا کنترل بیماری نیاز به تغذیه مناسب دارند ، از جمله بیماران قلبی و بیمارانی که تحت شیمی درمانی یا پرتودرمانی قرار گرفته اند.

چه زمانی باید به متخصص تغذیه مراجعه کرد؟

رژیم نظامی

تمام کارها را انجام دهید و وزنه را جابجا نکنید

وقتی احساس احساسی می کنید ، پرخوری می کنید

اضافه وزن داشتن

حامله

من همیشه به غذا فکر می کنم

کلسترول بالا

و بعد…

در روز رژیم درمانی ، تا 20 مارس 20 درصد تخفیف برای همه متقاضیان غذا وجود دارد.

مقاله قبلی24 راه ساده برای داشتن رژیم غذایی سالم (قسمت 2)

چاقی ، عضو انجمن تغذیه ایران و کانادا و سیستم پزشکی ملی. کاهش وزن با خستگی و خستگی مداوم همراه خواهد بود. بارداری ارزیابی گزینه های تغذیه و درمان در کودکان و بیماری ها

دیدگاهتان را بنویسید