You are currently viewing ما یک خانه کشاورزی خریدیم.  |  آشپزخانه ابرا

ما یک خانه کشاورزی خریدیم. | آشپزخانه ابرا


پست امروز کمی فراتر از دستور العمل ها و موضوعات مربوط به سلامتی است تا آخرین اخبار زندگی عالی خود را به اشتراک بگذارید.

مزرعه خریدیم

تخیل و برنامه ریزی برای بیش از 10 سال ؛ با 18 ماه برنامه ریزی استراتژیک جدی و تمام اوقات فراغتم در زیلو ، من و شریکم اردن یک مزرعه خریدیم.

وقتی می گویم بیش از 10 سال است که در این مورد خواب می بینم ، منظورم این است که آن را تصور می کنم. هر تابلوی بصری و هر تخیل تصویری از یک خانه قدیمی دارد. من راهی پیدا کرده ام تا به هر کسی که از راه من عبور کرده است بگویم. گفتم من در مورد آن خواب می بینم. سپس ، به نوعی ، به لطف همه چیزهای خالص ، عملی می شود.

مزرعه خریدیم

هر تابستان (بدترین فصل در نیویورک) من معتقدم که شهرم را دوست ندارم. مدام می گویم حیاط خلوت می خواهم. من به فضای سبز و امنیت بیشتری نسبت به پارک های نیویورک نیاز دارم.

بدون لباس من ، خواب دیدم در باغ روی چمن راه می روم.

آره، این زمانهایی است که من تصور می کردم.

وقتی این آخرین اخبار را در اینستاگرام منتشر کردم ، غرق عشق و حمایت شدم. باعث خجالت من می شود.

من هزاران سوال داشتم بنابراین فکر کردم که فهرست کامل همه محصولات کشاورزی در اینجا مفید خواهد بود.

بزرگترین دلیل برای به اشتراک گذاشتن این خبر این است که خانه ای که خریدیم دارای مزرعه نساجی بود که تأکید زیادی بر توسعه کاغذ و زندگی غذایی من داشت. آشپزخانه ابرا در حال ارتقاء جدی برای رشد باغ من و پرورش غذای خودم است.

بیایید با جزئیات شروع کنیم.

خانه خریدیم

خانه کجاست؟

خانه در شهرستان سالیوان ، نیویورک است. واقع در Catskills غربی. وقتی مادرم دو سال پیش به اینجا نقل مکان کرد ، این مکان دوست داشتنی بود.

ما رودخانه دلاور را دوست داریم (برای رودخانه ای تنبل در تمام طول تابستان). نزدیک به مسیرهای کوهستانی شگفت انگیز و ماجراهای جدی غذایی.

به طور کلی ، شهرستان سالیوان دارای Catskills بسیار خوبی است. بوکولیک زنده و در حال رشد ، اولین انتخاب ما برای خانه بود. بسیاری از شهرنشینان (ما این مکان را سگ می نامیم) خلاق و خلاق هستند. آنها از جمله صنعتگران و شهرنشینانی که برای یک زندگی متفاوت آماده بودند به اینجا نقل مکان کردند.

این شامل تهیه غذاهای جدی است. این برای جامعه ارزش قائل است و کشاورزی و باغداری را پیوند می دهد.

ما خانه ای در جامعه ای می خواهیم که رستوران های جدید عالی باز کند. خلاق می شوند. ساکنان محلی وقتی در آنجا نیستند خانه خود را اینجا می سازند.

بنابراین با وجود اینکه شهرستان سالیوان برنده شد ، در واقع حدود 30 شهر کوچک در منطقه Catskills وجود داشت که ما آنها را بسیار دوست داشتیم.

خانه خریدیم

کمی در مورد خانه

این خانه بیش از 100 سال DIY است. این خانه مزرعه ای در سال 1904 با بیش از 100 سال جذابیت جدی است.

دارای 3 اتاق خواب ، مساحت آن در حدود 2400 فوت مربع با دو حمام است و دقیقا 1800 فوت مربع بیشتر از زمانی است که من بزرگ شده بودم.

پروژه های زیادی داریم. از هر نظر ثابت کننده است. استخوان ها بزرگ هستند ؛ چیزهای مهم (سقف ، فونداسیون ، لوله کشی ، برق) عالی به نظر می رسند اما به زیبایی ما نیاز دارند.

مثلا، حدود 80 درصد خانه در دهه 1960 حصار کشی شده بود و بسیاری از اتاقها رنگ آمیزی شده بودند. اوقات خوش

مزرعه خریدیمبا این خانه چه کنیم؟

ما برنامه های زیادی داریم. این کاملاً طاقت فرسا و هیجان انگیز است. ما مطمئن نیستیم صادقانه از کجا شروع کنیم.

ما سالها پیش فرش های قدیمی و شمع های عجیب و غریب را برچیده بودیم تا در هفته اول راه پله اصلی مورد علاقه من در سال 1904 مشخص شود. با چند اصلاح ، نردبان به شکوه اولیه خود باز می گردد (یا امیدوارم).

به دلیل آزبست احتمالی ، برخی از اتاقها با کاشی مشمع کف اتاق چسبانده شده وجود دارد که نمی توانیم آنها را اداره کنیم. بنابراین ما یک متخصص برای آن می آوریم.

از برخی از کفپوش های وینیل خاکستری جدید متنفرم. اما ممکن است لازم باشد مدتی بمانیم.

هدف اولیه ما عجله نیست بلکه ایجاد تعدیلات سیستماتیک است. بنابراین زمان کمتری را در فضا می گذرانیم ، نظرات بیشتر ما باید برای مشاوره با متخصصان تماس بگیریم و اتاق به اتاق آن را حل کنیم.

مزرعه خریدیم

شریک من جردن یک طراح داخلی زن بسیار خوش شانس است. او چوب جادویی خود را در دست دارد و با گذشت زمان ، این مکان را به چیزی فوق العاده تبدیل می کند. برادرزاده ام قبلاً اعلام کرده است که اتاق ناهارخوری ما مانند اتاقی در تایتانیک است

بازسازی این مکان من نمی توانم صبر کنم تا به مرحله ای برسیم که بتوانیم با عتیقه جات و خلاقیت واقعی این مکان را متعلق به خودمان کنیم.

به تدریج ، قصد دارم پیشرفت خانه را به اشتراک بگذارم. راهبردهای او برای ایجاد مکانهای زیبا ؛ ما برای به اشتراک گذاشتن مهارت ها 100 on در کشتی هستیم.

مزرعه خریدیم

توالت چطور؟

این سوال در اینستاگرام بسیار رایج شده است. هنوز عکس آشپزخانه را به اشتراک نگذاشته ام. اما به زودی این کار را می کنم.

آشپزخانه بزرگ است و اخیراً با مبلمان دست ساز بازسازی شده است. کاملاً ممکن است ، اما هنر من نیست.

هدف اولیه ما این بود که کابینت ها را رنگ آمیزی کنیم و به راحتی می توان آنها را در پیشخوان ها تازه کرد. تعمیرات کامل آشپزخانه در بودجه لحاظ نمی شود. بنابراین من می خواهم مطمئن شوم که این مکان زیبا است و صادقانه فکر می کنم پیراهن نقاشی شده فریبنده خواهد بود.

بزرگترین سر و صدا در مورد آشپزخانه عدم وجود ماشین ظرفشویی است. شما ماشین ظرفشویی من را برای شما که من را در شبکه های اجتماعی دنبال می کنید می شناسید. در فوریه امسال در آپارتمانم ماشین ظرفشویی گرفتم. این اولین ماشین ظرفشویی من از بزرگسالی است.

بیش از 15 سال است که برای غذا کار می کنم. مهمانی ها برای بیش از 100 نفر برگزار شد. من هزاران دستور غذا را امتحان کردم و هیچ ماشین ظرفشویی در آشپزخانه نیویورک من وجود نداشت.

چند ماه پیش وقتی ماشین ظرفشویی خود را نصب کردم گریه کردم. واقعا – جدا. من ماهانه ساعت های زیادی برمی گردم. چند مدت است که دست هایم را می شستم؟

حرکت به آشپزخانه بدون ماشین ظرفشویی یک شوخی بی رحمانه است ، بنابراین ما بلافاصله آن را برطرف می کنیم. متاسفانه این راه حل آسانی نیست. منتظر نقل قول سوم ما باشید تا ببینیم آیا می توانیم این کار را انجام دهیم. آه کشیدن

خانه خریدیمبیایید در مورد چیز مهمی صحبت کنیم. باغ

چرا باغها این خانه را برای ما خریدند؟ دستها پایین.

یکی از بزرگترین چالش هایی که من با اردن روبرو شدم توافق بر سر میزان املاک و مستغلات ما بود. من می خواهم با حیواناتی با 20-30 هکتار حیوان دقیق بازی کنم.

این باعث وحشت مردم شهر من شد و وقتی به هکتار خانه ها نگاه می کردم ، همیشه می گفتم که ما یکسان هستیم … این سرزمین دیوانه است. برای زیباسازی آن 10 هزار دلار هزینه خواهد شد.

حق با اون بود. (اغلب نمی گویم)

این خانه کمتر از یک هکتار (اما خریداری شده) است. این سرزمین زیبا و کاربردی است.

ما واقعاً همه چیزهایی را که در حیاط خود داریم نمی دانیم. اما ما به صورت فصلی مطالعه خواهیم کرد.

آنچه ما یافتیم

درخت سیب ؛ بوته خار ؛ بوته های بلوبری ؛ بوته های تمشک سیاه ؛ بوته های توت سیاه ؛ مزارع توت فرنگی ؛ مزارع ریواس ؛ باغ های مهد کودک صاف ؛

درختان یاس بنفش رنگ بنفش بوته های اسطوخودوس ؛ من هنوز زیبایی های صبحگاهی و حدود 100 گونه گیاهی و گل دیگر را شناسایی نکرده ام.

مزرعه خریدیم

P بهترین زندگی خود را همانطور که هست می گذراند.

از آنجا که من یک باغبان جدید هستم ، از خودم قدردانی می کنم و محدودیت های زیادی برای یادگیری دارم ، اما برنامه های من قوی است. من در این حیاط می نشینم و رویای دستور العمل های خوشمزه ای را که من ایجاد خواهم کرد ، می بینم.

من برنامه های بزرگی برای یک مهد کودک دارویی دارم. بنابراین در نهایت می توانم نحوه تهیه تنتور و داروهای گیاهی را بیاموزم. من قصد دارم هیپی کامل بروم. آیا برای آن آماده هستید؟ از

آب سبز آبرا آب نایک در میدان یونیون بنوشید

آیا من برای همیشه عازم نیویورک هستم؟

این پرسشی است که اغلب در اینستاگرام پرسیده می شود.

من 23 سال در نیویورک زندگی کردم. تقریباً برای هر خانه ای یک چالش خواهد بود. شهری که هرگز نمی خوابد من را وحشت زده می کند. خیلی ازش بدم میاد. زندگی کردن دشوار است ؛ باعث ایجاد استرس می شود. این بسیار گران است. اما من نمی توانم زندگی خود را بدون من تصور کنم. من او را همانقدر دوست دارم که از او متنفرم. او در نیویورک زندگی می کند.

من در نیویورک شدم با باورنکردنی ترین افراد آشنا شدم. من تجربه دارم. صادقانه. اگر به شما بگویم باور نمی کنید.

البته چنین مکانی در جهان وجود ندارد. انرژی رانندگی؛ صدا جادویی است. اما من خیلی خسته ام. من به بخش ساده تر و فوری تری از زندگی نیاز دارم.

با آن کلمه ، من به نیویورک نمی روم ما منتظر آپارتمان هستیم و قصد داریم زمان را تقسیم کنیم. داشتن تعطیلات از شهر همه چیز است. بیایید یک سال وقت بگذاریم تا این دو مکان را بدست آوریم و ببینیم چه حسی دارد.

آخر هفته گذشته من آخرین خانه خود را در آپارتمانم جمع کردم و چند ساعت استراحت کردم. سوار مترو شدم و رفتم. پارک مرکزی غرب و برخی از ارواح مورد علاقه من. من از این فکر بسیار ناراحت بودم که این تغییر برای من آرامش خاطر ایجاد کرد و این فکر که همه چیز به نوعی آسان تر می شود. عجیب است. میدانم

من مشتاقانه منتظر دیدن نیویورک در سال آینده روشن تر و آرام تر هستم.

در حال حاضر ما خانه ای برای بازسازی داریم. باغی برای کاشت دارم

اگر این کار را در اینجا انجام داده اید از شما برای خواندن تا انتها متشکرم. من تمام لحظات پشت این به روز رسانی را در اینستاگرام به اشتراک می گذارم. بنابراین اینجا را بررسی کنید. اگر فکر می کنید با پیشرفت ما باید آخرین اخبار را به وبلاگ خود اضافه کنم ، لطفاً در زیر برای من کامنت بگذارید. من نمی خواهم این مکان را با بازسازی خانه غرق کنم. اما اکنون این بخشی از زندگی و سفر من است و 100 درصد بر سایر چیزهایی که من به اشتراک می گذارم تأثیر می گذارد.

برنامه غذایی که می توانم به شما کمک کنم؟

ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا از برنامه رژیم غذایی رایگان هفتگی-واقعی (بیشتر گیاهان) من استفاده کنید. فهرست دستور پخت برنامه آماده سازی ؛ این برای تو استدیدگاهتان را بنویسید