ما خط قرمزی در مقابل دشمن صهیونیستی نداریم – خبرگزاری مهر ایران و جهان نیوزبه گزارش خبرگزاری مهر، یکی از رهبران برجسته جنبش جهاد اسلامی فلسطین گفت: این جنبش قادر است به هر هدفی در داخل رژیم صهیونیستی حمله کند.

بر اساس این گزارش، «خضر حبیب» در گفتگو با شبکه خبری العالم گفت: ما هیچ خط قرمزی در درگیری با دشمن صهیونیستی نداریم. دشمن صهیونیستی از هیچ تلاشی برای ضربه زدن به ما دریغ نمی کند و از همه امکانات خود استفاده کرده است. به فضل الهی در حمله به این دشمن جنایتکار خط قرمزی نخواهیم داشت و همه اهداف بر اساس امکانات موجود است. جنبش جهاد در نبردهای آینده با دشمن جنایتکار به تمام اهدافی که جهاد اسلامی می تواند حمله کند، حمله خواهد کرد.

این مسئول جنبش جهاد اسلامی افزود: پس از ترور تسیر الجباری یکی از فرماندهان این جنبش نیاز به پاسخگویی بود و نیازی به مشورت نبود.

خضر حبیب همچنین در خصوص حمایت محور مقاومت از مقاومت فلسطین و جنبش جهاد اسلامی تصریح کرد: محور مقاومت نه تنها از جنبش جهاد اسلامی، بلکه از کل مقاومت فلسطین حمایت و پشتیبانی می کند.

وی افزود: رژیم صهیونیستی برای ایجاد بی ثباتی و تخریب منطقه و دامن زدن به جنگ افروزی و جنگ در منطقه ایجاد شده است و به همین دلیل محور مقاومت از ملت فلسطین و جنبش جهاد اسلامی حمایت می کند و ارتباط نزدیک بین سران و رهبران را پشتیبانی می کند. از این محور و زیاد النخله دبیرکل جنبش جهاد اسلامی تشکیل شده است.

حبیب ادامه داد: ما در جنبش جهاد اسلامی قدردان این دیدگاه ها و حمایت بی حد محور مقاومت از مقاومت فلسطین و جنبش جهاد اسلامی هستیم.