ماهیندرا تار; فیلم هندی جیپ رانگلر ادامه دارد! (+عکس)


عصر ایران- ماهیندرا خودروساز هندی تصمیم خود را برای ارائه نسخه آفرود ۵ درب سیم مطلع. همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید، سیم در واقع یک کپی کامل از دعوا برند افسانه ای جیپ است.

سیم اولین بار در سال ۲۰۱۰ روی خط تولید قرار گرفت و در کلاس SUV کامپکت و فقط در نسخه ۳ در تولید شد. نسل اول ماهیندرا تار تا سال ۲۰۲۰ و نسل دوم آن از سال ۲۰۲۰ تاکنون تولید خواهد شد.

نسخه ۳ در Tar با موتورهای ۲ و ۲.۲ لیتری ۴ سیلندر توربو بنزینی و دیزلی عرضه می شود. مدل های ۶ سرعته دستی و اتوماتیک در قسمت گیربکس قابل سفارش هستند.

ماهیندرا تیر ۳ در

از جاده اندونزیایی در نسخه سه در از گیربکس کوچک و کم ضریب و سیستم انتقال نیرو به هر چهار چرخ سود می برد. قطعا در نسخه ۵ در نیز شاهد شرایط مشابهی خواهیم بود.

درب مهیندر تار ۳ در تست شرایط سخت توانست از آب با عمق ۶۶ سانتی متر عبور کند. اگر بخواهیم مقایسه ای انجام دهیم، این عدد ۲ برابر شاخص ثبت شده برای آن است سوزوکی جمینی است.

ماهیندرا تار در کنار سوزوکی جیمنی

سوزوکی جمینی

همچنین امکان سفارش نسخه ۳ در با سقف پارچه ای برای مشتریان وجود دارد. محل قرارگیری صندلی نیز در الگوهای ۴ و ۶ پوشانده شده است.

نسل دوم ماهیندرا تار یک صفحه نمایش لمسی ۷ اینچی برای تنظیمات سیستم سرگرمی در کابین قرار دارد. پشتیبانی از Apple CarPlay، Android Auto، بلوتوث، قطب نما و … از دیگر فناوری های کابین هستند.

ماهیندرا تار ۵ در

ماهیندرا تار ۵ در / تصویر پیش بینی شده از این خودرو

ماهیندرا تار 5 در - تصویر پیش بینی شده

اما برای مشاهده اطلاعات موجود در مورد آن به نسخه ۵ در برگردیم. ماهیندرا تار ۵ در از شاسی Scorpio-N، یکی دیگر از شاسی بلندهای ماهیندرا، ساخته شده است. ما هنوز در بخش موتورسیکلت بدهی داریم عقرب زیرا موتور ۲ لیتری توربو با ۲۰۰ اسب بخار قدرت و ۳۷۰ نیوتن متر گشتاور برای آن در نظر گرفته شده است.

نسخه توربو دیزل این خودرو نیز با موتور ۲.۲ لیتری با قدرت ۱۷۲ اسب بخار و گشتاور ۳۷۰ نیوتن متر قابل سفارش است.

دوربین معکوس به عنوان یک گزینه استاندارد در ماهیندرا تار ۵ در ارائه می شود.

در شرایط فعلی نسخه ۳ در با قیمت پایه ۱۶۸۰۰ دلار عرضه می شود که با توجه به این شاخص قطعا قیمت پایه نسخه ۵ در بیشتر خواهد بود.

هنوز عکس های رسمی از این خودرو منتشر نشده و تنها عکس های استتار شده آن دیده شده است.