You are currently viewing مانیتور مداوم گلوکز NutriSense – Lowdown توسط Erin Holt Health

مانیتور مداوم گلوکز NutriSense – Lowdown توسط Erin Holt Healthبرای چه کسی خوب است؟

من قطعاً از CGM برای هیچ کس پشتیبانی نمی کنم. همانطور که گفتم ، من واقعاً فکر نمی کنم CGM یک “نقطه شروع” برای افرادی باشد که به دنبال سالم ماندن هستند. اما به جای اینکه رفتار خوب آنها در گذشته را دوست داشته باشیم ،

من همیشه از ابتدا از شما حمایت خواهم کرد.

  • همه غذاها غذا هستند

  • استرس را مدیریت کنید

  • بدن خود را حرکت دهید

  • تمیز کردن هنگام خواب

به نظر من ، مانیتور مداوم گلوکز برای افرادی مناسب است که تغذیه مناسبی دارند ، به خوبی کار می کنند و به دنبال داده های “سطح بعدی” هستند. پس از مشورت با پزشکان دیگر ، به نظر می رسد که این بین ما اتفاق نظر باشد.

در اینجا چند نمونه از دنیای واقعی آورده شده است

متخصص کایروپراکتیک من از سلامت خود بسیار مراقبت کرده است. او رژیم غذایی کمی حاوی کتو و کربوهیدرات داشت و می خواست پاسخ روزانه قند خون خود را بخصوص با ورزش شدید ببیند. Nutrisense CGM چنین اطلاعات خوبی به او داد و تأیید کرد که به کار خود ادامه می دهد.

یکی از مشتریان من روی هورمون ها و سلامت روده اش با من کار کرد. پس از ماه ها کار مشترک ، همه نشانگرهای زیستی او عالی به نظر می رسند. اما نشانگرهای انسولین و قند خون او مرا کمی گیج کرد. احساس می کردم چیز بدی دارم. او Nutrisense CGM را توصیه کرد زیرا سابقه دیابت T2 داشت. برای او منطقی است که غذاهای خاصی را پیدا کند که به آنها پاسخ می دهد و روندهایی که برای او اتفاق می افتد را درک کند. بزرگترین یافته او این بود که او بیشتر از انسولین در صبح آگاه بود اما در عصر نسبت به کربوهیدراتها حساس تر بود. او یاد گرفت که بیشتر کربوهیدراتهای خود را در وسط روز ذخیره کند تا قند خون خود را بهتر کنترل کند.

من فکر می کنم CGM می تواند برای افرادی مفید باشد که به طور کامل از کربوهیدرات ها اجتناب می کنند. اما مطمئناً بهترین روش است. رژیم کم کربوهیدرات مصرف کنید. آیا در مورد فواید رژیم کتو یا روزه داری مطالبی خوانده اید؟ شما این تمرینات را انجام می دهید زیرا نگران قند هستید. CGM اطلاعات بلادرنگ را در اختیار شما قرار می دهد. احتمالاً می دانید که لازم نیست زیاد نگران اجتناب از کربوهیدرات ها باشید.دیدگاهتان را بنویسید